פירוק אמבטיה

בין אם ברצונכם לבצע פירוק אמבטיה בשביל להזיז אותה אל מקום אחר בבית ובין אם לצורך שיפוץ כללי בחדר, תוכלו להזמין בעל מקצוע מומלץ 

באילו מצבים עושים פירוק אמבטיה?

נהוג להזמין שיפוצניק לשם פירוק אמבטיה כאשר ברצוננו לשנות את הנראות של חדר האמבטיה או להזיז את האמבטיה אל מקום אחר בחדר. במקרים אחרים, מדובר בפעולה בודדת שמטרתה היא החלפה של האמבטיה הנוכחית באמבטיה גדולה יותר או בצורה שונה מהצורה הנוכחית.

 

פירוק אמבטיה

מחיר פירוק אמבטיה: כמה זה צפוי לעלות?

עלות של עבודת פירוק אמבטיה נעה בטווח המחירים שבין 500 ש"ח ל- 1,000 ש"ח. בדרך כלל כאשר מדובר בעבודה שמתבצעת במסגרת שיפוץ חדר אמבטיה או עבודה רחבה יותר, נוכל לשמור על רמת מחיר הנמצאת בטווח הנמוך אך במידה ומדובר בעבודה בפני עצמה, המחיר צפוי כמובן להתייקר.
 

מחיר ממוצע לעבודה של פירוק אמבטיה או מקלחון

מחיר ממוצע לעבודה של פירוק אמבטיה או מקלחון: 750 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

דברים שכדאי לזכור לפני שמתחילים בתהליך

לפני שאתם מתחילים את העבודה, חשוב לזכור מספר דברים. הדבר הראשון הוא שייתכנו עבודות נלוות הקשורות לאינסטלציה וככל הנראה תזדקקו גם לעזרתו של אינסטלטור מקצועי בשביל לסגור את הגישה אל הביוב. כמו כן, כאשר מבצעים עבודות בחדר האמבטיה כמו פירוק מקלחון או אמבטיה, כדאי לבצע בדיקת איטום בסוף התהליך בשביל לוודא שאין נזילות של מים מהמוקדים השונים כמו הקירות או הרצפה. נמליץ לוודא עם השיפוצניק מה בדיוק כלול במסגרת העבודה מאחר וייתכן וישתלם לבצע בעזרתו עבודות נוספות הקשורות לתהליך פרט להסרת האמבטיה עצמה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

שאלות נפוצות בנוגע לפירוק מקלחונים ואמבטיות

ריכזנו מספר שאלות ששאלו גולשי האתר, כולל תשובות של צוות המקצוענים של פורטל טופ שיפוצים:

האם אפשר לבצע פירוק אמבטיה לבד?

זה אפשרי אך מאוד לא מומלץ בשל הרגישות שיש בעבודה בחדר זה והסיכוי ליצירת נזילות, טפטופים ובעיות אינסטלציה או איטום. אנו נמליץ להזמין בעל מקצוע שמתמחה בנושא.


מהי העלות של פירוק מקלחון?

אם ברצונכם לפרק מקלחון, דעו שמחיר פירוק מקלחון נמוך הרבה יותר ובדרך כלל ינוע בין 200 ש"ח ל-350 ש"ח מאחר ומדובר בעבודה פשוטה הרבה יותר.


האם מחיר פירוק האמבטיה כולל גם את פינוי הפסולת?

כמעט תמיד עלות הפינוי כלולה במחיר העבודה אך מומלץ לוודא זאת מול בעל המקצוע סופית. שימו לב כי האחריות על פינוי הפסולת היא גם שלכם וגם של המשפץ וכי עליו להחזיק ברישיון עסק לפינוי של פסולת.


מה עדיף, לפרק את האמבטיה או לבצע הלבשה?

מאוד תלוי במצב ובמה שברצונכם להשיג. הלבשת אמבטיה עשויה להיות יקרה יותר אך היא בהחלט אופציה ששווה לשקול אם אינכם מתכננים שינויים מסיביים בחדר האמבטיה.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה