לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

עבודות שיש למטבחים

בחירת שיש למטבח, זוהי בחירה של פעם בחיים וצריכה להיעשות מתוך מחשבה ותבונה. שיש למטבחים, הינה הוצאה לרוב חד-פעמית ומחזיקה מעמד לאורך שנים רבות. ישנם סוגים שונים של אבני שיש מיוחדות וסטנדרטיות. בואו לבחור את הטוב ביותר עבורכם.
 
צור קשר להזמנת עבודות שיש:
 
בבואנו לעצב את המטבח החדש שלנו, נדרש להשקיע מחשבה רבה בתכנון ארונות המטבח, תכנון עיצוב המטבח והחומרים המרכיבים אותו. מטבח חדש זהו אחד הפרויקטים המרכזיים בבית, אשר השקעה בו היא נדירה ולרוב חד-פעמית.
כל מטבח, מוכרח שיהיה בו משטח עבודה אשר לרוב הוא עשוי מאבן השיש. קיימים סוגים רבים של שיש למטבחים ובבואנו לבחור את הסוג שמתאים לנו, כדאי לעשות זאת דרך חברה המתמחה בעבודות השיש.
 

יתרונות שיש למטבחים

 
שיש למטבחים, הינם משטחי העבודה הנפוצים ביותר. היתרונות של השימוש בשיש הם רבים. שיש אינו נשרט, מתנקה בקלות, עמיד בפני חום גבוה וקור, חזק ועמיד. השי מוסיף נופך וחן רב למטבח. כמו כן, ישנם צבעים מיוחדים וסוגי שיש יוקרתיים הנותנים למטבח תחושת יוקרה והדר.
 

סוגי עבודות שיש

 
אבני השיש, הינן אבנים יקרות מאוד אשר נוצרות בעומק האדמה. עם זאת, השימוש בשיש הוא נפוץ מאוד ועמיד לאורך שנים. ישנם סוגים רבים של שיש למטבחים. הסוגים הנפוצים ביותר הם שיש חברוני, שיש קיסר, שיש גרניט, שיש אוניקס. החברה שלנו מספקת שיש מכל הסוגים ובגוונים רבים ומיוחדים. אנחנו מתמחים בכל סוגי עבודות השיש ויכולים להתאים עבורכם את השיש המתאים לסגנון המטבח, לתקציב וליציבות של שנים רבות.
 
סוגי שיש
 
בחירה של שיש למטבחים והתקנת השיש, כדאי לעשות אצל חברה מקצועית המתמחה בתחום, ולא אצל חובבנים. צוות החברה שלנו מנוסה ומקצועי כבר שנים רבות בתחום אבני חיפוי ושיש למטבחים. אנו נותנים ייעוץ והדרכה להתאמת שיש למטבחים, מכל סוגי השיש הקיימים מהסטנדרטיים ואל המיוחדים והיוקרתיים ביותר.
 
סף חלון במטבח או בסלון, הינה אחת האפשרויות לפינת חמד קטנה בעלת מראה חמים או יוקרתי ומקום להנחת פריטים דקורטיביים לעיצוב נאה של הבית. יצירת סף חלון משיש מתאימה לכל עיצוב, בעלת יציבות ומראה אסתטי.
 
עיצוב הבית, תלוי כמובן גם בפריטים הקטנים. בפינות החמד שאנו מעצבים בבית. במחשבה על האווירה שאנו רוצים ליצור בבית- אם זה קו נקי או מוקפד או תחושת חמימות ופריחה.
 
יצירת סף חלון בבית, היא אחת ההזדמנויות והפתרונות הנפוצות ביותר לפינות חמד שכאלה. סף חלון, הינו האפשרות לתחושה של הכנסת האוויר והאור מבחוץ אלינו לבית בשילוב של מקום להנחת פריטים דקורטיביים המתאימים לעיצוב הבית ומשרים אסתטיקה ורגע.
 

עיצוב סף חלון בבית

 
במחשבה על פינות אלו בסף החלון, כדאי להשקיע בעיקר בסף החלון עצמו, אשר יישאר לאורך שנים בביתנו. ישנם חומרים רבים ליצירת סף חלון בבית.
ניתן ליצור אותו מבטון הצבוע בסיד, כהמשך של קירות הבית, ניתן לצפות אותו ממשטח עץ, וניתן ליצור אותו בשיש שטוח ויציב.
 

תכונות השיש

 
השיש, הינו חומר חזק ועמיד, אינו צובר לכלוך, אינו מושפע מרטיבות, מקור או מחום וניתן לנקותו בקלות רבה. השקעה בסף חלון משיש, תהיה השקעה משתלמת ביותר עבור כל בית בכל סוג עיצוב שהוא. עמידותו רבה לאורך שנים. נוכל להניח עליו פריטים דקורטיביים שונים כמו עציצים או קישוטים שונים בהתאם לעיצוב הבית.
 

סף חלון משיש

 
סף חלון משיש, הינו דרך העיצוב היציבה, העמידה והאסתטית ביותר לסף חלון בבית. קיימים סוגי שיש רבים בגוונים וצבעים שונים, אשר יכולים להוסיף לסף החלון את המראה העיצובי המתאים לנו. סף החלון מתנקה בקלות, אינו יוצר אבק או סימני רטיבות ומוסיף נופך והדר בבית
 
חברת טופ שיפוצים, הינה חברה בעלת וותק וניסיון של שנים ומתמחה בעבודות חיפוי ושיש בכל אזור המרכז
 
בחברה שלנו, חברת טופ שיפוצים  אנו נותנים ייעוץ והתאמה במקצועיות, באמינות ובאדיבות. עבודות שיש כדאי לעשות אצל חברות מקצועיות המתמחות בשיש, אשר להן מגוון סוגים וגוונים של שיש, ואשר נותנות אחריות על עבודתם לעבודה טובה וגימור מושלם.
 
בשנים האחרונות, הולך ומתעצם השימוש באבני חיפוי. שימוש באבני חיפוי לקירות הינו חלק עיקר בעיצוב הבית- פנימי או חיצוני, אך יש לו יתרון נוסף והוא הגנה מפני רטיבות, סתימת חורים ובידוד מפני רעש, חום או קור.
 
עיצוב הבית, דורש השקעה ומחשבה רבה. אנו משקיעים זמן יקר ותכנון רב בעיצוב, אשר ייתן לנו מענה גם לאסתטיקה ולאווירה השוכנת בבית אך גם למציאת פתרונות יעלים ומתאימים לבעיות או מפגעים בבית.
 

אבני חיפוי לקירות

 
השימוש באבני חיפוי לקירות, הינו אחד הדוגמאות לכך. ניתן לעשות חיפוי לקירות על ידי שימוש באבני חיפוי לקירות פנימיים בתוך הבית או לקירות חיצוניים לבית. מעבר לעיצוב ולרושם שאבני החיפוי יוצרות, הן מסייעות בסתימת חורים בבתים ישנים, לבידוד מפני חום, קור או רעשים ולהגנה מפני רטיבות.
 

סוגי האבנים בחיפוי קירות

 
סוגי האבנים אשר משתמשים בהם ליצירת חיפוי האבן הינן רבות. הסוגים העיקריים הם- אבן ציפחה, אבן כורכר, אבן קוורץ, חלוקי נחל, אבן שיש ועוד.
 

עיצוב קירות חיצוניים או פנימיים בבית

 
אבני חיפוי לקירות, מוסיפות נופך ואווירה מיוחדת לבית.
חיפוי קיר פנימי בבית באבן טבעית, משרה רוגע, אסתטיקה ועיצוב נאה לבית. חיפוי אבן בקירות פנימיים, יש לעשות בעובי דק במיוחד של עד סנטימטר וחצי, על מנת לשמור על יציבו ועמידות האבנים.
חיפוי קיר חיצוני של הבית, נדרש בעיקר בגלל צורך בבידוד או בהגנה מפני רטיבות ובעל ערך מוסף של עיצוב מרשים ונאה. אבני חיפוי לקירות חיצוניים יש לעשות בעובי של עד 4 סנטימטר.
אופן ההדבקה וחיפוי הקיר, צריכה להיעשות בידי קבלנים איכותיים, אשר יעשה עבודה זאת במקצועיות ובאמינות.
 
חברת טופ שיפוצים  מתמחה בעבודות חיפוי לבריכה או לקירות הבית. אנו מבצעים אבני חיפוי לקירות חיצוניים ולקירות פנימיים במקצועיות ובאמינות
 
עבודות חיפוי באבן, זוהי עבודה מורכבת הדורשת ניסיון ומקצועיות. העבודה צריכה להיעשות בגימור מושלם על מנת שלא יגרמו רטיבות או נזילות. כדאי לבצע עבודות חיפוי באמצעות חברה מקצועית ואמינה. החברה שלנו, אשר ממוקמת באזור נתניה ונותנת שירות בכל אזור המרכז, בעלת ניסיון של שנים בתחום.