צביעת חדרי מדרגות

ניתן להזמין שירות צביעת חדר מדרגות לבית פרטי או לבניין מגורים כאחד דרך טופ שיפוצים, אנו עובדים במחירי עלות נמוכים ומספקים עבודה מקצועית ואיכותית, תוכלו ליצור קשר עמנו ולבצע השוואת מחירים במהירות ובקלות.

צובעים את חדר המדרגות עם 'טופ שיפוצים'

בעזרת פורטל 'טופ שיפוצים' אתם יכולים למצוא צבעים מומלצים וקבלני צבע אשר מספקים עבודות צביעה לחדרי מדרגות הכולל בין היתר גם חידוש וצביעת מעקות, למעשה ניתן לחדש לחלוטין את נראות חדר המדרגות בבניין באמצעות עבודות צבע אשר מרעננות ומחדשות את הנראות, דרכנו (פורטל טופ שיפוצים), אתם יכולים לקבל עד שלוש הצעות מחיר של נותני שירות מאזורכם (בין אם זה חיפה, ירושלים, תל אביב, פתח תקווה) ואזורים נוספים ברחבי הארץ. לאחר מכן תוכלו לבצע השוואה בין ההצעות השונות שקיבלתם ולהתחיל גם לחסוך.

כמה עולה לצבוע חדר מדרגות? 

בעזרת המחירון של טופ שיפוצים תוכלו להיות בטוחים בכל הנוגע לסוגיית עלות צביעת חדר מדרגות. הרי עלויות הצביעה עשויות להיות מעט כבדות בעבור חלקכם ולאור זאת תהיו חייבים לוודא כי אתם פועלים באופן כזה בו אתם בוחנים היטב את כל שעומד למולכם. כך למשל, עלות הדבר יהיה תלוי בלא מעט גורמים שונים, בייחוד ברמת הקושי של המלאכה. צביעת חדר מדרגות 3 קומות למשל מחירו יהיה שונה ביחס לחדר מדרגות של 10 קומות. לאור זאת אלו מכם אשר שואלים כמה עולה צביעת חדר מדרגות יוכלו להיות בטוחים כי התשובה לכך תלויה בלא מעט משתנים, תוכלו לעיין במחירון הצבע שלנו כאן ולראות עוד. או ליצור קשר עוד היום עם חברות מהתחום וזאת כאשר אתם שואלים בנוגע לעלות ולמחיר. בעזרת השוואת מחירים כל אחד מכם יוכל להיות בטוח כי הוא מקבל מחיר הוגן.


מחירון צביעת חדרי מדרגות
 • כמה עולה צביעת חדר מדרגות 3 קומות?

  תמחור לצביעה של שלושת הקומות במחיר פיקס.

  1,050 - 1,500 ש"ח
 • מחיר צביעת חדר מדרגות 4 קומות

  מחיר קומפלט לארבעת הקומות.

  1,400 - 2,000 ש"ח
 • מהו המחיר לצביעת חדר מדרגות לפי קומה?

  תמחור פר קומה לצביעת חדרי מדרגות קטנים

  350 - 500 ש"ח
 • מהו המחיר לצבע בחדר מדרגות בבית פרטי?

  צביעת חדר מדרגות בבית פרטי בערך קומה וחצי

  600 - 800 ש"ח
 • כמה יעלה לצבוע חדר מדרגות כולל מעקה?

  תמחור לקומה כולל מעקה.

  400 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

חשיבות ביצוע השוואת מחירים לצביעת חדר מדרגות

בפסקה הראשונה הסברנו כי בעזרת הפורטל 'טופ שיפוצים' אתם יכולים לבצע השוואת מחירים, אך עד כמה זה חיוני וחשוב? מחקרים ובדיקות שערכנו כאן עם נותני שירות שונים בתחום השיפוץ והצבע הביאו למסקנות ברורות - בעזרת השוואת מחירים אתם יכולים להוזיל בעלויות באופן וודאי, מדובר על חסכון של עשרות אחוזים. בעת המחקר וביצוע השוואה חכמה ומהירה בין נותני שירות שונים אפשר לחסוך בין 15 ל-30 אחוז מהעלות המקורית שקיבלתם וזאת מבלי לגרוע מאיכות או טיב העבודה עצמה, גם בפרויקטים מסוג צביעת חדרי מדרגות ובפרט אם מדובר על 4 קומות ומעלה, ניתן לקבל מחירים זולים ומשתלמים.
 
חדר מדרגות ענק צבוע

צביעת חדר מדרגות עם צוות מקצועי

כאשר עוסקים במלאכת צביעת חדר מדרגות יש צורך לקחת בחשבון לא מעט פרטים שונים. בכדי שכל מלאכת הצביעה תבוצע בצורה מדויקת יהיה חייב להיעזר בבעל מקצוע אשר מחזיק בניסיון רב שנים בתחום וזאת כאשר הוא יוכל לספק לכם ייעוץ בכל הנוגע לאופציות השונות אשר תהיינה למולכם. בעזרת קבלן צבע או החברה הנכונה תוכלו להיות בטוחים כי יתאפשר לכם להיות במצב בו תמצאו את המענה הטוב ביותר שישנו למצב בו אתם נמצאים. כך בעצם תוכלו להפוך את חדר המדרגות למושלם, חשוב לנו לציין כי אנו מספקים שירות גם לבתים פרטיים וגם לבניינים החל מ - 3 קומות ומעלה.

צביעת חדר מדרגות בבית פרטי

נכון, לרוב שמזמינים עבודות צבע לחדרי מדרגות מדובר דווקא על בניינים בעלי 3-4 קומות ומעלה, אך ניתן להזמין גם לבית פרטי עם חדר מדרגות קטן. צביעה מותאמת אישית הכוללת מגוון מניפות צבע בהתאמה על פי בקשת הלקוח, כמובן שכאשר צובעים את גרם המדרגות, צובעים גם את התקרה שמתחת למדרגות של הקומה מעל. למעשה צובעים את כלל האזור בצבע אחיד אשר תואם את הבית, ישנם כאלו אשר גם מבקשים לחדש את המעקה עשוי הברזל או העץ בצביעה וזאת נעשה באמצעות צבע תואם לרבות "צבעי שמן".

צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה