לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

צביעת חניונים

טופ שיפוצים ידועה בכך שהיא מקיפה את כל תחומי השיפוצים הקיימים בשוק, בינהם ניתן להשיג גם שירות של צביעת חניונים וחניות. רוצה להזמין עכשיו צביעת חניון? צור קשר כעת!

צביעה מקצועית של חניונים וחניות

בעלי חניה פרטית? יש לכם חניון גדול בבניין או במשרד? באמצעות השירות של טופ שיפוצים תוכלו להזמין צביעת חניונים במחירים מיוחדים, אנו מבצעים צביעה של קירות החניון וגם של הרצפה לחידוש או סידור מחדש של פסי החניה הקיימים בחניון, אצלנו תוכלו לקבל מחירים הוגנים ושירות מעולה ומקצועי, אז אל תחכו יותר ופשוט הזמינו צביעת חניה מקצועית מהחברה המובילה בתחום.

מבצעים גם צביעת קירות לחניונים

אנו לא צובעים רק את רצפת החניון בין אם זה עם צבע רגיל על אספלט או באמצעות צבע אפוקסי, ניתן גם להזמין צביעת קירות חניונים הכולל ניקיון יסודי לפני של הקיר מפיח ולכלוך ואז ביצוע של שכבת צבע כפולה על קירות החניון, בכך אנו מספקים לו צבע נקי ואחיד, בנוסף אפשר להזמין צביעת עמודי חניה של החניון לסימון ומספור של החניה וקומת החניון, פרויקט של צביעת חניונים מתבצע בשלבים וקומה אחר קומה על מנת לא להפריע להתנהלות החניון היומית ובדרך כלל מתבצע בסוף שעות הפעילות של החניון, בשעות הערב המאוחרות, דבר אשר מוסיף מעט לעלות הרגילה של עבודות צבע סטנדרטיות.

הזמן צביעת חניון עכשיו!

תוכל להזמין באמצעות טופ שיפוצים צביעת חניון מקצועית ואיכותית, כל מה שעליך לעשות על מנת להזמין את השירות ואף לבצע השוואת מחירים הוא ליצור קשר כעת עם נציג אנושי המחכה לך בצידו השני של קו הטלפון שלנו או להשאיר פנייה בטופס צור קשר אשר נמצא בצד שמאל של האתר, מייד תתחיל לקבל פניות של קבלני עבודה לצבע השונים אשר עוסקים בתחום של צביעת חניות וחניונים ואכן נמצאים באזורך.
 
צביעת חניונים