מחפשים עבודות גבס?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

קיר טלוויזיה

רוצים להשדרג עם קיר טלוויזיה מעוצב לחדר השינה או לסלון? דרכנו תוכלו למצוא מגון אפשרויות נהדרות! החל מחיפוי לקיר ועד שילוב קמין,זכוכית ועץ, ישנם המון דוגמאות ואופציות הפתוחות לפניכם, הזמינו עבודת גבס לקירות טלוויזיה דרך "טופ שיפוצים", בצעו השוואת מחירים והתחדשו!

עיצובי קירות טלוויזיה

אין גבול ליצירתיות ולהפיכת הסביבה הביתית לנוחה ומשולבת עיצוב פורץ דרך, כך, אחד העיצובים המעניינים והיפים שניתן לעשות בבית, ואף בקלות רבה, הוא לבנות קיר טלוויזיה מעוצב בסלון הבית, ואפילו בחדר השינה. אז למה להקים קיר במיוחד לטלויזיה, ומה כדאי לדעת עליו? נתנו את הבמה למקצוענים של "טופ שיפוצים" שיענו על השאלות.

מהו מחיר חיפוי קיר טלויזיה?

ובכן, אם מתייחס לחיפוי קיר טלוויזיה בלבד, המחיר לפני מטר נע בין 180 - 220 ש"ח. אבל,זה אף פעם לא מסתכם רק בחיפוי, אלא גם בבניית קיר הטלוויזיה, עיצוב, גימור, חיבור, תליית הטלוויזיה ועוד. לכן, אם העבודה אינה רק חיפוי קיר טלויזיה המחיר יהיה יקר בהרבה יותר.
 

מחיר חיפוי קיר טלוויזיה למטר

מחיר חיפוי קיר טלוויזיה למטר: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 220 ₪

טווח מחיר נמוך 180 ₪

הטרנד הלוהט: קיר טלוויזיה מעוצב בסלון

קיר טלוויזיה יכול להיות קיר שנבנה בבית במיוחד לטובת התקנת טלויזיה, והוא יכול לשמש גם כקיר קיים שעורכים בו שינויים דקורטיביים, כדי להתאים אותו באופן מושלם ומיטבי.. ראשית חשוב להבין שקיר זה לא יכול להתקיים ללא טלוויזיה גדולה דיה, ואף מומלץ להתאימו לדגם ספציפי במידות שכבר נתונות בידיכם, כדי שתוכלו להיות בטוחים שהפרופורציות יהיו מותאמות זו לזו.

בניית קיר טלוויזיה מגבס, עץ או זכוכית

אז ממה עשוי קיר טלוויזיה? האמת היא שאין חוקים ברורים, וניתן לעשות זאת באינספור דרכים, עיצובים והעדפות אישיות לפי טעמכם. אפשרות אחת פופולרית היא קיר גבס לטלויזיה ולעומתה יש מי שיבחרו דווקא בעץ או בטון תעשייתי, או לחלופין קיר טלוויזיה עם זכוכית. על הקיר ניתן לצייר או להוסיף עיטורים, וכן פריטים דקורטיביים ופונקציונליים שונים כמו מדפים, נישות וגופי תאורה שונים - ואפילו פריטים נוספים ונועזים יותר שאולי לא חשבתם עליהם, כפי שיורחב בהמשך.

קיר טלוויזיה

ביצוע חיפוי לקירות בסגנון מודרני

כפי שנרמז קודם, חיפוי עם בטון הוא אחת האפשרויות החמות והאהובות של חיפוי קיר טלוויזיה בשנים האחרונות, בשל העובדה שהוא מבליט באופן אסתטי ומתוחכם את הניגוד שבין חומר הגלם הלא-מעובד והטלוויזיה הדקה בעלת הראות החדה, המייצגת אולי את שיא החדשנות הטכנולוגית בעולם הדיגיטל. דגש מיוחד מושם בחיפויי קירות טלוויזיה מסוג זה, הוא הבחירה בחומרי גלם כהים באופן ספציפי, כדי להבטיח ניגודיות נוספת לקיר - הפעם בינו ובין הקירות הלבנים שלצדו.

שילוב בין קמין לטלוויזיה ואפילו ארון!

זוכרים שאמרנו שיהיו עוד אפשרויות לשלב בקיר הטלוויזיה מלבד מדפים וגופים "קטנים"? זה בהחלט אפשרי וניתן לשלב גם אלמנטים גדולים יותר, ואפילו קמין - הדורש אופרציה מיוחדת בפני עצמו. כל האפשרויות הינן איכותיות ובטוחות לחלוטין, זאת כמובן כל עוד תעבדו עם מקצוענים ואנשי מקצוע מוסמכים.

קבלו עוד רעיונות לקירות טלווזיה בסלון ובחדר השינה

מחפשים עוד רעיונות לבניית קיר טלוויזיה? המומחים של "טופ שיפוצים" ישמחו לייעץ ולספר לכם על עוד שלל אפשרויות ועבודות מהעבר שהם התנסו בהם. תוכלו להיעזר בהם לא רק בבחירת העיצוב המתאים לכם ביותר, אלא גם בשאלות פרקטיות בנוגע להיתכנות העבודה שבה אתם מעוניינים.

כמה עולה לעשות קיר טלוויזיה עיצובי?

בשל השוני הרב בין חומרי הגלם השונים, העלויות לבניית קיר טלוויזיה משתנות מאד ממקרה למקרה, והן יכולות לנוע בין מאות בודדות של שקלים ועד כמה אלפי שקלים ואף יותר, הכל בהתאמה לחומר הגלם ולמידת האיכות שלו, תלוי כמו כן בגודל, אם אתם רוצים קיר לאורך כל הסלון, או רק חצי גובה, עם ארון או מזנון, שילוב זכוכית ואולי הדבקת טפט אשר עשוי להוזיל את העלויות כמו כן ניתן להוסיף עץ, בטון וחומרי גלם יוקרתיים נוספים. עוד אפשרות היא לחפות עם בריקים, אריחים מגוונים וכן הלאה, הכל תלוי ברמת התקציב שלכם.

מזמינים קירות טלוויזיה רק דרך "טופ שיפוצים"

מתעניינים באפשרות של עיצוב קיר טלוויזיה בסלון? ב"טופ שיפוצים" תקבלו שלל רעיונות והצעות מחיר אמיתיות לביצוע העבודה, ותוכלו להבטיח לעצמכם עבודה איכותית, מהימנה ומקצועית באמת  - בזכות מבחר הקבלנים ונותני השירות הגדול והטוב בארץ.