מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

קבלן איטום בבאר שבע

מחפשים קבלן איטום בבאר שבע לאיטום הגג או הקיר שלכם? דרך טופ שיפוצים תוכלו למצוא קבלן איטום מומלץ ולערוך השוואת מחירים כדי לקבל הצעת מחיר טובה יותר לעבודת האיטום שתצטרכו.

איך בוחרים קבלן איטום מומלץ בבאר שבע?

בשביל למצוא קבלן איטום מומלץ בבאר שבע קודם כל חשוב לוודא שמדובר בקבלן רשום. בשביל לראות אם מדובר בקבלן איטום רשום תוכלו להסתכל בפנקס הקבלנים. זה יבטיח שמדובר בקבלן ללא הליכים פליליים שעובד לפי חוקי המדינה ויש לו לפחות 5 שנות ניסיון.

 

בנוסף מומלץ להסתכל על עבודות קודמות שלו לראות את עבודות הגימורים ולנסות לראות המלצות וחוות דעת מלקוחות קודמים. אם לקוחות קודמים ממליצים או לא ממליצים עליו זה יעזור לכם להבין אם מדובר בקבלן מקצועי או לא.

 

קבלן איטום בבאר שבע

כמה עולה קבלן איטום בבאר שבע?

מחיר קבלן איטום בבאר שבע ישתנה בהתאם לעבודת האיטום שתצטרכו ממנו. העבודה הנפוצה ביותר היא זיפות גגות. מחיר זיפות גגות בבאר שבע מוצג לפי מ"ר והוא יהיה בין 30 - 70 ש"ח. תוכלו להסתכל על מחירון איטום גגות לצורך בדיקת מחירים נוספים.

 

מחיר ממוצע לזיפות גגות בבאר שבע למ"ר

מחיר ממוצע לזיפות גגות בבאר שבע למ"ר: 50 ₪

טווח מחיר גבוה 70 ₪

טווח מחיר נמוך 30 ₪

כך תורידו במחיר עבודות האיטום

אם תרצו להוריד במחיר של עבודות האיטום אנחנו ממליצים לדבר עם מספר קבלני איטום בבאר שבע כדי שתוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ואז לערוך השוואת מחירים. השוואת מחירים בין קבלני איטום יכולה לחסוך מאות שקלים ממחיר עבודת האיטום הסופית.

 

תוכל להשאיר פרטים אצלנו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 קבלני איטום בבאר שבע. ככה תוכלו להתחיל את השוואת המחירים שלכם יותר בקלות.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

יריעות ביטומניות או זיפות גגות בבאר שבע?

הדילמה בין יריעות ביטומניות לזיפות גגות היא הגדולה ביותר כשצריכים לעשות איטום גגות בבאר שבע. איטום באמצעות יריעות ביטומניות היא שיטה שצוברת יותר פופלאריות בשנים האחרונות מכיוון שמדובר בשיטת איטום גגות יותר יציבה שמחזיקה לאורך יותר זמן. בנוסף תקבלו עליה אחריות לזמן יותר גדול (לרוב בערך 10 שנים).

 

לעומת זאת זיפות גגות היא שיטה שמחזיקה בדרך כל פחות טוב, פחות ידידותית לסביבה ותקבלו עליה אחריות לזמן יותר קצר (לרוב בערך 5 שנים). עם זאת ההבדל במחירים הוא משמעותי, כשזיפות גגות בבאר שבע יעלה בערך חצי מעבודת איטום באמצעות יריעות ביטומניות.

 

איטום בבאר שבע עם יריעות ביטומניות

מתי נצטרך לבצע איטום קירות?

כשרואים רטיבות בקיר זה יכול להיות סימן לרטיבות פנימית שנגמרה עקב פיצוץ בצנרת, אבל זה גם יכול להיות סימן של עבודת איטום קירות לא מוצלחת. במקרה הזה בדרך כלל מזמינים אינסטלטור לאיתור נזילות ובמידה והוא קובע שהבעיה היא באיטום הקיר תצטרכו להזמין קבלן איטום בבאר שבע לאיטום הקירות שלכם.