מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

קבלן איטום גגות

מעוניינים לבצע איטום מקצועי? דרך 'טופ שיפוצים' תוכלו להשוות מחירים בין קבלני איטום המספקים שירות באזור מגוריכם ומתמחים באיטום גגות, מרפסות ועוד. 

כך תמצאו קבלן איטום מומלץ

כולנו רוצים למצוא בעל מקצוע בתחום האיטום אשר מספק שירות מקצועי ואמין ושיש עליו ביקורות והמלצות טובות. בין אם מדובר בבית חדש בו נדרש לבצע עבודת איטום מקיפה בשביל למנוע נזילות וטפטוף אל פנים הבית ובין אם מדובר בפעולת תיקון בבית קיים כאשר כבר גילינו ליקויים, נרצה למצוא קבלן איטום מומלץ שכבר ביצע עבודות קודמות ויש לו חוות דעת טובות מלקוחות קודמים.

בעזרת האתר שלנו, קל לקבל הצעות מחיר ולמצוא קבלן מומלץ וזאת מאחר ואנו כבר ביצענו עבורכם בדיקות והכנסנו למאגר שלנו קבלני איטום מומלצים בלבד. צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו לקבל קבלן איטום מעולה במחיר נוח למדי.

איטום גג ביריעות בטון

כמה עולה השירות של קבלן איטום?

כאשר מדובר באיטום, התמחור נקבע בהתאם לפעולה הרצויה. כלומר על מנת לספק תשובה לשאלה מה העלות של שירות האיטום, נדרש להבין ראשית מהו גודלו של השטח אותו צריך לאטום, מה שיטת האיטום שניישם שם ואיזה חלק בבית אנו מעוניינים לאטום. להלן דוגמאות למחירים עבור עבודות שונות שמבצע קבלן איטום. תוכלו לראות מחירי איטום גגות נוספים במחירון.

מחירים ועלויות של שירותי איטום

כמה עולה לאטום את הגג באמצעות יריעות ביטומניות?

המחיר הוא למ"ר ומשתנה בהתאם לסוג היריעה הביטומנית בה משתמשים (4 מ"מ או 5 מ"מ) 


70 - 100 ש"ח
מה העלות של איטום גג קומפלט?

מחיר עבור עבודת איטום גג של עד 65 מטר.


3,800 - 5,000 ש"ח
כמה עולה לאטום קיר חיצוני?

מחיר למ"ר - האיטום מתבצע באמצעות שיטת ההתזה.


100 - 200 ש"ח
מחיר איטום חדר אמבטיה

עבודת איטום של חדר בגודל של עד 12 מטר.


3,500 - 4,200 ש"ח

הדפס מחירון

האם מקבלים אחריות על עבודות איטום?

רגע לפני שאתם מתקדמים עם קבלן האיטום וסוגרים איתו על ביצוע העבודה, הקפידו לבדוק לעומק את הנושא של אחריות על העבודה. אחריות על עבודת איטום משתנה בהתאם לסוג העבודה שבוצעה ובדרך כלל על תיקונים נקודתיים לא תקבלו אחריות בכלל. לעומת זאת על איטום גג אשר מתבצע ביריעות ביטומניות נהוג לתת אחריות ל-10 שנים. במידה ועבודת האיטום התבצעה באמצעות זפת, סביר להניח שתקבלו אחריות למשך 5 שנים.

האם אפשר לבצוע איטום לגג בעונת החורף?

לא אחת, אנו נשאלים האמת אפשר לבצע את פעולת איטום הגג בעונת החורף כאשר יש גשם שמטפטף? התשובה היא שעל אף העובדה שהגשם חושף את הליקויים באיטום הגג שלנו ומאפשר לזהות את מקורות הנזילה, מומלץ לחכות למצב בו הוא יפסק ולאפשר לגג להתייבש מספר ימים באופן מוחלט. הסיבה לכך היא שאיטום טוב מתבצע על משטח יבש, מה שמבטיח שחומר האיטום ידבק בצורה אופטימלית לשטח הגג.

קבלן איטום מצפון ועד דרום

פורטל 'טופ שיפוצים' מרכז בעלי מקצוע מצוינים בתחום האירום אשר מספקים שירות בכל רחבי הארץ. ניתן לבחור קבלן איטום לעבודה קטנה או גדולה על הקיר או הגג שלכם וזה כלל לא משנה אם יש לכם גג רעפים, גג שטוח או גג מרוצף.

תוכלו להזמין קבלן מעולה לאיטום של הגג גם במידה ואתם בונים בית חדש וגם במקרים בהם מדובר בבית ישן שמצבו של הגג רעוע ודורש עבודת איטום מקיפה.

 

הוספנו לכם רשימה של הערים הנפוצות בהם תוכלו להזמין קבלן איטום, אך חשוב לומר שאנחנו עובדים עם קבלני איטום בכל הארץ.

תיקון גגות מקצועי ע"י קבלני איטום

תיקון גגות דורש ידיים מיומנות ומקצועיות. ישנו הבדל מהותי בין תיקון של גגות בטון לבין הגגות העשויים רעפים, כאשר כל סוג של גג מצריך שימוש בחומר איטום שונה. בדרך כלל בגגות שטוחים נעדיף להשתמש בטכניקה של סיוד גגות ולא ביריעות ביטומניות אך תמיד נדרש להתייעץ עם קבלני איטום מקצועיים שיתאימו את השיטה הטובה ביותר עבור סוג הגג וכמובן התקציב שלכם.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

החשיבות של איטום קירות מקצועי

אם כל פעם שיורד גשם אתם מרגישים אותו גם בתוך הבית, אם שוב הקירות מוצפים במים , כנראה שאתם צריכים להזמין בעל מקצוע לאיטום הקיר. שירות איטום קירות חיצוניים ופנימיים יכול לבצע הסרת עובש בקירות ואף למנוע תהליך שיפוץ ושבירת קירות שיעלה לכם לא מעט כסף. חשוב לציין שמצבים של רטיבות בקירות עשויים להיגרם גם בעקבות פיצוץ של צנרת פנימית ולעיתים פרט לפעולת האיטום, נבצע בדיקה של כל מערכת האינסטלציה ונאתר את הנקודה בה יש נזילה.

הזמינו קבלן איטום מורשה לאיטום מרפסת

לעיתים כאשר אנו בונים מרפסת חדשה בבניין או לחילופין מבצעים סגירת מרפסת שירות, נדרש להתייעץ עם קבלן איטום מורשה בשביל לקבל חוות דעת מקצועית אודות איטום המרפסת בצורה הטובה ביותר. ניתן לאטום את המרפסת במגוון דרכים וחשוב להבין האם האיטום מחייב אותנו להסיר את שכבת הריצוף או שניתן לבצע אותו על הריצוף עצמו באמצעות מריחת רובה בין האריחים.