רוצים לצבוע את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת דירה בהרצליה

צריכים צבעי בהרצליה מומלץ אשר מומחה בעיקר בצביעת דירות ומשרדים? דרך פורטל טופ שיפוצים תוכלו לערוך השוואה מהירה ומציאת צבעי מומלץ לצורך צביעת דירה בהרצליה והסביבה.

השוואת מחירים בין צבעים בהרצליה

הפורטל שלנו מאפשר לכם לערוך השוואת מחירים בין צבעים בהרצליה במהירות, ללא התחייבות והכי חשוב, בחינם! כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים או לצלצל ואנחנו כבר נדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות. עם אותן פניות תוכלו לערוך השוואה, לבחור בצבעי מהרצליה הכי זול, מומחה ומומלץ שמתאים לכם להזמינו לעבודה בביתכם, בחברה או בעסק.
 

צביעת דירה בהרצליה

כמה עולה צביעת דירה בהרצליה?

כמובן שמחיר צביעת דירה בהרצליה נגזר ישירות מגודל הדירה, בין אם זאת דירה 3 חדרים, 4 חדרים או חמישה. ואפילו בית פרטי אם אתם גרים בהרצליה פיתוח למשל. נוכל לומר לכם כי הדירות הנפוצות ביותר בהרצליה הנם בגודל של כ-4 חדרים. ומחיר צביעת דירה 4 חדרים נע בין 3,800 - 4,500 ש"ח.
 

מחיר ממוצע לצביעת דירה 4 חדרים בהרצליה

מחיר ממוצע לצביעת דירה 4 חדרים בהרצליה: 4150 ₪

טווח מחיר גבוה 4500 ₪

טווח מחיר נמוך 3800 ₪

מה לבדוק לפני הזמנת צבעים וסיידים בהרצליה?

הנה כמה פרמטרים אשר יעזרו לכם לפני שאתם מזמינים צבעים וסיידים בהרצליה לביתכם:

 • בדקו את מוניטין הצבעי: כאשר מחפשים צבעי מומלץ בהרצליה, חשוב לדעת שאכן זה המצב - בעזרת בדיקת חוות דעת, ביקורות והמלצות ברשת האינטרנט, ניתן להשיק את המסקנות האלו. במידה ולא מצאתם שום מידע אודותיו, כדאי לבקש ממנו לשוחח עם הלקוחות האחרונים שביצע אצלם עבודות צבע.
   
 • גלו מהו מחיר השירות: צבעי דירות בהרצליה יכול לגבות תשלום גבוה או זול יותר מהמשוער כאן. אבל על מנת להבין שאכן קיבלתם מחיר הוגן, זול וטוב - רצוי לערוך השוואת מחירים בין כמה צבעים מהרצליה. לחלופין ניתן לבדוק מחירונים באינטרנט וגם כאן באתרנו ולראות מהו טווח מחירים ריאלי לעבודה.
   
 • הבינו אם הוא מומחה בתחומו: על מנת למצוא צבעי מומחה בהרצליה אשר יודע לטפל גם בסדקים בקירות, צביעת תקרה או ביצוע עבודה גדולה יותר או מורכבת. חשוב לשאול אותו שאכן עשה עבודות כאלו בעבר ואף לבקש ממנו לראות תמונות במידה ויש.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איזה סוגי עבודות צבע בהרצליה תמצאו כאן?

מעבר לצביעת דירה בהרצליה, ישנם עוד עבודות אשר צבעי מקצועי יכול לספק לכם, הנה הנפוצות:

 1. צביעת משרדים: משרדים בדרך כלל יהיו בשטח גדול יותר מאשר דירה, לכן כדאי לבדוק שיש ברשות הצבעי צוות מספיק גדול לבצע עבודות בסדר גודל אחר.
   
 2. צביעה חיצונית: על מנת לצבוע בית פרטי באופן חיצוני, צריך ידע וצריך ציוד מתאים. לעיתים יבוצע שליכט צבעוני ולא רק צביעה. לכן - רצוי לשאול אם אכן עושה עבודות אלו.
   
 3. צביעת מקלטים: על מנת לצבוע מקלט צריך לעבוד עם חומרים מעט שונים ופחות רעילים, אשר ריחם מתפוגג מהר יותר בגלל אטימות המקלט.
   
 4. תיקוני צבע ושפכטל: אלו בעיקר עבודות קטנות יותר, לא כל צבעי אכן ירצה להגיע לביתכם לצורך תיקוני צבע קטנים או סתימת חורים בקיר, לעיתים במקרים אלו מומלץ להזמין הנדימן לעבודות קטנות.