מחפשים עבודות גבס?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

תקרה אקוסטית

תקרות אקוסטיות מעוצבות ממגוון חומרים כמו, גבס, פח ועץ תוכלו למצוא אצלנו בטופ שיפוצים, אנו נדאג לכך שתקבלו תקרות אקוסטיות במחירים חסרי תקדים, אז אם אתה רוצה להזמין שירות במחיר מבצע, צור קשר כעת.

תקרה אקוסטית בבית, באולמות ובמשרדים

אם יש מוצר שלא קשה לשכנע אנשים מדוע הם זקוקים לו, הרי שזוהי תקרה אקוסטית; כל מי שאי פעם גר בבנין קומות והיו לו שכנים מלמעלה, ולעתים קרובות אפילו מי שגר בקומה העליונה וספג את תלונותיהם של שכניו מהקומה שתחתיו יודע, שפתרון כמו תקרה אקוסטית הוא בדיוק מה שנחוץ במדינה קטנה וצפופה כמו ישראל. אך הבעיה לא נעוצה כמובן בחוסר הרצון להתקין תקרה אקוסטית בבית, אלא בראש ובראשונה במודעות לכך - כן כן, רוב הישראלים פשוט אינם מודעים לקיומה של התקרה הייחודית והיעילה הזו, ואם גם אתם אינכם מכירים, זהו בדיוק הזמן לערוך היכרות.
 

בניית תקרה

איפה עושים תקרות אקוסטיות?

את התקרה האקוסטית יכולים להתקין בעלי מקצוע רבים הפרושים למעשה בכל רחבי הארץ, אם כי הטכניקות לעשות זאת יכולות להשתנות ממקרה למקרה בהתאם להמלצותיו של מהנדס או קבלן מתחום הגבס, בהתאם לרצון להשקיע וכמובן גם בהעדפה האישית של בעל המקום. מבין כלל הטכניקות השונות ניתן להוסיף במקרים רבים גם עיטורים חדשים וכן לשנות עיצובים קיימים, כך שהפעולה הפונקציונלית יכולה להפוך בקלות גם לחוויה ויזואלית מחדשת שתוסיף לא רק קול ייחודי, אלא גם מראה רענן ויפיפה לבית.

מה ההבדל בין תקרה אקוסטית לתקרת גבס?

על תקרה אקוסטית תוכלו לקרוא הרבה בעמוד בו אתם נמצאים כעת, זה בנוי באופן שונה מתקרת גבס וקיימים יתרונות וחסרונות שונים. למידע נוסף על הנמכת תקרה מגבס עברו או פשוט צפו בסרטון:
 

בניית תקרה אקוסטית מעוצבת בשילוב פח ועץ

אחת האפשרויות הבולטות והאהובות ביותר היא תקרה אקוסטית מעוצבת, את תהליך העיצוב מבצעים כבר בשלב התקנת תקרה האקוסטית, היא למעשה משולבת כבר בבסיסה בין השימושי לאסתטי: תקרה אקוסטית מעץ, המקפידה כמובן לענות בראש ובראשונה על דרישות הסאונד - באמצעות חומרי גלם צפופים העשויים עץ ייעודי לכך, ובד בבד משווה למקום מראה ביתי, חמים וכפרי – עליו ניתן להוסיף חומרי גלם נוספים כדוגמת פח, או עיטורים ואפילו צבעים חדשים.
 

התקנת תקרה אקוסטית

בניית תקרות אקוסטיות למשרדים

מבחינה עקרונית, לא אמור להיות הבדל מהותי בין התקנת תקרה אקוסטית לבית ובין בניית תקרות אקוסטיות למשרדים, אלא שבאלה האחרונים הרבה פעמים הדבר יהיה מלווה בדרישות עבודה נוספות הנעשות באותה הזדמנות, מה גם שסדרי הגודל הלא-שגרתיים - וכן, בקשות מיוחדות המותאמות למקום באופן ספציפי כמו למשל: תקרה אקוסטית מעוצבת, אשר גורמת להעלאת המחיר באופן מהותי. כדי למצוא את המחיר הנמוך והטוב ביותר להתקנת תקרה אקוסטית בביתכם או אפילו כחלק מהמשרד - ניתן להוסיף את התקרה האקוסטית כחלק מהחישוב של עלות שיפוץ משרד למטר.

כמה עולה לבנות תקרה אקוסטית?

תקרה אקוסטית  מינרלית היא למעשה תערובת של מספר חומרי גלם נבחרים העוברים כמה תהליכים מורכבים עד להגעתם לתוצר הסופי, אך למרות התהליך הארוך היא נחשבת לזולה יחסית (לעומת תקרה אקוסטית מפח וגבס למשל), במחיר ממוצע בשוק של כ- 180 שקלים למטר רבוע. אך מלבד המחיר האטרקטיבי, התוצאה בתקרה תהיה ספוגית ובעלת שטח פנים גדול, המאפשר "ספיגה" של רעשים באופן מושלם.

מחיר ממוצע למטר

מחיר ממוצע למטר: 180 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 160 ₪

הנמכת תקרה לבתים פרטיים, זהו הפתרון!

הרבה פעמים נשאלים המומחים שלנו ב"טופ שיפוצים" מה ניתן לעשות במצב קיים בו כבר יש תקרה בבית ואין כמובן אפשרות להסירה ולהתקין אחת חדשה במקומה. במקרים כאלו האפשרות היחידה לעשות זאת תהיה על ידי הנמכת התקרה  – ואין זה חייב להיות חסרון, אלא להיפך: תוכלו להפוך את הבית שלכם ליפיפה וביתי עם שלל עיצובים מיוחדים המנכיחים דוקא את הגובה החדש, והופכים אותו לנעים ומזמין יותר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה