רוצים לצבוע את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת דירה בפתח תקווה

צביעת דירה בפתח תקווה על ידי צבעי מומלץ ומנוסה על מנת לחדש ולצבוע קיר בבית או בבניין. מצאו בעל מקצוע מנוסה תוך ביצוע השוואת מחירים באתר 'טופ שיפוצים'

השוואת מחיר עבור צביעת דירה בפתח תקווה 

אם אתם מעוניינים לצבוע את קירות הבית וזה כלל לא משנה אם הסיבה היא מעבר לדירה חדשה או פשוט צביעה במסגרת שיפוץ כללי שאתם מבצעים אצלכם, דעו שבעזרתנו תוכלו למצוא שירות של צביעת דירה בפתח תקווה  במחיר משתלם. דרך האתר תוכלו למצוא צבעי בפתח תקווה מומלץ ומיומן גם עבור צביעה של קירות במקלחת או צביעת חדר שינה להורים וגם לקירות חיצוניים.

כמה עולה צביעת דירה 5 חדרים בפתח תקווה?

מבדיקות שונות שערכנו, מחיר צביעת דירה בפתח תקווה בגודל 5 חדרים נע בין 5,000 ש"ח ל-6,000 ש"ח. כלומר העלות הממוצעת של צביעת הדירה עבור כמות חדרים שכזו תעלה לכם 5,500 ש"ח. על מנת לקבל מושג על מחירים נוספים, תוכלו להיעזר במחירון הצבעים הנמצא באתר.

צביעת דירת 5 חדרים בעיר

צביעת דירת 5 חדרים בעיר: 5500 ₪

טווח מחיר גבוה 6000 ₪

טווח מחיר נמוך 5000 ₪

צביעת דירות בכל הגדלים

צריכים לבצע עבודות צבע בפתח תקווה? הצבע שעל קירות ביתכם מתקלף ומתלכלך? עם הזמן ואחת לתקופה מסוימת (בדרך כלל כמה שנים) מומלץ לרענן אותו לבצע צביעה של הקיר פעם נוספת. חשוב לבחור צבעי מומלץ בפתח תקווה שהתנסה בעבודה שכזו ויודע לעבור בצורה נקייה ולשמור על הרהיטים בבית שלכם מפני הלכלוך. תוכלו למצוא מענה לצורך צביעת דירה בין אם היא קטנה (חדר שני חדרים) וגם כמובן צביעת דירה 4 חדרים בפתח תקווה ואפילו בתים פרטיים הכוללים מספר חדרים גדול יותר. כמו כן, ניתן להשיג גם קבלן צבע בפתח תקווה דרך האתר.


צביעת דירה בפתח תקווה

דגשים חשובים בצביעת בית:

במסגרת צביעת בית, חשוב בראש ובראשונה לארגן את הבית בצורה טובה ולהגן על מכשירי חשמל ורהיטים שונים על ידי כיסוי שלהם בבד או בניילון שקוף. במידה וניתן, מומלץ במסגרת צביעת בית בפתח תקווה, להצמיד את כל הרהיטים למרכז החדר, כלומר להרחיק אותם מהקירות על מנת לאפשר גישה נוחה של צבעי לאזורים. חשוב לבצע מספר שכבות צבע על מנת לקבל תוצאה איכותית ולכן כדאי לוודא עם בעל המקצוע מראה כמה שכבות הוא עושה במסגרת העבודה.

מענה על שאלות נפוצות

כמה עולה תוספת עבור צביעת בניין באמצעות סנפלינג?

אם אתם מחפשים שירות של צביעת בניין בפתח תקווה באמצעות סנפלינג, תשלמו בדרך כלל תוספת של בין 10 ל-20 ש"ח למטר.


האם מותר להישאר בבית בזמן פעולת הצביעה?

זה מאוד תלוי באיזה סוג צבע משתמש צבעי הדירות או הבתים בפתח תקווה בו בחרתם. במידה ומדובר בצבע אקרילי, אפשר להישאר בדירה אך במידה ומדובר בצבעים המכילים טרפנטין, ההמלצה היא לפנות את הבית לפחות ליום אחד על מנת שיתאוורר.


האם יש דרך לדעת כמה זמן תימשך עבודת הצביעה?

בדרך כלל עבודה של צביעת דיר בודד בדירה לוקחת יום אחד ולא מעבר אך צביעה של דירה שלמה עשויה לקחת מספר ימים ואף יותר. נדרש לוודא זאת מול צבעים בפתח תקווה לפני סגירת העבודה.


מדוע התקרה בבית מתקלפת?

התקלפות של התקרה נגרמת בדרך כלל בעקבות רטיבות וחדירה של נוזלים.


האם ניתן למצוא דרככם גם תיקוני צבע?

מלבד צביעת דירה שלמה, ניתן למצוא דרך האתר צבעי מומלץ ומקצועי עבור תיקוני צבע נקודתיים בבית במחירים אטרקטיביים.בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איך לבחור צבעי מומלץ וזול בפתח תקווה?

על מנת לבחור צבעי מומלץ בפתח תקווה אנחנו ממליצים לבדוק המלצות ברחבי הרשת על אותו בעל מקצוע ולשמוע לקוחות קודמים שהתנסו בשירותיו. חשוב לברר עם בעל המקצוע באיזה צבעים הוא משתמש על מנת לוודא שמדובר בצבע איכותי לצביעת הקיר ולשאול כמה שכבות הוא מבצע בעת פעולה הצביעה. השאירו פרטים בטופס המצורף באתר ותוכלו לקבל הצעות מחרי מצבעי בפתח תקווה לצביעת קיר, דירה או בניין שלם.