משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

פינוי פסולת בניין בכפר סבא

הזמינו מכולה לפינוי פסולת בניין בכפר סבא דרך פורטל טופ שיפוצים ותוכלו לחסוך בזמני חיפוש ארוכים ובכסף. כאן תקראו כמה הליך פינוי פסולת בניין עולה ומה חשוב שתדעו לפני - קראו וגלו.

מתי נזדקק לפינוי פסולת בניין בכפר סבא?

פינוי פסולת בניין בכפר סבא יש לבצע בכל הליך הכולל שיפוץ, אשר כתוצאה ממנו מצטברת כמות פסולת רבה ומסיבית שכוללת ברובה: שאריות קיר, לבנים, ברזלים ועץ. פינוי פסולת מסוג זה ניתן לפנות באופן ידני למכולה או ע"י אמצעי הנקרא שרוול המיועד בעיקר לשינוע של פסולת המצוייה בקומות גבוהות בבניין ישירות לבסיס המכולה וזאת ע"מ למנוע פגיעה בעוברי אורך.
 

פינוי פסולת בניין בכפר סבא

מחיר פינוי פסולת בניין בכפר סבא

מחיר פינוי פסולת בניין בכפר סבא נע בין 700 - 800 ש"ח. מחיר זה מתייחס להשכרת מכולה בנפח 6 קוב ולמשך כשבוע שלם, כולל את הפינוי שלה לאתר פסולת מורשה.

כמו כן, מחיר זה עשוי להתייקר אם תזדקקו למכולה בנפח גדול יותר או במידה והשיפוץ נעשה בקומה גבוהה, יהיה צורך בהשכרת שרוול באמצעי עזר.
 

מחיר ממוצע לפינוי פסולת בכפר סבא

מחיר ממוצע לפינוי פסולת בכפר סבא: 750 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

מה לדעת לפני פינוי פסולת בניין בכפר סבא?

כאן נסביר על אילו היבטים עליכם לקחת בחשבון לפני שאתם שוכרים מכולה לפינוי פסולת בניין בכפר סבא. התעלמות מן הכתוב מתחת עשוייה לגרור קנסות מטעם הרשויות.

 • רישיון - כשאתם פונים לחברה המשכירה מכולות וציוד בניין - וודאו כי היא מחזיקה ברישיון בתוקף ושהיא אכן אחראית לפנות את פסולת המכולה לאתר מורשה. אנשים שאינם מחזיקים ברישיון על פינוי פסולת בניין - רוב הסיכויים שהם לא יפנו אותה לפי חוק ודבר זה עשוי לגרור קנס גבוה עבור שני הצדדים: חברת ההשכרה ואתם.
   
 • סוג הפסולת - עליכם לציין בפני חברת ההשכרה איזה סוג של פסולת צפוייה למלא את המכולה וזאת ע"מ להתאים את הליך הפינוי שלה לאתר מורשה המותאם לפסולת שהיא מלאה בה - פסולת יבשה, רטובה, אלקטרונית וכד'.
   
 • השכרת אמצעים נלווים - קחו בחשבון שאם הנכם מתגוררים בקומה יחסית גבוהה בבניין, עליכם לשלם גם על השכרת שרוול, שתפקידו להוביל את פסולת הבניין מהקומה בה היא נוצרה - ישירות אל מכולת הפסולת. הצטיידות בשרוול הינה חובה למי שמעוניין להוביל פסולת בניין מקומה גבוהה וזאת ע"מ למנוע פגיעה בבני אדם בסביבה או ברכוש.
   

 • ניקיון איזור המכולה - עליכם לוודא כי קבלן השיפוצים מנקה את האיזורים בהם מוצבת המכולה וגם לאחר פינוייה לאתר הפסולת המורשה.
   

 • כיסוי המכולה - עליכם לדאוג שקבלן הבנייה יכסה את המכולה בכל זמן בה היא צוברת פסולת בניין וזאת ע"מ למנוע חדירת מי גשמים לתוכה וכדי למנוע מאבק פסולת הבניין להתעופף באוויר הפתוח.
   

 • זריקת פסולת בניין - חשוב שתוודאו כי הקבלן ועובדיו משליכים את פסולת הבניין שלכם למכולה ששכרתם בלבד.  אם תימצא פסולת זו באיזורים שאינם מיועדים לכך - אתם עשויים להיקנס על כך יחד עם הקבלן.
   

 • רישום פרטי הקבלן - על הגוף החיצוני של המכולה יש לרשום את פרטיי קבלן השיפוצים בכפר סבא כך שבמידה ונוצרת פנייה לרשויות בגין המכולה או הליך השיפוץ - יהיה למי לפנות בנידון.
   

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

פינוי פסולת בכמות קטנה בכפר סבא

דעו כי גם במידה ומדובר על הליך שיפוץ קטן היקף, כמו הליך שיפוץ חדרי שירותים, שאינו מצריך השכרת מכולה גדולה תוכלו להיעזר בעגלות פינוי או "באלות" (שקיות בד גדולות) שגם אותם תוכלו לשכור ואף במחיר נמוך יותר דרך חברה המספקת אמצעים לפינוי פסולת בניין.