רוצים לצבוע את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת דירה בתל אביב

מחפש צבעי בתל אביב בזול? דרך טופ שיפוצים ניתן לבצע השוואת מחירים בעבור צביעת דירה בתל אביב! השאירו פרטים או חייגו כעת והתחילו גם אתם לחסוך!

מהו המחיר לצביעת דירה בתל אביב?

מחיר צביעת דירה בתל אביב משתנה בהתאם לגודל הדירה, אך לא רק. אם הדירה מאוד מוזנחת ודורשת סיוד וטיח מאוד יסודיים, כמובן שהמחיר ישתנה בהתאם. בעוד שהמחירים עשויים להשתנות מצבעי לצבעי.

 

אם ניקח תמחור צביעת דירה בתל אביב בזול לפי מטר המחיר יהיה כ-38 ש"ח (למטר) והיקר ביותר כ-50 ש"ח (למטר), ככה שהממוצע הוא כ- 44 ש"ח (למטר בדירה בגודל של מינימום 100 מטרים). תוכלו לראות מחירים מדוייקים במחירון הצבעים המלא באתר שלנו.


מחיר ממוצע למטר צבע

מחיר ממוצע למטר צבע: 44 ₪

טווח מחיר גבוה 50 ₪

טווח מחיר נמוך 38 ₪

צביעת דירה בת"א עושים עם טופ שיפוצים

ידוע לכולנו שצביעת דירה היא פרויקט, לפעמים אפילו פרויקט מורכב. בכדי לצלוח אותו הכי נכון וללא נזקים מיותרים, יהיה צורך לאתר את איש המקצוע הכי טוב ובמחיר האטרקטיבי ביותר. עושים זאת דרך פורטל טופ שיפוצים ובצורה פשוטה למדי. זה עובד כך:


  • אתם משאירים פרטים בסיסיים – מוזמנים לעדכן את הפורטל באשר למהות צביעת הדירה. מה הוא סוג הפרויקט? האם ישנן דרישות ספציפיות מהצבעי? השאירו פרטים אלו, בנוסף לפרטים בסיסיים כמו עיר מגוריכם (במקרה הזה ת"א) ופרטי יצירת קשר.

  • מקבלים עד 3 הצעות מחיר – בתוך זמן קצרצר את מקבלים הצעות מחיר של צבעים מתל אביב. אתם מוזמנים בשלב זה לערוך השוואת מחירים ביניהם.

  • רוצים מעבר? אם הפרויקט גדול, אפשר להזמין קבלן צבע בתל אביב או שניתן להזמין שיפוץ בית בתל אביב גם כן דרך אתר 'טופ שיפוצים'.


צביעת דירה בתל אביב

מה לבדוק מול צבעי בתל אביב לפני צביעת הדירה?

רגע לפני שאתם מזמינים צבעי לצביעת דירה בתל אביב, כדאי שתוודאו שאתם שואלים אותו את השאלות הבאות:

 

מה לשאול? מדוע זה חשוב?

 

האם המחיר כולל את צביעת התקרה?

 

לא כל הצעות המחיר כוללות את צביעת התקרה.

 

באיזה צבע אתה משתמש?

 

כדאי לצבוע עם צבע אקרילי ולא צבע תעשייתי זול

 

כמה שכבות של צבע אתה מבצע?

 

ברוב המקרים, שכבת צבע אחת לא תספק מראה אחיד.

 

האם אתה מגיע פיזית לדירה לצורך התמחור?

 

כדאי שהצבעי יראה את הדירה וידע לתמחר בצורה מדויקת.

 

מה משך הזמן הצפוי עד לסיום הצביעה?

 

בדרך כלל צביעה של דירת 4 חדרים לוקחת 4-5 שעות.

שלבים בתהליך של צביעת דירה בתל אביב

כשמדברים על שלבים בביצוע עבודות צבע בתל אביב ובפרט של צביעת דירה, חשוב להזכיר את הנושא של הניקיון. אם תעבדו בצורה מאוד מלכלכת, כמובן שאחר כך שירותי הניקיון יעלו לכם בהתאם.

 

אם כך, בשלב הראשון יהיה עלינו לפזר עיתונים או קרטונים המוצמדים לדפנות הקירות. מומלץ להדביקם באמצעות נייר דבק שאינו משאיר כתמי דבק עיקשים על הקנטים של הקירות.

 

השלב הבא של צביעת דירה בתל אביב הוא מילוי של סתימות בקיר באמצעות שפכטל, ולאחר מכן נעבור לצביעת הקיר באמצעות רולר. לאחר מכן נבצע צביעה של שכבה שניה ובסיום תיקוני צבע במקומות הנדרשים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

כך תמצאו צבעי זול בתל אביב מבלי לפגוע באיכות

מחפשים צבעי בזול בתל אביב? בכדי להיות בטוחים שאתם נהנים מאיכות גבוהה של צביעת דירה וגם נהנים ממחיר אטרקטיבי, מומלץ לבקש מהצבעי שלכם את רשימת הלקוחות הממליצים עליו. לרוב, כל צבעי בתל אביב יחזיק ברשימה כזו.

 

אנחנו ממליצים ליצור קשר טלפוני עם לקוחות העבר של הצבעי ולשוחח עמם, כך תוכלו לדלות את הפרטים המדויקים באשר לאיכות עבודתו של הצבעי, כולל ההתנהלות השוטפת מולו, היחס, הסבלנות והמקצועיות.

 

נוסף על רשימת הלקוחות הממליצים שתבקשו, כדאי מאוד גם להתרשם מתיק עבודות הצבע שלו. בדרך כלל יהיה אפשרי לראות תיקי עבודות כאלו כאשר מדובר על צבעי מומלץ בתל אביב אשר גאה בעבודתו.

 

צביעה של דירה בתל אביב

כיצד נראית הצעת מחיר של צבעי בתל אביב?

הצעת המחיר כוללת בדרך כלל את גודל הדירה, התייחסות לנושא האחריות על העבודה המתבצעת, משך הזמן המשוער עד לסיום הצביעה, הגוון הספציפי שבו עתידים לצבוע כל קיר וקיר, תנאי התשלום והמחיר. לעיתים הצעת המחיר שתקבלו מצבעי בתל אביב יכולה גם לכלול את שלבי התהליך והתייחסות לעבודות כמו תיקוני צבע, הכנת השטח לפני תחילת הצביעה וכדומה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה