צביעת תקרה

בדרך כלל מזמינים צביעה לתקרה לאחר רטיבות, כאשר היא מתחילה להתקלף ויש עלייה עובש, רצוי לבחור בבעל מקצוע מקצועי אשר יודע לבצע צביעה כזו שתפתור את חזרת העובש והקילוף של הצבע, אנו ממליצים לכם לקבל הצעת מחיר על פי מטר רץ לאחר מדידה מקצועית של התקרה, בכך תדעו מהי העלות המדוייקת של הפרויקט.

היתרונות של "טופ שיפוצים"!

שירות מהיר ובכל אזורי הפעילות הארציים.
מחירים משתלמים והכי זולים בשוק.
יודעים לטפל בכל סוג של תקרה.
עבודות איכותיות באחריות!

צביעת תקרות בבית על ידי מקצוענים

כל אחד כמעט יודע כי צביעת תקרה בבית זוהי מלאכה אשר יהיה מומלץ לתת למקצוענים לבצעה. בעזרת בעל המקצוע הנכון כל אחד מכם יוכל להיות במצב בו תקרת ביתו תהיה מרשימה יותר מאי פעם וללא ספק בכלל. בכל אופן, במאמר הבא נספק לכם פרטים רבים על נושא צביעת התקרות וזאת על מנת להביא אתכם לכדי מצב בו תקבלו את המענה הטוב ביותר שישנו לצרכים שלכם. במידה ותדעו לפעול ובצורה אחראית מספיק אזי כל אחד מכם יוכל להיות בטוח כי הוא יהיה במצב הטוב ביותר שרק יכול היה לייחל לו.

שאלות ותשובות בנושא צביעת תקרות

למה התקרה שלי מתקלפת?
תשובה:
תקרה מתקלפת בעיקר כאשר יש רטיבות, זה יכול להיות בחדרי אמבטיה בגלל האדים או בגלל חדירת נוזלים.
מדוע צובעים תקרות בסיד?
תשובה:
צבע הסיד מעט פחות חלק מצבע רגיל, לכן לא משתמשים בו בקירות, לעומת זאת שימוש בתקרה מקובל, הוא נותן שני אלמנטים במקביל, גם מונע עובש והצטברות לחות וגם צובע, נפוץ בצביעה במטבחים ובחדרים רטובים.
מה צריך לעשות כאשר יש רטיבות בתקרה?
תשובה:
ראשית, יש לאתר את מקור הרטיבות, אם לא פותרים את שורש הבעיה היא תמשיך לחזור. שנית, יש לקלף את שכבת הצבע עד שמגיעים ליסוד ולאחר מכן לעשות שפכטל, למרוח בונדרול ואז לצבוע בצבע סיד או אקרילי.
באיזה צבע צובעים תקרה בחדר אמבטיה?
תשובה:
ישנם כמה אפשרויות לצביעת תקרות בחדרי אמבטיה, בגלל שידוע מראש שיש לחות בחדר וסבירות גבוה לרטיבות ועובש בתקרה. מה עושים? האופציה הבסיסית היא פשוט לצבוע בסיד. האופציה השניה היא למרוח בונדרול ואז לצבוע באקרינול, שזה צבע אקרילי עמיד בפני מים.
איך צובעים תקרת גבס?
תשובה:
על מנת לצבוע תקרת גבס יש להשתמש קודם בחומר מקשר אשר נקרא בונדרול. לאחר שכבה נכבדת ממנו ניתן לצבוע בכל צבע. אם מדובר על צביעת תקרת גבס ירוק בחדרי אמבטיה למשל. מומלץ להשתמש בצבע אקרילי.

כמה עולה לצבוע תקרה?

תמחור עבודות צבע בתקרה גבוה יותר מאשר צביעת קירות והסיבה היא שזאת עבודה מעט יותר מורכבת, האומנם אין "חיתוכים" של שקעים, אך עדיין צריך לסמן סביב התקרה וכמובן לשמור על המנורה שבחדר, כמו כן יש לכסות את כלל שטח הרצפה ולעבוד בזהירות יתרה על מנת לא לפגוע עם הצבע במקומות נוספים בעת העבודה. המחיר של צביעת תקרה נע בין 300 ל-450 ש"ח לכל חדר בצבע סיד או שכבה של צבע לבן. תוספות כמו בונדרול או אקרינול יהיו בין 40 - 60 ש"ח תוספת לכל חדר. כאשר מזמינים צביעה לדירה שלמה המחיר מתקזז.
מחיר צביעת תקרה לפי חדר

מחיר צביעת תקרה לפי חדר: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

בעל מקצוע מיומן בלבד - מדוע הדבר כה חשוב? 

בעזרתו של בעל מקצוע עם ניסיון רב שנים תוכלו להבטיח כי עיצוב הבית שלכם יהיה מרשים, בדיוק כפי שתמיד רציתם. הרי אם תנסו לצבוע את קירות הבית שלכם בעצמכם וביניהם את התקרה, אתם עשויים להיות במצב בו התוצאה הסופית תהיה ממוצעת לחלוטין, כזו אשר תשרה רושם לא חיובי במיוחד על ביתכם. לפיכך עליכם יהיה לוודא כי אתם בוחרים לפעול ובצורה האחראית ביותר שישנה לשם השגת מבוקשכם. כל אחד מכם אשר יעשה זאת יוכל להיות יותר מאשר בטוח כי זו תהיה הדרך בה הבית שלו יוכל להיראות מעוצב ובצורה המדויקת ביותר שישנה.
 
צביעת תקרות בגבוה

צביעת תקרה עם צבעים מיוחדים

ניתן למצוא היום לא מעט צבעים עם אפקטים שונים (תוכלו לראות בקטגוריה עבודות צבע מידע נוסף) אשר יוכלו לאפשר לכם להפוך את התקרה להרבה יותר מיוחדת. בעזרת טכניקות צביעה פשוטות יוכל בעל המקצוע להביא לכדי מצב בו התקרה שלכם תהיה שונה לחלוטין וזאת ביחס למה שהכרתם מן העבר. במידה ותהיו מעוניינים להכניס לא מעט עניין צבע לחיים אזי צביעת התקרה באופן כזה ללא ספק עשויה להיות הדרך שלכם להשיג מבוקשכם ובצורה מוצלחת לחלוטין.

לבחור באדם מיומן לפני כל דבר אחר

כאשר ניגשים למלאכת צביעת התקרות של הבית יהיה מומלץ להקדיש את מלוא החשיבות לטיב בעל המקצוע בו אתם מתכוונים להיעזר. ככל שתבחרו להיעזר באדם מיומן יותר כך תוכלו להיות מסופקים יותר מהתוצאה הסופית. אז עשו לעצמכם טובה ושימו לב כי אתם משקיעים את הזמן הדרוש וזאת בכדי שמלאכת החיפושים תביא עמה בעל מקצוע אשר יוכל להבטיח לכם תוצאות יוצאות דופן ובעבור מחיר אשר יענה על הציפיות שלכם. כל אחד מכם אשר באמת ירצה בכך יוכל למצוא בדיוק את שהוא מחפש, זאת ללא שום ספק בכלל.

אינספור אופציות שונות

במידה ואתם נמצאים בהליך החיפושים אחר הצבעים השונים אשר ישמשו לצביעת תיקרות ביתכם, אזי דעו לכם כי המגוון שקיים היום בשוק הינו כמעט אינסופי. הדבר עשוי להביא לבלבול רב בקרב רבים וזאת לצד לא מעט קשיים בכל הנוגע לבחירה בצבעים. במידה ותהיו מעוניינים להתמודד עם האתגר ובצורה טובה יותר אזי כל שתצטרכו לעשות יהיה לוודא כי אתם בוחרים להיעזר בבעל מקצוע אשר יוכל להעניק לכם ייעוץ כולל וזאת בכל הנוגע לצבעים אשר יהיה מומלץ מבחינתכם לרכוש. בעזרת האדם הנכון תוכלו להבין אילו צבעים יוכלו להשתלב בצורה המושלמת וזאת כאשר כך ביתכם יראה בדיוק כפי שהייתם רוצים. אז למה אתם מחכים עם הדבר? מצאו צבעי לבית והתחילו לפעול בהקדם לשם השגת מבוקשכם בעניין! 

צביעת תקרה בצבע אקרילי ומגוון אופציות נוספות

צביעת תקרה בצבע בסיד, כלומר סיד או בצבע אקרילי זהו דבר אשר יכול להתבצע היום ובצורה מוצלחת למדי על ידי החברות השונות אשר פועלות בתחום. אין זה משנה אם מדובר על צביעת תקרה אקוסטית או על סוג אחר שעבר רטיבות או שמא היא מתקפלת. בסופו של יום העניין החשוב יהיה עצם זה שתוודאו כי אתם מבצעים את הבחירה הנכונה ביותר מצדכם וזאת לשם השגת המטרות שלכם ובאופן המשכנע ביותר. בכל אופן, חידוש לאחר נזילה למשל עשויה להיות מלאכה אשר תהיה יותר יקרה.

לפיכך עליכם יהיה לבחון מחיר צביעת תקרת גבס או סוג התקרה שלכם וזאת בהתאם לצרכים הספציפיים כמו למשל האם יש בה עובש? האם היא מתקפלת? אלו דברים שקוראים בעיקר לאחר רטיבות. צביעות תקרה בבית יכולות להיות כאלה אשר יספקו מבוקשכם ובצורה יוצאת דופן וזאת אם תדעו לגשת לעניין כולו ובצורה החכמה ביותר שישנה. אז שימו לב כי אתם מחפשים אחר עלות צביעת תקרה וזאת כאשר אתם לוקחים בחשבון את כל הפרטים הקטנים. במידה ותדעו לעשות זאת אזי יתאפשר לכם להיות במצב יוצא דופן מצדכם אשר יראה לכם כי תוכלו להפוך את ביתכם לכזה אשר יראה בדיוק כפי שתמיד חלמתם, לגביי המחירים, תוכלו לעיין במחירון עבודות צבע כאן ולגלות עוד. 
צביעה מקצועית

טופ שיפוצים - צביעה בזול 

מעוניינים למצוא שירותי צביעת תקרה במחיר אשר יהיה קרוב למחיר עלות? דעו לכם כי המחירים אשר יוצעו לכם על ידי טופ שיפוצים יהיו יוצאי דופן, זאת בייחוד כאשר לוקחים בחשבון את איכות העבודה המרשימה. לפיכך כל שנותר לכם לעשות כרגע יהיה לוודא כי אתם בוחרים ליצור קשר עם חברת השיפוצים המובילה וזאת כאשר לאחר מכן יתאפשר לכם להיות בטוחים כי זוהי אכן הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לבצע. אז שימו לב כי אתם ניגשים אל העניין כולו וזאת כאשר אינכם מזלזלים בדבר בדרך. כל אחד מכם אשר יעשה זאת ויבחר בשירותיה של טופ שיפוצים יוכל להיות בטוח כי חייו יהיו לא פחות מאשר מושלמים וזאת בכל הנוגע להשגת מטרות השיפוץ של ביתו.
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה