מחפשים עבודות גבס?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

קרניז גבס

חושבים להוסיף סינר גבס (קרניז גבס)? בעמוד תראו מה זה, אילו שימושים יש לו לוילון, למזגן ולתאורה נסתרת ואיפה נהוג להתקין אותו (רמז: בעיקר בסלון). בנוסף תראו מה המחיר של קרניז גבס למטר ותוכלו לערוך השוואת מחירים בין אנשי גבס לצורך העבודה.

מה זה סינר גבס?

סינר גבס (נקרא גם קרניז גבס) הוא תבנית גבס אשר בנויה על קירות ומשמש לצורך החבאה של צינורות, כבלים, חוטים ומוטות. קרניז גבס נותן גם אפשרויות דקורטיביות בחיבורים בין הקירות והתקרה באמצעות תומכים ומסלולי גבס (ממש כמו התקנת קיר גבס) ובכך לא גורע ואף מוסיף לעיצוב הבית תוך כדי שמירה ומיגון על כבלים של החשמל או מוטות של וילונות. ישנם מספר סוגי של סינרי גבס: מעוגלים, רטרו, מודרניים ובעובי ובגדלים שונים וכמובן לא מעט גימורים.

 

קרניז גבס

אילו שימושים יש לקרניז גבס?

קרניז גבס משמש להחבאה של כבלים, מוטות וצינורות כמו גם לצורך תאורה נסתרת בסלון. מעבר לכך ישנה האפשרות לקרניז גבס דקורטיבי עם עיצובים שונים על מנת להתאים לעיצוב החדר מבלי לפגוע בו ואף להעשיר ולחזק את העיצוב הקיים. אילו שימושים ספציפיים יש לסינר גבס?

 

איפה נשתמש בקרניז גבס? מה הוא עושה?
קרניז גבס לוילון מחביא את מוט הוילון
קרניס גבס לתאורה נסתרת מחביא את גופי את התאורה
קרניז גבס למזגן מחביא חלקים מהמזגן
ארון הזזה מחביא את המסילה העליונה
קרניז דקורטיבי משלים את עיצוב החדר

קרניז גבס לוילון

אם התקנתם וילון חדש ואתם לא רוצים שיראו את המסילה כי היא לא מתאימה לעיצוב שלכם ואתם רוצים לשמור על עיצוב יותר מיוחד קרניז גבס יכול להיות הפיתרון בשבילכם. סינר גבס לוילון נפוץ מאוד בשנים האחרונות בדיוק כי הוא מאפשר עיצוב מודרני ומיוחד יותר מאשר מוט וילון. מחיר קרניז לוילון כולל התקנה נע בין 500 - 650 ש"ח לוילון באורך 2.5 מטר.

 

קרניז גבס לוילון

קרניז גבס לתאורה נסתרת

רוצים לנסות את האפשרות של תקרת גבס עם תאורה נסתרת? באמצעות סינר גבס תוכלו לעשות זאת. קרניז לתאורה נסתרת הוא קצת שונה בכך שהוא ארוך יותר מאשר קרניז רגיל ובנוסף הוא מתבצע ללא גימור והוא יהיה צמוד לקיר והתקרה. את פס הלדים לתאורה הנסתרת נשים בין הקרניז עצמו לבין התקרה. עלות קרניז גבס עם תאורה נסתרת יהיה בין 350 - 400 ש"ח למטר כולל ההתקנה ופס הלדים.

 

קרניז לתאורה נסתרת

קרניז גבס למזגן

קרניז גבס הוא לא האפשרות הנפוצה ביותר לצורך הסתרה של המזגן, יותר נהוג לבצע הנמכת תקרה למזגן, אבל לא תמיד יש צורך, הכל תלוי לפי גודל המזגן שצריך להחביא. קרניז גבס למזגן נפוץ במקרים בהם יש צורך להחביא רק חלקים מסויימים של המזגן ובכך לחסוך את הצורך להנמיך התקרה.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

קרניז מגבס לארון הזזה

שימוש נוסף לקרניזים מגבס הוא ארון הזזה גדולים מאוד אשר גובה הדלת שלהם הוא בין התקרה לרצפה. אלו שמחפשים פיתרון עיצובי שלא יוריד מרמת העיצוב של התקרה שלהם בוחרים בסינר גבס. במקרה הזה ישנה אפשרות להסתיר את המסילה העליונה של הארון באמצעות הקרניז.

קרניז גבס דקורטיבי

לא בהכרח שימוש פיזי נוסף של הסתרה, אבל בהחלט קרניז גבס דקורטיבי הוא בהחלט שימוש שחובה לציין כשמדברים על הנושא. רוב קרניזי הגבס מגיעים בעיצוב דומה בצבע לבן, אבל בהחלט ניתן להזמין קרניז דקורטיבי שיתאים לעיצוב של החדר שלכם בצבעים שונים או עם עיצובים שונים שיהיו עליו.

 

קרניז דקורטיבי

איפה נהוג להוסיף קרניז גבס?

מבחינת המיקום של ההוספה קרניז גבס מוסיפים על הקיר על החיבור שבין הקיר לתקרה. לגבי חדרים בבית יש 3 חדרים שבהם נהוג להוסיף אותם:

  • קרניז גבס בסלון: הסלון הוא החדר שבו אנחנו שוהים רוב הזמן שבו אנחנו ערים בבית ובגלל זה הוא גם החדר המרכזי שבו נרצה לעשות עיצובים נוספים כמו תאורה נסתרת או הסתרה של מוטות הוילון ולכן הוספה של קרניז גבס בסלון היא מאוד נפוצה.
     
  • במטבח: אפקט דיי דומה לסלון אך כאן אפשר לשלב את סגנון הקרניז עם עיצוב המטבח, כלומר אם המטבח כפרי או פרובנס - ללא ספק קרניז יכול להשלים את העבודה.
     
  • קרניז גבס בשירותים: מדבר בדרך כלל עם השפה העיצובית של אריחי הקרמיקה והרצפה.
     
  • בחדר השינה: גם בחדר השינה ובחדרי הילדים ניתן להוסיף קרניזים למטרת שיפור נראות הבית וגימור מהודר יותר.

יתרונות של קרניס גבס בסלון

אם תסתכלו על השימושים של קרניז גבס, היישום של רובם הוא בסלון. לרוב תאורה נסתרת תהיה בסלון הבית שלנו, וילונות גדולים שנרצה להסתיר את המוט שלהם או עיצוב מיוחד של חדר שנרצה שהקרניז ישלים אותו. קרניז גבס בסלון מאפשר לנו ליישם את כל האפשרויות האלו ועוזר הרבה לעיצוב של החדר בו אנחנו שוהים זמן רב כל כך.

 

קרניז גבס בסלון

קרניז גבס מחיר למטר

מחיר קרניז גבס למטר נע בין 140 - 220 ש"ח. המחיר כולל את הקרניז עצמו וגם את ההתקנה שלו.

 

מחיר קרניז גבס למטר

מחיר קרניז גבס למטר: 180 ₪

טווח מחיר גבוה 220 ₪

טווח מחיר נמוך 140 ₪

מחירון עבודות של קרניז גבס שונות

לפניכם מחירים משוערים לבניית סינר מגבס ולהוספת קרניז גבס לפי מטר או פר עבודה, המחירים הנם ממוצע משוקלל ממידע שנאסף על ידי פורטל "טופ שיפוצים" ואינם מחייבים.

מחירון קרניזים וסינרי גבס

מחיר התקנת סינר גבס לוילון

מיוחס להתקנת סינר גבס לוילון עד אורך 2.5 מטרים.


500 - 650 ש"ח
עלות קרניז גבס עם תאורה נסתרת

מחיר מיוחס למטר אורך כולל פס לדים והתקנה.


350 - 400 ש"ח
מחיר סינר גבס לפי מטר אורך

לסינר גבס ברוחב עד 45 ס"מ - מחיר לפי מטר.


220 - 260 ש"ח
כמה עולה קרניז גבס עגול

קרניז גבס עגול כולל התקנה, תמחור לפי מטר רץ.


160 - 240 ש"ח

הדפס מחירון

בצעו השוואת מחירים והוסיפו קרניז מגבס לביתכם

שדרוג נראות הבית והוספת מימד דקורטיבי וגם פונקציונלי יכול להיעשות באמצעות הוספת קרניזים מגבס ובנוגע להוזלת המחיר? השאירו זאת לנו ב'טופ שיפוצים'. אנו נדאג להביא לכם בעמוד הבא את כל המידע הדרוש לכם טרם תתקינו קרניז או סינר מגבס וכמובן שתוכלו לקבל דרכנו עד שלוש פניות של שיפוצניקים או קבלנים (תלוי בגודל העבודה), בינהם תוכלו לבצע השוואת מחירים לאחר שיתנו לכם את הצעת המחיר שלהם.