מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

איתור קבלנים מומלצים

מחפשים קבלנים מומלצים לצורך שיפוץ או בנייה? דרך אתר 'טופ שיפוצים' תוכלו למצוא בצורה קלה ומהירה קבלנים מכל סוג ועבור כל פרויקט, משיפוץ דירה או בית ועד לבנייה של בית פרטי, וילה או בניין משותף עם מספר רב של קומות. כל מה שצריך לעשות הוא להשאיר פנייה באתר ולהתחיל לקבל הצעות שונות.

השוואת מחירים בין קבלנים מומלצים

תהליך בנייה או שיפוץ בדרך כלל מצריכים עזרה של קבלן אשר מתמחה בעבודות השונות ויכול לעזור לכם לחסוך כסף, לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וכמובן לנהל את הפרויקט כולל העבודה מול הספקים והגורמים השונים לכל אורכו של התהליך.

טופ שיפוצים עוזרת במציאת קבלנים מומלצים מכל רחבי הארץ ולכל מטרה ומאפשרת לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מקבלנים שנבדקו ונמצאו מקצועיים, מנוסים ומתאימים לסטנדרטים הגבוהים שלנו.

 

השימוש בטכניקת השוואת המחירים שלנו אינו כרוך בשום עלות ואינו מצריך מכם להתחייב בשום דרך אל בעל המקצוע שאיתו תדברו. על כן, פנו אלינו עוד היום ותוכלו למצוא את הקבלן המתאים ביותר עבורכם בעבור בניית בית בזול, בניית דירה או כל עבודת שיפוצים באשר היא.

קבלן עובד

לפניכם רשימה של קבלנים לפי סיווג:

כאן תוכלו לגשת ישירות אל עמוד המסביר באופן מפורט יותר אודות קבלן מסוים אשר מתמחה בעבודות ספציפיות ולהזמין שירות מדויק יותר. חשוב לציין שגם במידה ולא מצאתם ברשימה את הקבלן שאתם מחפשים, תוכלו לחייג אלינו ואנו נבצע בדיקה ונאתר קבלנים מאזור המגורים שלכם שמתמחים בתחום זה.

איך לבחור קבלן מומלץ?


  • וותק, ניסיון ותחום התמחות: בקשו לראות פרויקטים קודמים של הקבלן וזאת במטרה לבחון את הניסיון שלו. נסו להבין כמה זמן הוא בתחום והאם העבודה הנדרשת היא תחום העיסוק וההתמחות העיקרית שלו, שאלות מקצועיות יכולות להיות גם סימן, למשל לבדוק מהם סדר שלבי שיפוץ דירה, או מונחים מקצועיים אחרים.

  • מחירים הוגנים ותנאי תשלום נוחים: כמה מועדי תשלום יש במסגרת עסקת העבודה? מתי מתבצע התשלום? וכמובן מה המחיר שתשלמו עבור שירותיו של הקבלן.

  • וודאו שהקבלן רשום: כאשר קבלן רשום המשמעות היא שהוא עומד בתנאים והדרישות של חברת הביטוח ושהוא יכול לבצע עבודות קבלניות שונות. הרישיון מעיד על כך שהקבלן עבר הכשרות בתחומו לצורך ביצוע העבודות השונות.

  • המלצות וחוות דעת: דרך נהדרת לדעת שהקבלן שלכם הוא לא רק מקצועי אלא גם שירותי, היא לחפש אחר המלצות של לקוחות קודמים שהתנסו בשירותיו של הקבלן ויכולים לספר לכם על חווית העבודה המשותפת.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מה עוד חשוב לבדוק מול קבלן שיפוצים?

רגע לפני תחילת העבודה המשותפת, חשוב לשאול את קבלן השיפוצים שלכם מה הולך להיות לוח הזמנים של הפרויקט והאם ישנה חלוקה לאבני דרך. בנוסף הקפידו לוודא מה קורה במצבים בהם נגרמים עיכובים בעקבות סיבות שונות. בנוסף הקפידו לבקש במסגרת הצעת המחיר כתב כמויות אשר מפרט את חומרי הגלם השונים ואיך עובדת ההתקשרות מול הקבלן בתום הפרויקט, כלומר האם ישנו מענה על תקלות שמתרחשות ומה הם זמני התיקון.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך: