רוצים לצבוע את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת דירה בתל אביב

מחפש צבעי בתל אביב בזול? דרך טופ שיפוצים ניתן לבצע השוואת מחירים בעבור צביעת דירה בתל אביב! השאירו פרטים או חייגו כעת והתחילו גם אתם לחסוך!

צביעת דירה בת"א עושים עם טופ שיפוצים

ידוע לכולנו שצביעת דירה היא פרויקט, לפעמים אפילו פרויקט מורכב. בכדי לצלוח אותו הכי נכון וללא נזקים מיותרים, יהיה צורך לאתר את איש המקצוע הכי טוב ובמחיר האטרקטיבי ביותר. עושים זאת דרך פורטל טופ שיפוצים ובצורה פשוטה למדי. זה עובד כך:


  • אתם משאירים פרטים בסיסיים – מוזמנים לעדכן את הפורטל באשר למהות צביעת הדירה. מה הוא סוג הפרויקט? האם ישנן דרישות ספציפיות מהצבעי? השאירו פרטים אלו, בנוסף לפרטים בסיסיים כמו עיר מגוריכם (במקרה הזה ת"א) ופרטי יצירת קשר.

  • מקבלים עד 3 הצעות מחיר – בתוך זמן קצרצר את מקבלים הצעות מחיר של צבעים מתל אביב. אתם מוזמנים בשלב זה לערוך השוואת מחירים בינהם.

  • רוצים מעבר? אם הפרויקט גדול, אפשר להזמין קבלן צבע בתל אביב או שניתן להזמין שיפוץ בית בתל אביב גם כן דרך אתר 'טופ שיפוצים'.


צביעת דירה בתל אביב

כך תמצאו צבעי זול בתל אביב מבלי לפגוע באיכות

מחפשים צבעי בזול בתל אביב? בכדי להיות בטוחים שאתם נהנים מאיכות גבוהה של צביעת דירה וגם נהנים ממחיר אטרקטיבי, מומלץ לבקש מהצבעי שלכם את רשימת הלקוחות הממליצים עליו. לרוב, כל צבעי בתל אביב יחזיק ברשימה כזו. אנחנו ממליצים ליצור קשר טלפוני עם לקוחות העבר של הצבעי ולשוחח עמם, כך תוכלו לדלות את הפרטים המדויקים באשר לאיכות עבודתו של הצבעי. נוסף על רשימת הלקוחות הממליצים שתבקשו, כדאי מאוד גם להתרשם מתיק עבודות הצבע שלו. בדרך כלל יהיה אפשרי לראות תיקי עבודות כאלו כאשר מדובר על צבעי מומלץ בתל אביב אשר גאה בעבודתו.

מהו המחיר לצביעת דירה בתל אביב?

מחיר צביעת דירה בתל אביב משתנה בהתאם לגודל הדירה, אך לא רק. אם הדירה מאוד מוזנחת ודורשת סיוד וטיח מאוד יסודיים, כמובן שהמחיר ישתנה בהתאם. בעוד שהמחירים עשויים להשתנות מצבעי לצבעי. אם ניקח תמחור צביעת דירה בתל אביב בזול לפי מטר המחיר יהיה כ-38 ש"ח (למטר) והיקר ביותר כ-50 ש"ח (למטר), ככה שהממוצע הוא כ- 44 ש"ח (למטר בדירה בגודל של מינימום 100 מטרים). תוכלו לראות מחירים מדוייקים במחירון הצבעים המלא.

מחיר ממוצע למטר צבע

מחיר ממוצע למטר צבע: 44 ₪

טווח מחיר גבוה 50 ₪

טווח מחיר נמוך 38 ₪

מה השלבים לצביעת דירה?

כשמדברים על שלבים בביצוע עבודות צבע בתל אביב ובפרט של צביעת דירה, חשוב להזכיר את הנושא של הניקיון. אם תעבדו בצורה מאוד מלכלכת, כמובן שאחר כך שירותי הניקיון יעלו לכם בהתאם. אם כך, בשלב הראשון יהיה עלינו לפזר עיתונים או קרטונים המוצמדים לדפנות הקירות. מומלץ להדביקם באמצעות נייר דבק שאינו משאיר כתמי דבק עיקשים על הקנטים של הקירות. לאחר מכן, יהיה ניתן לטייח בעזרת טיח קירות. לאחר שמטייחים את הקיר (עושים זאת בכדי להחליק וליישר חורים, שבירות וסדקים בקיר), ניתן יהיה לצבוע את שכבת הצבע הראשונה. לאחר שעה-שעתיים של ייבוש הקיר, יהיה ניתן לגשת לצביעת השכבה השנייה, ואם צריך, גם לשלישית והרביעית.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה