רוצים לצבוע את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת דירה בחיפה

מעוניינים לחדש את צבע הבית שלכם? כאן תקראו על מחירי צביעת דירה בחיפה בהתאם לכמות החדרים בה, על סמך מה נקבע המחיר הסופי, מהם שלבי הצביעה, כמה זמן זה עשוי לקחת וגם איך תוכלו דרך פורטל טופ שיפוצים למצוא צבעי מומלץ באזור מגוריכם ולחסוך בכסף ובזמן - קראו וגלו.

מחירון צביעת דירה בחיפה: לפי כמות החדרים

מתחת תוכלו לקרוא מחירים משוערים עבור צביעת דירה בחיפה ולפי כמות החדרים בה. כמו כן, חשוב לציין כי טווחי המחירים שצויינו עשויים להשתנות בהתאם לשיקולו של הצבעי.

מחירון צביעת דירה בחיפה

צביעת דירת חדר (סטודיו) בחיפה

800 - 1,150 ש"ח
צביעת דירת 2 חדרים בחיפה

1,400 - 2,100 ש"ח
צביעת דירת 3 חדרים

3,000 - 3,550 ש"ח
צביעת דירת 4 חדרים

3,800 - 4,500 ש"ח
צביעת דירה בת 5 חדרים

5,000 - 6,000 ש"ח
צביעת דירת 6 חדרים

6,000 - 7,000 ש"ח
כמה עולה צביעת בית פרטי בחיפה? (עד שתי קומות)

6,000 - 8,000 ש"ח

הדפס מחירון

על פי מה נקבע מחיר צביעת דירה בחיפה?

המחיר הסופי בעבור צביעת דירות בחיפה עשוי להשתנות על בסיס מספר פרמטרים רחב, שאת הנפוצים בהם נציג מתחת:

 • גודל הדירה - גודל הדירה הוא הפרמטר המשפיע ביותר מפני שהוא זה שלפיו יקבע צבעי בחיפה את כמות הצבע שיהיה עליו לרכוש עבורכם ולכן - ככל שמדובר בדירה גדולה יותר - כך גם מחיר הצביעה יקר יותר.
   
 • צביעת תקרה - צביעה של תקרת החדר מייקרת את מחירי הצביעה בגלל שמדובר על פעולה יותר מורכבת לביצוע בהשוואה לצביעת יתר הקירות ועל כן - היא עשוייה לייקר בכמה מאות שקלים את מחיר הצביעה הסופי.
   
 • דירה חדשה או ישנה? - גם פרמטר של מצב הדירה משפיע על מחירי צביעת דירות בחיפה - לדוגמה: אם מדובר בדירה חדשה מקבלן וכזו שיש בה מספר בודד של חפצים (עד שתרכשו נוספים..) דהיינו שגם עבודת הצביעה תתבצע ביתר קלות ע"י הצבעי וזה בהשוואה לצביעת דירה ישנה שלרוב עמוסה בריהוט.
   
 • גוון הצבע - במידה וצבע הקירות שלכם כהה ואתם מעוניינים לשנותו לבהיר - זה יחייב את הצבעי לבצע מספר רב יותר של שכבות מפני שברוב הצעות המחיר על צביעה מדובר על שתי שכבות צבע חדשות ועל כן - אם הצבעי ייאלץ לצבוע 3 שכבות אז תיאלצו לשלם תוספת מחיר.
   
 • עיצובים - ישנם צבעים בחיפה המתמחים בצביעה מיוחדת. במידה ותרצו לצבוע חדר לילדכם בצורה מקורית או לחילופין, אם אתם מעוניינים שצבעי יצבע את כל קירות ביתכם בצבעים לא שיגרתיים, דעו שהדבר עשוי לייקר את עבודת הצביעה.
   
 • קנו בעצמכם - במידה ותרצו להוזיל משמעותית את מחירי הצביעה של ביתכם ע"י צבעי - תוכלו לרכוש את האביזרים השונים בעצמכם בחנויות טמבור. בנוסף, תוכלו גם לפנות מראש את החדרים בהם תרצו שהצבעי יצבע ואפילו לכסות את הרצפה ביריעת ניילון שתמנע הכתמה של הצבע ברצפה שלכם. רשימת החומרים המלאה אותה תצטרכו לרכוש: פח צבע אקרילי (עמיד יותר), שפכטל, מסקינטייפ ויריעת ניילון.


צביעת דירה בחיפה

מה השוני כאשר מדברים על צביעת בתים בחיפה?

צביעת דירות בחיפה מתומחרת לפי מ"ר מפני שלרוב מדובר על שטח לא גדול במיוחד. אך מה בנוגע לבית פרטי? לעתים בתים פרטיים הם בעליי שטח מ"ר גדול יותר מדירות ממוצעות ויכולים להגיע גם עד 150 ו - 250 מ"ר בנויים. היות ומדובר בעבודה נרחבת יותר - צבעים בחיפה לרוב יתמחרו את העבודה כ'צביעת דירה קומפלט' הכוללת את כל החומרים והעבודה ע"מ להציע מחיר משתלם יותר עבורכם.

מהם השלבים לצביעת דירות בחיפה?

אלו השלבים שצבעי בחיפה עתיד לבצע כאשר יגיע לצבוע את הבית שלכם:

 1. הגנה על הרצפה - תחילה צבעים בחיפה יפרסו יריעת ניילון על רצפת החדר וידאגו גם להדביק אותה בעזרת מסקינטייפ על הפאנלים כך שזה גם ימנע הכתמה של הפאנלים וגם יקבע את יריעת הניילון ברצפה.
   
 2. תיקונים - תחילה יחל הצבעי באיטום חורים וסדקים בקירות ע"י שימוש בחומר הנקרא פרופיל אותו ימרח באמצעות שפכטל.
   
 3. שיוף - רק לאחר ייבוש מלא של החומר שנמרח, יבצע הצבעי שיוף של שאריות החומר עד לכדי החלקה מלאה בעזרת נייר זכוכית.
   
 4. עיטוף - כעת צבעי בחיפה יעטוף עם מסקינטייפ את המשקופים, שקעי החשמל ואת מסגרת החלון (אם קיים בחדר). הוא עשוי לבקשתכם גם לפרוס את המסקינטייפ בצורות שונות על הקיר ע"מ לחלק את אזורי הצביעה לצבעים שונים (יש לבקש זאת מראש).
   
 5. צביעת הקירות - לאחר שסיים לבצע את השלבים שתוארו, יחל הצבעי במלאכת הצביעה. הוא עשוי להתחיל לצבוע עם מברשת קטנה באזורים המכוסים כדי להימנע מלעבור עליהם עם רולר גדול. הוא יצבע לכל אורך הקיר לרוב כאשר הפעולה מתחילה מהחלק התחתון של הקיר אל חלקו העליון וכך הוא עשוי להמשיך לכל אורך הקיר. במידה ותרצו שיצבע עבורכם גם את תקרת החדר, יהיה עליו להתחיל ממנה לפני שהוא עובר לחלקי הקיר האחרים.
   
 6. צביעת שכבה שנייה - לאחר ייבוש של שכבת הצבע הראשונה, הצבעי יבצע צביעה של שכבת צבע נוספת. חשוב לציין כי זה לא תמיד מחייב ושתוכלו לבקש ממנו שלא לבצע שכבה שנייה - לשיקולכם.
   
 7. תיקונים - בשלב האחרון הצבעי יבצע תיקוני צבע במידה והוא ואתם מבחינים בכך. לעתים עשויים להופיע בועות צבע או לחילופין -  אזור שלוקה בחוסר צבע - דבר הנחשב לנפוץ בעיקר עבור צביעה לבנה בה קשה להבחין באזורים לבנים קודמים שלא נצבעו.

כמה זמן לוקחת צביעת דירה בחיפה?

צביעת דירה בחיפה עשוי להיות הליך מהיר במידה ואין צורך בתיקוני צבע ובמידה והדירה מרוקנת מרהיטים שעלולים להפריע לביצוע מלאכת הצביעה. במידה ומדובר בדירה מרוהטת וכזו שעולה בה הצורך לבצע תיקונים אז זה עשוי לקחת בין יום עד שני ימי עבודה.
 

זמן ממוצע לצביעת דירה בחיפה:
יום וחצי
2 ימי עבודה משך זמן יום 1

האם ניתנת אחריות על צביעת דירה בחיפה?

