סיוד גגות

סיוד גג נעשה על מנת לבצע איטום לגגות מסוימים שאינם רעפים, אלא משטחים ישרים. ניתן לבצע סיוד וזיפות לגגות ביחד ובנוסף לבצע הלבנת גגות - שזה פתרון ירוק לקירור הבית, על כך תקראו בהמשך.

מהו המחיר סיוד גג?

סיוד גגות מתומחר על פי מטר מרובע וכיום המחירים המוצעים בשוק בעבור סיוד והלבנת הגגות נעים בין: 4 - 6 ש"ח בלבד למ"ר. באמצעות טופ שיפוצים תוכלו לבצע השוואת מחירים בין שלושה נותני שירות העוסקים בסיוד ובהלבנה של גגות.

מחיר ממוצע למר סיוד גג

מחיר ממוצע למר סיוד גג: 5 ₪

טווח מחיר גבוה 6 ₪

טווח מחיר נמוך 4 ₪

האם סיוד גגות מספיק לאיטום הגג?

ישנו הבדל מהותי בין איטום גגות באמצעות יריעות או זפת לעומת סיוד, כאשר סיוד והלבנת גגות הם בעצם אותו השירות בשם אחר ומטרתם העיקרית היא לבצע איטום חלקי ולא מלא של נוזלים ומטרתם העילאית היא למנוע מקרני השמש לחדור אל המבנה ואל דירכם ובעצם ליצור לכם סביבה "ירוקה" יותר. כאשר אתם לא צריכים במהלך הקיץ להפעיל מזגן בכל שעות היום ואינכם סובלים מעודף חום בשל גג כהה. בשורה התחתונה: הלבנת גגות או סיוד גגות אינו מוגדר כ"איטום לגג", אלא נועד כהשלמה לאחר האיטום.

יריעות ביטומניות על גג

מה זה הלבנת גג באמצעות יריעות?

כאשר רוצים לבצע שני פעולות יחדיו גם של סיוד (לצורך קבלת גג לבן) וגם של איטום (למניעת חדירת מים), ניתן לבצע שימוש ביריעות ביטומניות הן מגיעות כבר בצבע לבן וקצת אפרפר בשל הזפת הנמצאת עליהן ובאמצעות "כלב אש" - שימוש בלהבה ובאש גורמים להן להידבק אל הגג ובעצם לבצע איטום מלא, ניתן לחזק את הצבע הלבן באמצעות מריחת חומר סיוד נוסף. להזמנת השירות הנכם מוזמנים לפנות כעת אל "טופ שיפוצים" ונציג ישמח לסייע לכם.

הלבנת גגות עם יריעות

האם קיים הבדל בין הלבנת גג לסיוד?

באופן חד משמעי, לא. אין שום הבדל בין הלבנה לבין סיוד של גגות, העלות שלהם זהה ובעצם המושג "הלבנת גגות" נגזרת מתוך הפעולה של סיוד (כמו למשל סיוד דירה) כאשר מלבינים את הגג בעת ביצוע העבודה, המונח הלבנת גגות נלקח מתוך השפה העממית שאינה מקצועית על פי התוצר שהם רואים בפועל, למעשה מדובר על צבע לבן עם שילוב של כמה חומרים המבצעים בידוד ואיטום חלקי לגג.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה