רוצים לצבוע את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת דירה באשקלון

צבעי באשקלון מומלץ ומקצועי לצביעת הבית, העסק והמשרד תמצאו כאן בפורטל טופ שיפוצים! השאירו פרטים או חייגו וקבלו בחזרה עד שלוש הצעות מחיר לצורך צביעת דירה באשקלון במחיר זול ומשתלם.

השוואת מחירים בין צבעים באשקלון

צריכים לבצע צביעת בית באשקלון? דירה? חדר בודד? אל תתפשרו אל פחות מהשוואת מחירים בין צבעים באשקלון! בעזרת השוואה מהירה תוכלו להוזיל באופן משמעותי את העלויות ולחסוך עשרות אחוזים! השאירו פרטים או חייגו ואנו נדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות של צבעים מאשקלון מומלצים, מקצועיים ואיכותיים. השירות כמובן ניתן בחינם וללא התחייבות.
 

צבעי באשקלון

כמה עולה צביעת דירה באשקלון?

בעיר אשקלון הדירות הנפוצות ביותר הן 4 חדרים (דירות של 100 מטרים בממוצע, לא כולל מרפסת). מחיר צביעת דירת ארבעה חדרים נע בין 3,800 - 4,500 ש"ח (כולל תיקוני קירות, צביעת תקרה וחומרים).


מחיר ממוצע לצביעת דירה באשקלון

מחיר ממוצע לצביעת דירה באשקלון : 4150 ₪

טווח מחיר גבוה 4500 ₪

טווח מחיר נמוך 3800 ₪


 

כך תמצאו צבעי מומלץ באשקלון והסביבה

הנה שלושת הפרמטרים החשובים ביותר לאיתור צבעי מומלץ באשקלון:

  1. המלצות, ביקורות וחוות דעת: הדרך הטובה כיום לאתר צבעי מומלץ היא לחפש המלצות וביקורות אחריו ברשת האינטרנט, בין אם זה בגוגל, פייסבוק ופלטפורמות אחרות המאפשרות זאת. כמובן שניתן גם לבקש מהצבעי לקבל טלפונים של לקוחות קודמים ולשמוע מהם האם הם ממליצים עליו.
     
  2. ידע וניסיון בתחום: בתחום הצבע, ניסיון הוא דבר הכרחי. בין אם זה כשאר היה עצמאי בתחומו או כאשר עבד אצל קבלן צבע אחר. לכן בדקו כמה שנים עוסק בתחום. כמו כן, מומלץ לעשות עימו שיחה על מנת לוודא שאכן יודע את העבודה שאתם צריכים ממנו, אם זה ביצוע של קיר מיוחד, צביעת תקרה בחדר מסוים וכו'. כל דבר שאינו סטנדרטי רצוי לציין בשיחה מראש.
     
  3. מחיר ריאלי: ראשית כאשר יש לכם 3 צבעים באשקלון לשוחח עימם, תוכלו לערוך כבר במעמד השיחות השוואת מחירים ולראות מי זול יותר ומי יקר. וכמובן שבעזרת המחירון שלנו ועוד מחירונים באינטרנט תוכלו לערוך השוואה בין המחיר שקיבלתם בעבור צביעת דירה באשקלון למחיר הריאלי והמוצע בשוק. קבלת מחיר הוגן מעידה על בעל מקצוע מהימן.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איזה עבודות צבעי באשקלון מבצע?

כמובן שהעבודה המרכזית שמבצע צבעי באשקלון הוא צביעת דירה או בית. אך כמו כן, ישנם עבודות נוספות שהם מבצעים, בין אם זה צביעה של עסק או חנות. תיקוני קיר ושכפטל, מריחת שליכט צבעוני (פנימי או חיצוני), צביעת דלתות, מעקות ועבודות צבע נוספות. הן גדולות והן קטנות יותר.