רוצים לצבוע את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת דירה ביבנה

צביעת דירה ביבנה עושים בעזרת טופ שיפוצים! כאן ניתן לקבל מידע אודות מחירים, אופן והביצוע ואפשרות לעריכת השוואת מחירים בין צבעים מיבנה והסביבה.

השוואת מחירים בין צבעים ביבנה

טופ שיפוצים הנו פורטל השוואת מחירים בין צבעים ונותני שירות נוספים בתחום השיפוצים. לאחר יצירת קשר עימנו, תקבלו בחזרה עד שלוש פניות של צבעים ביבנה מומלצים ואיכותיים. תוכלו לערוך בינהם השוואה ולבחור בצבעי המתאים לכם אשר מספק את המחיר הכי זול ביבנה והאזור.
 

צביעת דירה ביבנה

מהו מחיר צביעת דירה ביבנה?

מרבית הדירות ביבנה הנם בגודל של 4 חדרים, לכן, התמקדנו בהצגת מחיר צביעת דירה ביבנה בגודל 4 חדרים, המחיר נע בין 3,800 - 4,500 ש"ח (דירה בגודל 100 - 115 מטרים). ניתן לראות עוד מחירים ומידע חשוב בנושא בעמוד צביעת דירה.


מחיר ממוצע לצביעת דירה 4 חדרים ביבנה

מחיר ממוצע לצביעת דירה 4 חדרים ביבנה: 4150 ₪

טווח מחיר גבוה 4500 ₪

טווח מחיר נמוך 3800 ₪

 • המחיר כולל חומרים ועבודה.
 • המחיר המוצג אינו כולל מע"מ.

הטיפים של טופ שיפוצים למציאת צבעי ביבנה

הנה ארבעת הטיפים שלנו למציאת צבעי מומלץ ביבנה והסביבה:

 1. חוות דעת קודמות: השלב הראשון אחרי שמקבלים שם של צבעי מיבנה, הוא לבדוק באינטרנט ולעשות עליו חיפוש, בדיקה מסוג זה לוקחת כמה דקות בודדות ותוכלו לראות מה אחרים חושבים עליו. במידה ולא מצאתם דבר, כדאי לבקש ממנו טלפונים של לקוחות שביצע להם עבודות אחרונות ולערוך עימם שיחה קצרה
  .
 2. ניסיון וידע בתחום: כל אחד יכול להיות צבעי, אין חוק המגדיר אחרת. לכן, הפרמטר לבדיקת איכות ומקצועיות היא ניסיון בתחום, פשוט שאלו כמה זמן אתה בתחום?
   
 3. איכות החומרים: כיום הצבע המומלץ ביותר בעבור צביעת דירה הוא צבע אקרילי, אולם בחלקים השונים בבית כדאי להשתמש בצבעים מתאימים יותר, כמו צבע רחיץ למטבח או צבע המונע רטיבות בחדרי הרחצה. שימוש בסיד פחות נפוץ ואינו מומלץ.
   
 4. כמובן, המחיר: איך אפשר להתעלם מהאחד הפרמטרים המובילים בבחירת צבעי ביבנה? הרי המחיר בסופו של דבר יחליט אם כדאי או לא כדאי להזמין את נותן השירות. אם טווחי המחירים שהוצגו לכם מהצעות אחרות ועל פי מחירונים באינטרנט דומים וריאלים להצעת המחיר שקיבלתם, לכו על זה.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איזה עוד עבודות צבע ניתן למצוא כאן?

מלבד צביעת דירה, ישנם עוד עבודות צבע ביבנה מוכרות וידעות, הנה רשימה חלקית שלהן:

 • צביעת חנויות: אתם בעלי עסק? חנות? קיוסק? הזמינו צבעי מקצועי שיגיע אליכם ויבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כמובן, שכדאי לבדוק זמינות בשעות הערב או שעות שהפעילות סגורה בהם על מנת לא להפריע להתנהלות השוטפת של העסק.
   
 • תיקוני צבע לקירות: אם יש לכם תיקון צבע בודד, תזמינו הנדימן לבית שיעשה זאת, אבל כאשר יש מספק תיקונים - כבר אפשר להזמין צבעי.
   
 • צביעת קיר כוח: אם אתם שואלים את עצמכם מהו קיר כוח, אתם מוזמנים לראות רעיונות לקיר כוח בסלון ולהבין על מה מדובר, בקצרה: קיר מעוצב באלמנטים שונים של צבע בעיקר בסלון.
   
 • צביעת חדר מדרגות: אחראים על התחזוקה של הבניין? ניתן להזמין עבודות צבע לחדרי מדרגות כולל צביעת מעקות.
   
 • צביעת משרדים: במידה ומדובר על משרדים מאוד גדולים של כמה אלפי מטרים (3,000 - 5,000), רצוי להיעזר בקבלן צבע, אם זה פחות - צבעי ביבנה יכול לעזור.

שאלות נפוצות שנשאלו על ידי גולשים

הנה כמה שאלות שגולשים שאלו אותנו בנוגע לנושא ואלו התשובות:

כמה הצעות של צבעים ביבנה אקבל מכם?

דרך טופ שיפוצים תקבלו עד שלוש הצעות מחיר של צבעים וזאת למטרת השוואת מחירים והוזלת עלויות.


מה כוללת צביעת דירה ביבנה?

כמובן את צביעת הדירה, כולל חומרים. מומלץ להרחיב מול הצבעי על תיקוני קירות ועל צביעת תקרה.