מחפשים עבודות גבס?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

קרניז גבס

רוצים לשדרג את נראות הסלון והבית בפרט? הוספת קרניז מגבס יכולה לתת מגוון אפקטים, החל מהסתרת תאורה, יצירת סינר גבס לוילון ואפילו למזגן, אך לרוב נראה את קרניז הגבס בסלון כאשר הוא מוסיף מימד דקורטיבי. רוצים לקבל הצעות מחיר? השאירו פרטים ב'טופ שיפוצים' וקבלו עד שלוש הצעות מחיר בחזרה!

בצעו השוואת מחירים והוסיפו קרניז מגבס לביתכם

שדרוג נראות הבית והוספת מימד דקורטיבי וגם פונקציונלי יכול להיעשות באמצעות הוספת קרניזים מגבס ובנוגע להוזלת המחיר? השאירו זאת לנו ב'טופ שיפוצים'. אנו נדאג להביא לכם בעמוד הבא את כל המידע הדרוש לכם טרם תתקינו קרניז או סינר מגבס וכמובן שתוכלו לקבל דרכנו עד שלוש פניות של שיפוצניקים או קבלנים (תלוי בגודל העבודה), בינהם תוכלו לבצע השוואת מחירים לאחר שיתנו לכם את הצעת המחיר שלהם.

היכן נעשה שימוש בקרניז גבס?

לקרניז יש מספר שימושים, הוא יכול להיות דקורטיבי למטרת עיצוב הבית או מעשי יותר, למטרת הסתרת תאורה, כבלים ואפילו פתחי מזגנים ווילונות, הנה השימושים הנפוצים בקרניז הגבס:

קרניז גבס בסלון: הוספת קרניז מגבס בסלון יכולה לתת מימד עיצובי נוסף, כאשר הקרניז עצמו מיועד למטרה עיצובים ויכול להוסיף גימור אסתטי יותר, הוא מגיע במגוון עיצובים שונים, החל מקרניז מעוגל, קרניז רטרו בעל מראה "עתיק" או מודרני יותר. כמו כן יש שימושים נוספים כמו קרניז לוילון בסלון המיועד להסתרת מסילות הוילון.

קרניז גבס במטבח: אפקט דיי דומה לסלון אך כאן אפשר לשלב את סגנון הקרניז עם עיצוב המטבח, כלומר אם המטבח כפרי או פרובנס - ללא ספק קרניז יכול להשלים את העבודה.

קרניז גבס בשירותים: מדבר בדרך כלל עם השפה העיצובית של אריחי הקרמיקה והרצפה.

גם בחדר השינה ובחדרי הילדים ניתן להוסיף קרניזים למטרת שיפור נראות הבית וגימור מהודר יותר.


קרניז גבס

וכיצד משתמשים בסינר גבס ולמה?

סינר גבס הוא יותר מעשי ופרקטי מאשר הקרניז (אשר מיועד יותר למטרת דקורטיביות), הנה המקומות בהם נעשה שימוש בסינר מגבס:

סינר גבס להסתרת תאורה: רוצים להוסיף תאורה נסתרת? באמצעות סינר מגבס תוכלו לעשות זאת - בעצם מדובר על קרניז ארוך יותר (וללא גימור), אשר נמצא צמוד לקיר ולתקרה. בין התקרה לסינר הגבס נניח את גוף התאורה או פס הלדים ובכך נוכל ליצור תאורה נסתרת.

סינר גבס לוילון: התקנתם וילון ואתם לא רוצים שיראו את המסילה? הסתרת הוילון באמצעות סינר מגבס אפשרית בהחלט ורואים אותה כמעט בכל שילוב של וילון מסילות כיום.

סינר גבס להסתרת מזגן: נכון בדרך כלל עושים הנמכת גבס למזגן, אך לעיתים ניתן להסתיר חלקים רק באמצעות סינר מגבס - הכל תלוי בדרישות הלקוח וכמובן בעיצוב הבית עצמו.

סינר מגבס לארון הזזה: כיום בונים ארונות הזזה בהתאמה אישית, ניתן לבנות ארון עד לגובה התקרה, כאשר את החיבור בין התקרה לארון נסתיר באמצעות סינר גבס.

מהם המחירים לבניית קרניזים מגבס?

לפניכם מחירים משוערים לבניית סינר מגבס ולהוספת קרניז גבס לפי מטר או פר עבודה, המחירים הנם ממוצע משוקלל ממידע שנאסף על ידי פורטל "טופ שיפוצים" ואינם מחייבים.

מחירון קרניזים וסינרי גבס

מחיר קרניז גבס למטר

מחיר למטר אורך של קרניז גבס כולל התקנה.


140 - 220 ש"ח
מחיר התקנת סינר גבס לוילון

מיוחס להתקנת סינר גבס לוילון עד אורך 2.5 מטרים.


500 - 650 ש"ח
עלות קרניז גבס עם תאורה נסתרת

מחיר מיוחס למטר אורך כולל פס לדים והתקנה.


350 - 400 ש"ח
מחיר סינר גבס לפי מטר אורך

לסינר גבס ברוחב עד 45 ס"מ - מחיר לפי מטר.


220 - 260 ש"ח
כמה עולה קרניז גבס עגול

קרניז גבס עגול כולל התקנה, תמחור לפי מטר רץ.


160 - 240 ש"ח

הדפס מחירון

מה זה קרניז ומהם הסוגים?

קרניז למעשה הוא אלמנט אדריכלי הבולט מן הקיר וצמוד לתקרה, הוא מיועד למטרות נוי (דקורטיבי) והוא עשוי מגבס, לעומתו יש את הסינר גבס שהוא בעצם חלק ממחיצת גבס אשר נחתכת ומותאמת לגודל הרצוי (בדרך כלל 30 ס"מ), הוא מיועד להסתרת וילונות ותאורה. ישנם המון סוגים של קרניזים, הראשון מעוגלים, רטרו, מודרניים ובעובי ובגדלים שונים וכמובן לא מעט גימורים. את הקרניז מדביקים לתקרה ולקיר. את סינר הגבס מחברים באמצעות תומכים ומסלולי גבס (ממש כמו התקנת קיר גבס) רק בקטן יותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה