לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:077-6052900
מחפש עבודת צבע?

החל מצביעת דירה ועד למשרד, צבעים מומלצים מחכים לך כאן!

בשליחת הטופס הינך מאשר את תקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

צביעת בניינים

מתעניינים בצביעת בניין משותף? בין אם אתם רוצים לחדש את חזית הבניין, לצבוע חיצונית את הבניין או באופן פנימי, בעזרת השירות שתמצאו אצלנו תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר לצביעה של בניין ובעזרתם לבצע השוואת מחירים זריזה ואמינה, נסו את השירות שלנו עוד היום.

צובעים את הבניין בעזרת "טופ שיפוצים"

+ צביעת חזית בניין הכוללת עבודות חיפוי ותיקונים אסתטיים.
+ שימוש בסנפלינג לצורך צביעה חיצונית לבניין
+ צביעה פנימית של חללי הבניין לרבות לובי וחדרי מדרגות
+ כל העבודות נעשות בחומרים איכותיים.

צביעת בניין משותף, מה צריך לדעת?

החלטה לגביי צביעה של בניין משותף מצריכה אישור של כלל הדיירים וכמובן שמתנהל על ידי וועד הבניין או חברת הניהול הפועלת ומתחזקת אותו, בדרך כלל בכל תקופה של 7 - 10 שנים מבצעים צביעה חיצונית מלאה לבניין, לעומת צביעה פנימית אשר מתבצעת לעיתים תכופות יותר בגדר השנתיים עד שלוש, המחירים לצביעה חיצונית הם יקרים ומתחלקים בכלל הדיירים ובנוסף מתחלקים לתשלומים על מנת לא להעמיס על כל דייר, לעומת זאת צביעת לובי בלבד או חזית בניין אינה יקרה ולעיתים נגזרת מתוך התקציב של הוועד עצמו מבלי להוסיף תוספת כלל. עבודות צביעה חיצונית לבניינים מתבצעות בדרך כלל על ידי קבלן צבע עצמאי או חברה גדולה מהתחום.

מהו המחיר לצביעת בניין?

נחלק את הנושא לשלוש, יש צביעת בניין חיצונית, יש פנימית של חדרי מדרגות ולובי ויש את החזית בלבד, בעבור צביעה חיצונית המחיר מתחיל ב-65 ש"ח למטר, עלות נוספת בעבור שימוש בסנפלינג היא בין 10 - 20 ש"ח למטר, כמובן שגודל העבודה הוא בעבור בניין שלם. כמה עולה לצבוע את החזית בלבד? המחיר נע בין 2,500 - 4,000 ש"ח בעבור צביעה בסיסית בלבד, ניתן לשדרג כמובן את החזית עם חיפוי חיצוני לקיר או הדבקה של מעטפת חוץ על הבניין. עלות צביעת לובי בניין נעה במחיר רגיל של 1,000 - 2,500 שקלים, חדרי מדרגות משתנה על פי כמות הקומות בבניין.
דוגמאות צבע וחיפוי לבניין

צביעה חיצונית עם סנפלינג לבניינים

אם הבניין מעל ל-6 קומות במרבית הסיכוים יעשו שימוש בסנפלינג על מנת לצבוע אותו, כאשר מחיר הפיגומים אינו משתלם בגובה שכזה, עם סנפלינג ניתן להשתמש בשיטת התזת צבע ובכך לסיים את העבודה באופן מהיר יותר ובצביעה אחידה וחלקה, לעומת זאת שימוש בפיגומים לא מאפשר התזה אלא צביעה ידנית באמצעות רולר, מה שלוקח זמן רב יותר ואם זאת עולה יותר.

צביעת חזית הבניין כולל עיצובים מיוחדים

לחזית הבניין יש משמעות רבה, הרי זוהי הכניסה הראשית אליו ורצוי שהיא תראה נקייה ואסתטית, לכן מרבים לצבוע אותה בצבע נקי וחלק בין אפור, לבן או שמנת. אך ישנם כאלו אשר משקיעים מעט יותר ומשלבים חיפוי עץ באופן חלקי או שיש ואבן ירושלמית, ישנם גם את אלו אשר מעוניינים להשקיע אף יותר ומבצעים מעטפת חיצונית לכלל הבניין באמצעות פח או זכוכית, אך זהו משהו שנפוץ יותר בבניין משרדים ולא בניין משותף למגורים.

ביצוע השוואת מחירים עם הפורטל שלנו

כמו בכל תחום הקשור אל בעלי מקצוע ובפרט בשוק בו ישנו ביקוש והיצע רב כלכך כמו נושא השיפוצים רצוי לבצע ואף מומלץ לעשות השוואת מחירי שוק בין כמה קבלנים, חברות ואפילו צבעים. עם המנגון של "טופ שיפוצים" אתם יכולים בקלות לעשות זאת, אתם פשוט משאירים פרטים או מחייגים אלינו ואנחנו כבר משלימים את הפרטים מולכם, שולחים אליכם את ההצעות הרלוונטיות וכל מה שיישאר לכם הוא להשוות בין המחירים ולבחור במי שנראה לכם לנכון.
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.