משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

פינוי פסולת בניין בנתניה

צריכים לבצע פינוי פסולת בניין בנתניה? רוצים לדעת כמה זה עולה? דרך פורטל 'טופ שיפוצים' תוכלו לבצע השוואת מחירים במהירות ובקלות! איך אתם שואלים? זה פשוט - אתם משאירים פרטים ומקבלים עוד היום כמה הצעות מחיר וחוסכים כסף!

כמה עולה פינוי פסולת בניין בנתניה?

מחיר פינוי פסולת בניין בנתניה בממוצע הינו 750 ש''ח. טווח המחירים נע בין 700 - 800 ש''ח עבור השכרה של מכולת פינוי פסולת בגודל של - 6 קוב למשך שבוע. יש לציין שבמידה ותצטרכו מכולה גדולה יותר, או מכולה עם שרוול גדול יותר שיורד מקומה גבוהה המחיר עולה בהתאם.

 

מחיר ממוצע לפינוי פסולת בניין בנתניה

מחיר ממוצע לפינוי פסולת בניין בנתניה : 750 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

מתי נזדקק למכולה לפינוי פסולת בניין בנתניה?

לרוב מי שיזדקק לשירות של פינוי פסולת בניין בנתניה יהיה לרוב על מנת לשפץ את הדירה / בית, כאשר אנו משפצים יש הרבה שאריות קיר, מתכות, בטון, פלסטיק וכדומה. עוד מצב שבו נצטרך מכולה לפינוי פסולת בניין יהיה כאשר נבנה בניין ונבצע הריסה של בניין, גם במצב זה מתצבר המון פסולת בניין. את הפינוי מבצעים באמצעות שרוול אשר תפקידו לפנות את הפסולת היישר לתוך המכולה, דרך נוספת היא לבצע את זה באופן ידני.

 

מכולה לפינוי פסולת בניין בנתניה

דברים שחשוב לדעת לפני הזמנת מכולה לפינוי

ישנם כמה דברים חשובים שצריך לדעת לפני הזמנת מכולה לפינוי פסולת בניין בנתניה:

 • סוג הפסולת - לפני הזמנת המכולה, יש לדעת באיזה סוג פסולת מדובר. יש לציין בפני החברה ממנה תשכירו את המכולה את סוג הפסולת (יבשה, רטובה, אלקטרונית) על מנת שיוכלו להיערך בהתאם לסוג המכולה.
   
 • ניקיון באזור המכולה - עליכם לוודא שהקבלן אכן מבצע ניקוי במהלך פינוי הפסולת לאזור המכולה ובנוסף לאחר פינוי המכולה.
   
 • רישיון - בעת בחירת חברה להשכרה מכולה לפינוי פסולת בניין בנתניה וודאו שהחברה בעלת רישיון בתוקף ושאכן היא יכולה לפנות את הפסולת לאתרים המורשים.
   
 • כיסוי - וודאו שהקבלן מכסה את המכולה, זאת על מנת למנוע מהאבק להתעופף לו באוויר.
   
 • פרטי הקבלן - על המכולה צריך להיות רשום שמו של הקבלן אשר מבצע את השיפוץ, זאת על מנת שיהיה למי לפנות במידה ויש פניה לרשויות בעקבות המכולה.
   
 • אמצעים נלווים - במידה והנכם מתגוררים בקומה גבוהה, יש להוסיף להשכרת המכולה גם השכרת השרוול. זאת על מנת להימנע מפגיעה בבני אדם וברכוש כאשר מפנים את הפסולת מקומה גבוהה.

פינוי פסולת בכמות קטנה בנתניה 

לא צריכים מכולה לפינוי פסולת בניין בנתניה בגלל שאתם מבצעים שיפוץ קטן כמו שיפוץ חדר אמבטיה? תוכלו להשכיר גם באלות או עגלות לפינוי פסולת במינון קטן שאותם תוכלו להשכיר מהחברה במחיר נמוך יותר מהשכרת מכולה לפינוי.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איזה גדלים של מכולות יש?

ישנם כל מיני גדלים למכולות פינוי פסולת בניין בנתניה, אלו הגדלים הנפוצים ביותר:

סוג מכולה כמה נפוץ?
מכולה 6 קוב מכולה הקטנה ביותר, נפוצה בעיקר בשיפוץ דירות קטנות.
מכולה 7 קוב המכולה הנפוצה ביותר כיום.
מכולה 14 קוב לא כל כך נפוצה.
מכולה 18 קוב המכולה הגדולה ביותר, נפוצה באתרי בנייה.

השוואת מחירים לפינוי פסולת בניין בנתניה

בפורטל 'טופ שיפוצים' משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ויחזרו אליכם במהירות עם כמה הצעות מחיר. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף!