מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

סיוד גגות

מעוניינים לבצע סיוד לגג? גלו מהו המחיר לסיוד גגות, מדוע עושים זאת והאם ניתן לבצע סיוד על גבי זפת ויריעות ביטומניות, כל המידע ואפשרות להשוואת מחירים כאן.

השוו מחירים לסיוד גגות והתחילו לחסוך

פורטל השיפוצים 'טופ שיפוצים' מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים במהירות בין שלושה נותני שירות שונים מתחום המקצוע הדרוש לכם ועל פי אזור המגורים שלכם. זה פועל בדרך פשוטה ומהירה, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים בסיסים באתר וכבר נציג מטעמנו ייצור עימכם קשר, לחלופין תוכלו גם להתקשר ונענה בהקדם. לאחר שיחה קצרה תקבלו עד שלוש פניות חוזרות ותוכלו לבצע בינהם השוואת מחירים.

 

יריעות ביטומניות על גג

מהו המחיר סיוד גג?

סיוד גגות מתומחר על פי מטר מרובע. כיום המחירים המוצעים בשוק בעבור סיוד גגות נעים בין: 4 - 6 ש"ח בלבד למ"ר. והם כוללים את העבודה ואת החומר כמובן.

 

מחיר ממוצע למר סיוד גג

מחיר ממוצע למר סיוד גג: 5 ₪

טווח מחיר גבוה 6 ₪

טווח מחיר נמוך 4 ₪

  • ככל ששטח הגג גדול יותר, כך המחיר למטר יורד.
  • המחיר מתייחס לגג החל מגודל של 50 מ"ר.
  • למידע נוסף ומחירים, עברו למחירון איטום גגות

מה זה הלבנת גגות ומדוע עושים זאת?

למעשה קיים בלבול קל בין הלבנת גגות וסיוד גגות, כאשר חושבים ששינהם אותו הדבר - האמנם? זה נכון באופן חלקי, המטרה זהה, הפעולות יכולות להיות שונות, למה אנחנו מתכוונים? ניתן להלבין את הגג בכמה דרכים, בין אם זה צביעת גג בצבע לבן, שימוש בסיד לצורך הלבנה או שימוש ביריעות ביטומניות בהירות. הנה פירוט נרחב אודות האפשרויות:


  • הלבנת גג בטון: פשוט צביעה של הגג בצבע סיד או צבע אקרילי, הפעולה צריכה לחזור על עצמה כמעט בכל שנה עקב בלאי.

  • סיוד גג: שימוש בסיוד יהיה ישירות על זפת. כאשר לאחר פעולת זיפות צבע הסיד שומר על הזפת מלהתפורר. כמו כן, בגלל צבעו הלבן הוא יוצר שכבת בידוד לדיירי הבניין.

  • יריעות ביטומניות בצבע לבן: ישנם כיום יריעות לבנות, אשר מאפשרות לנו לבצע שני פעולות בעת ובעונה אחת. גם הלבנה של הגג וגם איטום, האופציה הזו היא העמידה ביותר והיקרה ביותר.
     

הלבנת גגות עם יריעות

בכל כמה זמן צריך לסייד את הגג?

צבע הסיד לא עמיד במיוחד בפני שמש ובפני מים, כך שאם רוצים לשמור על האפקט שלו באופן מלא. יש צורך לבצע תחזוקה בכל שנה ולבצע סיוד לגג מחדש. כמובן שכדאי לבדוק את מצב הגג לפני. אם זאת שהנושא מתקשר אל איטום גגות, מדובר על סיוד ותפקידו לבודד. לכן את הבדיקה והחידוש התוקפתי נעשה דווקא לפני הקיץ ולא החורף.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

האם ניתן לבצע הלבנת גג עם יריעות ביטומניות?

כן, למעשה יש 2 אפשרויות, הנה הסבר עליהן:


  1. יריעות קיימות: אם יש לכם יריעות ביטומניות קיימות, אין צורך לעשות חדשות - אפשר לבצע צביעת יריעות באמצעות צבע סיד המתאים לכך.

  2. יריעות ביטומניות בהירות: במידה ואין לכם יריעות כלל או שאתם צריכים להחליף אותן. ניתן להתקין מראש יריעות בהירות והן יעשו את העבודה.

מי אחראי לשלם על סיוג גג בבית משותף?

גגות בבניין משותף הנם רכוש משותף, לכן במידה ולא מבצעים סיוד בכל שנה ואין זה כחלק מהתקציב השוטף שמשולם על ידי וועד הבית או חברת הניהול. כל דייר צריך לשלם באופן יחסי את חלקו על פי גודל דירתו בעבור סיוג הגג.