רוצים לצבוע את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת דירה בבת ים

לפני צביעת דירה בבת ים יש כמה דברים שחשוב לעשות. קודם כל חשוב להבין מה המחיר ולערוך השוואת מחירים. בנוסף כדאי לבדוק איך מוצאים צבעי מומלץ לצביעת הדירה שלנו. אז הנה מה שתצטרכו לפניכם.

כך תשיגו צביעת דירה בבת ים בזול

בשביל להשיג צביעת דירה בבת ים במחיר זול חשוב להבין שהמחיר מורכב מהרבה דברים. הגורמים העיקריים שקובעים את המחיר הם גודל הדירה, האם נדרש שפכטל והתמחור של הצבעי. לא כל צבעי יקח לכם את אותו המחיר לצביעת דירה בבת ים, גם אם מדובר על אותה הדירה בדיוק.

 

לכן אנחנו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים בין אנשי צבע בעיר. ככה תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ולערוך השוואת מחירים. התקשרו אלינו ואנחנו נשלח לכם פרטים של עד 3 אנשי צבע לצביעת דירה בבת ים כדי שתוכלו להשוות ולחסוך.

 

צביעת דירה בבת ים

מה המחיר של צביעת דירה בבת ים? ראו מחירון

הוספנו לכם מחירון של צביעת דירה בבת ים לפי גודל הדירה. אם לא מצאתם את מה שאתם צריכים תוכלו להסתכל במחירון עבודות הצבע שלנו. 

מחיר צביעת דירה בבת ים לפי גודל דירה

מחיר צביעת דירה בבת ים 3 חדרים

צביעת דירה של 3 חדרים.


3,000 - 3,550 ש"ח
כמה עולה צביעת דירה 4 חדרים בבת ים?

דירה עד גודל 100 מטר.


3,800 - 4,500 ש"ח
מחיר צביעת דירה בבת ים 5 חדרים בעיר

המחיר כולל את החומרים ותיקוני שפכטל.


5,000 - 6,000 ש"ח

הדפס מחירון

מה משפיע על המחיר של צביעת דירה בבת ים?

כמו שאמרנו בפסקה הראשונה יש הרבה דברים שמשפיעים ובסוף קובעים את מחיר צביעת דירה בבת ים. לפניכם טבלה של גורמים שונים שמעלים או מורידים את המחיר של צביעת דירה.

סוג העבודה מעלה או מוריד את המחיר?
דירה קטנה מוריד smiley
צביעת תקרה מעלה sad
תיקוני שפכטל מעלה sad
קיר נקי מרהיטים וגופי תאורה שנמצאים על הקיר מוריד smiley
עיצובים מיוחדים (לדוגמה חספוס) מעלה sad

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

בחרו צבעי מומלץ בבית ים לצביעת הדירה שלכם

בשביל למצוא צבע מומלץ לצביעת הדירה שלכם כדאי להסתכל על כמה דברים:

  • ניסיון: כשאתם מחשפים צבעי לצביעת דירה בבת ים אתם רוצים שיהיה ניסיון של כמה שנים לפחות. צביעת דירה היא לא דבר קל - יש הרבה איפה לטעות, הרבה מקומות של אי דיוקים וזה גם ככה שירות לא זול.
     
  • עבודות קודמות: מומלץ לחפש בגוגל או ברשתות החברתיות ולראות עבודות קודמות של אותו צבעי. תוכלו לראות את הדיוקים, העיצובים וחוות דעת של אותם לקוחות כדי לקבל תמונת מצב ברורה יותר.
     
  • משאיר נקי: לצערנו יש הרבה אנשי צבע שלא דואגים לכסות את הרצפה והרהיטים ואז אתם מוצאים את המקרר שלכם מלא בטיפות מכוערות של צבע. לפני שאתם לוקחים צבעי לצביעת דירה בבת ים ודאו שהוא מכסה הכל כדי שלא תמצאו את עצמכם עם שאריות צבע ברחבי הרצפה שלכם.