משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

פינוי פסולת בניין בבת ים

צריכים מכולה לפינוי פסולת בניין בבת ים? בעמוד תראו מה המחירים, מתי תצטרכו ובנוסף תוכלו לערוך השוואת מחירים.

מתי נזדקק לפינוי פסולת בניין בבת ים?

הליך פינוי פסולת בניין בבת ים מתייחס הן לפינוי פסולת מהבית אל בסיס מיכל גדול הנקרא 'מכולה' והן לפינוי של המכולה עם הפסולת אל אתר מורשה. הצורך בפינוי פסולת בניין עולה כאשר אנו נמצאים בפני הליך שיפוץ כזה או אחר בבניין שלנו, בין אם שיפוץ נקודתי באחת הדירות ובין אם בהליך שיפוץ רוחבי של כל הבניין. סוגי פסולת הבניין שנפוץ לזרוק לתוך מכולה הם לבנים, עץ, פלסטיק, קרמיקה,מתכת וברזל.

 

פינוי פסולת בניין בבת ים

עלות פינוי פסולת בניין בבת ים

עלות פינוי פסולת בניין בבת ים נעה בין 700 - 800 ש"ח בעבור השכרה של מכולה בנפח של 6 קוב למשך של כשבוע. המחיר עשוי להתייקר במידה ותעדיפו שימוש במכולה גדולה יותר או במידה ותזדקקו לציוד נוסף כמו שרוול לצורך הובלת פסולת הבניין מהדירה ישירות אל המכולה.
 

מחיר ממוצע לפינוי פסולת בניין בבת ים ל6 קוב

מחיר ממוצע לפינוי פסולת בניין בבת ים ל6 קוב: 750 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

פינוי פסולת בניין בבת ים - מה חשוב שתדעו?

לפני שאתם יוצרים קשר עם קבלני שיפוצים ולפני שאתם מזמינים מכולה מחברה כזו או אחרת, ישנם מספר דגשים שכדאי שתדעו לפני הליך פינוי פסולת בניין בבת ים:

 • ניקיון - חשוב ביותר לדאוג שהמקום בו עתידה לשבת המכולה יהיה מסודר לפני בואה, שיהיה מסודר בעת שהיית המכולה ולאחר פינוייה לאתר פינוי פסולת מורשה.
   
 • כיסוי המכולה - יש לכסות את בסיס המכולה ביריעת בד או ניילון ע"מ למנוע מפסולת הבניין בתוכה להפיץ שאריות אבקה ואבק באויר (דבר היכול לסכן את הציבור ועשוי לגרור קנס כספי) וגם כדי למנוע מגשם בעת חורף לחדור לבסיס המכולה.
   
 • כתיבת פרטים - עליכם לציין על גוף המכולה את פרטיו של קבלן השיפוצים, אותו הנכם מעסיקים ע"מ לאפשר, בעת הצורך יצירת קשר עמו, לרוב במקרים בהם מתעוררות תלונות של הציבור על התנהלות השיפוץ.
   
 • שימוש בשרוול - במידה והנכם גרים בקומה גבוהה בבניין, עליכם להסתייע באביזר הנקרא שרוול, תפקידו הוא הובלת פסולת בניין בבת ים מחלון הדירה עד לגוף המכולה. פינוי פסולת בניין מקומה גבוהה ללא שימוש בשרוול עשוייה להיות מסוכנת הן לציבור והן עבורכם.
   
דגשים בפינוי פסולת בניין בבת ים מה הכוונה?
ניקיון לדאוג לאיזור נקי לפני, בעת ולאחר פינוי מכולה
כיסוי מכולה כיסוי של המכולה כדי למנוע מאבק להצטבר באוויר ומגשם לחדור פנימה
כתיבת פרטים רישום פרטי הקבלן על המכולה
שימוש בשרוול למי שמתגורר בקומה גבוהה

השוו מחירי פינוי פסולת בניין בבת ים וחיסכו

מתכננים שיפוץ בדירה שלכם? בין אם הנכם זקוקים לשירותי השכרת מכולות ובין אם אתם זקוקים לקבלן שיפוצים בבת ים, דעו כי דרך פורטל טופ שיפוצים תוכלו לקבל גישה מהירה הן לקבלנים באיזורכם והן לחברות המשכירות מכולות לפינוי פסולת בבת ים, כל שעליכם לעשות זה להשאיר את פרטיכם בטופס מתחת ותוכלו לקבל מאיתנו בעלי מקצוע מומלצים כדי שתוכלו לבצע השוואת מחירים בצורה מהירה ויעילה ולקדם את המטרה הסופית שלכם.
 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

פינוי פסולת בניין בכמות קטנה

במידה והנכם מבצעים הליך שיפוץ צנוע ונקודתי בביתכם ואין לכם צורך במכולה גדולה, דעו כי תוכלו לשכור עגלת פסולת או שקי בד לאותו השימוש בידיוק ובכך תוכלו לחסוך משמעותית בעלויות ההשכרה לצורך פינוי פסולת בניין בבת ים.