רוצים לצבוע את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת דירה בחדרה

השוו בין צבעים מומלצים בחדרה והזמינו שירות עוד היום! ניתן לקבל מענה בעבור צביעה של קיר, צביעת התקרה, צביעת חדר אמבטיה וגם שירות כולל ומקיף של צביעת דירה בחדרה.

מחפשים צבעי בחדרה? השוו מחירים

דרך פורטל טופ שיפוצים, ניתן להשוות בין צבעים מקצועיים הפועלים בעיר חדרה ובסביבתה הקרובה. אם ברצונכם למצוא צבעי מומלץ במחיר זול, השוואת המחירים תעזור לכם להבין בדיוק מה אתם מקבלים בכל הצעה והצעה. קבלת ההצעות אינה כרוכה בעלויות והיא חינמית לגמרי, אז קדימה - השאירו פנייה והתחילו בתהליך.

צביעת דירה בחדרה

צביעת דירה בחדרה כולל תקרה

האם אתם זקוקים לחידוש של תקרת הדירה? אם לא, כנראה שתוכלו לחסוך כמה מאות שקלים. צביעת התקרה בקיר אחד, יכולה להוסיף למחיר בין 400 ש"ח ל-600 ש"ח. אגב, צביעת דירה בחדרה דורשת הכנה מקדימה של ציוד מסוים כמו סולם, שפכטל, עיתונים וניילונים להגנה על ריהוט בבית בעת הצביעה וכדומה. כדאי להבין מהשיחה עם הצבעי, מה הוא מביא איתו ומה עליכם לספק לו.

 

>> אולי יעניין אותך גם: שיפוצים בחדרה והסביבה.

מה לבדוק מול קבלן צבע בחדרה?

פרט למחיר של השירות וזמינותו של הקבלן, נמליץ לבדוק גם מה בדיוק הוא מספק במסגרת העבודה. לרוב עבודה של צביעת דירה בחדרה תכלול שתי שכבות של צבע וגם תיקוני שפכטל וניקיון בסיום התהליך. אגב, הצבעי או קבלן הצבע שבו תבחרו, אמור לספק את המברשות, הרולר ושאר האביזרים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

צביעת דירות בחדרה עם אחריות

האם מקבלים אחריות על צביעת דירה? מאוד תלוי בצבעי שהזמנתם ובעבודה הספציפית שהוא מבצע. בדרך כלל, תקבלו אחריות למשך תקופה של בין שנה לשלוש שנים אך כדאי להבין כי אחריות זו אינה מכסה כל מצב. היא כן מכסה קילופי צבע או פגמים בצביעה וסדקים אך היא אינה מכסה מקרים בהם יש נזילה בדירה ונוצרה רטיבות שפגעה בצבע.

 

צביעה של דירה

לצבוע לבד או להזמין בעל מקצוע?

מעוניינים לחסוך עלויות ושוקלים לבצע את הצביעה בכוחות עצמכם? במידה ומדובר על צביעת קיר בודד או בצביעה של שטח קטן יחסית כמו תיקוני צבע, ייתכן כי כדאי לשקול לבצע את הצביעה בכוחות עצמכם. לעומת זאת אם מדובר על צביעת דירה שלמה, כדאי להשאיר את העבודה למקצוענים בתחום.