צבעי בראשון לציון

מצאו צבעי מקצועי לצביעת הבית או הבניין שלכם ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה על מחיר שווה לכל כיס. 'טופ שיפוצים' מסייע לכם בהשוואת מחירים וקבלת הצעות שונות מצבעים מקצועיים בראשון לציון.

מחפשים צבעי בראשון לציון? בואו להשוות מחירים

מעוניינים לרענן את המראה של החדר? רוצים לצבוע את הדירה לקבלת מראה חדש? אין כמו הוספה של צבעים ברחבי הבית בשביל לשנות את המראה לחלוטין. אבל איך מחליטים באיזה בעל מקצוע לבחור? אין ספק שבחירת צבעי בראשון לציון היא פעולה לא פשוטה מאחר וקיימים לא מעט נותני שירות בתחום זה הפועלים בעיר.

צבעי בראשון לציון
אנו עושים בשבילכם חלק נכבד מהעבודה ולמעשה עוזרים לכם לקבל הצעות מחיר מצבעים מוכשרים ומנוסים הפועלים בעיר. התהליך מולנו הוא פשוט: אתם משאירים פרטים באתר, אנחנו חוזרים אליכם לשיחה טלפונית קצרה על מנת להבין מה אתם מחפשים ולאחר מכן מעבירים את הפניה לעד שלושה בעלי מקצוע המתמחים בצביעת דירה. בעלי המקצוע יוצרים איתכם קשר ואתם מחליטים עם מי להמשיך.

מה המחיר של צביעת דירה?

מבדיקות שערכנו בין צבעים בראשון לציון, ניתן לראות שהמחיר עבור צביעה של דירה באופן מקצועי על ידי צבעי מומלץ, נעה בין 3,800 ש"ח ל-5,000 ש"ח. עם זאת, חשוב להבין שהמחיר עשוי להשתנות כמובן מנותן שירות אחד למשנהו על סמך שיקולים שונים. נסו לקבל הערכת מחיר כבר בשיחה הטלפונית אל מול בעל המקצוע על מנת להימנע מאי נעימויות ובשביל ליצור תיאום ציפיות בנוגע למחיר.
מחיר ממוצע של צביעת דירת 100 מטר

מחיר ממוצע של צביעת דירת 100 מטר : 4400 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3800 ₪

הזמינו צבעי לעבודה בכל אזורי הבית

זה כלל לא משנה אם אתם מתגוררים בראשון לציון מזרח או מערב, וגם לא חשוב אם אתם מחפשים צביעה של סלון, מטבח או חדרי שירותים. אנו נקשר אתכם לבעל המקצוע הכי טוב לביצוע המלאכה. ניתן להזמין שירות של טיפול בעובש על גבי הקירות או התקרה וגם אפשרות לצביעה של קירות גבס. 

טיפים לצביעת דירה בראשון לציון

לא הרבה יודעים, אבל הצבעים שבהם תבחרו, יכולים להשפיע על תחושת הגודל של החלל. שימוש בצבעים בהירים תסייע ליצור אווירה של חלל גדול יותר ותתרום לתחושה נעימה בדירה. הקפידו לבחור בצבע אשר משתלב בצורה טובה עם שאר האזורים בבית ועם האלמנטים השונים, החל מהרהיטים, מוצרי החשמל והאקססוריז הפזורים במרחב.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

כך תכינו את הדירה לתהליך של צביעה:

הזיזו את הרהיטים אל מרכז החדר ועטפו אותם בניילון. במידה וישנם אזורים ורהיטים שלא ניתן להזיז למרכז החדר, למשל ארונות או גופי תאורה קבועים, הקפידו לעטוף גם אותם בצורה הרמטית על מנת להגן עליהם בזמן הצביעה. הקפידו להסיר מהקירות ציורים ותמונות על מנת לאפשר גישה נוחה ללא מכשולים במהליך התהליך.

אנו ממליצים להסיר ברגים ומסמרים במידה והדבר אפשרי וגם לעטוף שקעי חשמל ומתגים בדירה שלכם. צביעת דירה או בית בראשון לציון כדאי לעשות על ידי בעל מקצוע שיש ברשותו את הציוד המתאים, החל ממברשות ועד לרולר לצביעה וזאת על מנת לקבל תוצאה איכותית שתישאר לאורך זמן.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה