מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

קבלן איטום בהרצליה

כשאתם צריכים עבודות איטום בהרצליה חשוב לוודא שלוקחים את הקבלן הנכון בין אם מדובר באיטום גגות או באיטום קירות. עם 'טופ הובלות' תוכלו למצוא קבלן איטום בהרצליה מומלץ, לראות מה המחיר של עבודות איטום שונות ולערוך השוואת מחירים.

קבלן איטום בהרצליה במחיר זול

בשביל למצוא מחיר זול לקבלן איטום בהרצליה חשוב קודם כל להבין ממה המחיר מורכב. המחיר כמובן מורכב משיטת האיטום שתצטרכו, המקום אותו תצטרכו לאטום (גג או קירות) והוא גם מורכב מהמחיר של קבלן האיטום. תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות מקבלני איטום בהרצליה, ובכך להוריד במחיר הסופי.

 

התקשרו אלינו ואנחנו לקשר ביניכם לבין עד 3 קבלני איטום לצורך איטום קירות או איטום גגות בהרצליה. ככה תוכלו להשוואת בין הצעות המחיר השונות שתקבלו, ובכך לחסוך במחיר הסופי.

 

קבלן איטום בהרצליה

מחיר עבודות איטום בהרצליה

הוספנו לכם מחירון קצר של עבודות איטום שמבצע קבלן איטום בהרצליה. תוכלו לראות מחירי איטום נוספים במחירון הקבלנים שלנו (רדו קצת למטה כדי למצוא את המחירון בעמוד), או לחלופין במחירון איטום גגות המלא.

מחירון עבודות איטום בהרצליה

מחיר זיפות גגות בהרצליה

איטום גגות באמצעות זפת. המחיר המוצג הוא למ"ר.


30 - 50 ש"ח
מחיר איטום גגות בהרצליה עם יריעות ביטומניות

המחיר הוא למטר רבוע של גג.


70 - 100 ש"ח
מחיר איטום קירות בהרצליה

מחיר למ"ר של איטום קיר חיצוני.


100 - 200 ש"ח

הדפס מחירון

איך מוצאים קבלן איטום מומלץ בהרצליה

בשביל למצוא קבלן איטום מומלץ בהרצליה אנחנו מציעים לכם לבדוק את הדברים הבאים:

  • קבלן מורשה: לפני שאתם לוקחים שירות של קבלן איטום בהרצליה חשוב לוודא שמדובר בקבלן איטום מורשה. תוכלו להסתכל בפנקס הקבלנים כדי לוודא זאת. עבודה עם קבלן מורשה בהרצליה מוודאת שמדובר בקבלן ללא הליכים משפטיים נגדו ושעובד לפי חוקי ונהלי המדינה.
     
  • עבודות קודמות: נסו למצוא בגוגל או ברשתות החברתיות עבודות קודמות של אותו קבלן איטום בהרצליה שאתם חושבים לקחת אותו. בדקו את עבודות הגימורים וחוות דעת של הלקוחות הקודמים שלו.
     
  • אחריות: ודאו שאתם מקבלים אחריות על האיטום שלכם. לרוב על איטום גגות בהרצליה עם יריעות ביטומניות תקבלו אחריות של 8 - 10 שנים, ועל זיפות גגת בהרצליה תקבלו 4 - 5 שנים אחריות.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איטום גגות בהרצליה עם יריעות ביטומניות או זפת

שתי השיטות הנפוצות ביותר לאיטום גגות בהרצליה הן באמצעות יריעות ביטומניות או באמצעות זיפות גגות. לפניכם טבלה על ההבדלים העיקריים:

 

איטום גגות עם יריעות ביטומניות זיפות גגות
מחזיק לאורך זמן רב יותר מחזיק לפחות זמן מאשר יריעות ביטומניות
אחריות של 8 - 10 שנים אחריות 4 - 5 שנים
יותר ידידותי לסביבה פחות ידידותי לסביבה
יקר יותר: מחיר בין 70 - 100 ש"ח למ"ר זול יותר: מחיר בין 30 - 50 ש"ח למ"ר.

 

איטום קירות בהרצליה למניעת רטיבות בקיר

כשיש לכם רטיבות בקיר זה יכול להיות סימן לכך שיש פיצוץ בצנרת, אבל במידה והגיע אינסטלטור והוא בדק את זה ייתכן שהבעיה היא באיטום הקירות שלכם. תוכלו להזמין דרכנו קבלן איטום בהרצליה לאיטום הקירות וכדי להבטיח שבחורף הקרוב הגשם לא יחדור לכם לתוך הקיר.