לרוב צבעים עשויים להעניק אחריות הנעה בין שנה עד שנתיים עבור מלאכת צביעת דירה בחיפה והסביבה. אחריות זו לרוב תכלול תיקון של סדקים וקילופי צבע שהופיעו במסגרת תקופת האחריות.

איך למצוא צבעי מומלץ בחיפה?

קבלו כמה טיפים מהירים לאיתור צבעי מומלץ בחיפה והקריות:

 1. חוות דעת - לאחר שתקבלו מפורטל טופ שיפוצים 3 צבעים בחיפה, תוכלו לחפש עליהם באינטרנט ולקרוא חוות דעת שהשאירו לקוחות קודמים שנעזרו בהם וכך בעצם להבין את איכות וטיב השירות שסיפקו ללקוחותיהם.
   
 2. ניסיון - ללא ספק שניסיון הוא יתרון משמעותי אצל בעלי המקצוע השונים, בדקו כמה שנות ניסיון יש לצבעי עימו אתם משוחחים, זה חשוב לא פחות.
   
 3. רמת הגימור - איך תדעו שהצבעי אכן מומלץ מהפאן המקצועי שלו? בקשו לראות עבודות קודמות, תוכלו לראות את איכות הצביעה ורמת הגימור ואם אתם מזמינים עבודה מיוחדת - אז כדאי לראות כיצד הוא ביצע אותה בעבר.


צביעת דירה על ידי צבעי בחיפה

האם מקבלים אחריות על צביעת דירה בחיפה?

בהחלט, צבעים ברמת גן מעניקים אחריות הנעה בד"כ בין שנה לשנתיים אחריות על עבודת הצביעה שביצעו. אחריות זו תכלול לרוב תיקון קילופים וסדקים.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות לצביעת דירה בחיפה:
שנתיים אחריות שנה וחצי אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ צבעים בחיפה אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כיצד ניתן לחסוך ולקבל מחיר זול יותר מהצבעי?

מחפשים צביעת דירה בחיפה בזול? אם אתם מעוניינים לחסוך כסף על צביעת דירה או סיוד דירה, אבל עדיין לשמור על איכות גבוהה, אנחנו ממליצים לרכוש בעצמכם את הצבעים ואת הציוד הנוסף. מדובר ברכישה של מברשות צביעה, תרסיסי וחומרי ניקוי, מדללי צבע ועוד רבות. בשורה התחתונה? לא בטוח שישתלם לכם, אבל בהחלט אפשר לנסות.

לא מוכנים להתפשר על האיכות וחייבים לאתר צבעים מקצועיים באזור מגוריכם? מצאו כעת צבעי זול בחיפה דרך פורטל טופ שיפוצים! אנחנו כאן בדיוק למטרה זו, נסו אותו כבר עכשיו.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מהו חוק צביעת דירה שכורה?

חוק צביעת דירה שכורה הוא בעצם קובע לרוב אם אחריות צביעת הדירה חלה עליכם השוכרים או על המשכיר. לרוב התשובה לכך תימצא בסעיף ספיציפי בחוזה הדירה עצמו. במידה ונכנסתם לדירה שעברה צביעה ע"י הדייר הקודם, דהיינו שגם אתם בעת עזיבתכם תצטרכו לדאוג לחדש את הצביעה ע"מ להחזיר את הדירה למצב בו קיבלתם אותה.

יהיו שוכרים שיעדיפו לצבוע בעצמם את הדירה ויהיו כאלו שיעדיפו לפתור מעצמם את העבודה ולתת לצבעי לצבוע את הדירה. 

שאלות ותשובות בנושא צביעת בתים בחיפה

איך למצוא צבעי בחיפה?

עליכם לבדוק פרמטרים כמו ניסיון, חוות דעת ובדיקת עבודות קודמות שביצע הצבעי. הרחבנו על כך במאמר.


מה כוללת צביעת דירה קומפלט?

צביעת דירה קומפלט (מקיפה) תכלול בתוכה קילוף ושיוף של שכבת הצבע הנוכחית, תיקוני שפכטל וצביעה של הקירות.


כמה זמן לוקח לבצע צביעת בית בחיפה?

זמני הצביעה נגזרים מגודל הבית, כמו הקירות שיש לצבוע וכמו כן, גם הימצאות של רהיטים בעת עבודת הצביעה (דבר שעשוי לעכב משמעותית את הצביעה).