מחפשים עבודות גבס?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

חיפוי גבס

קראו מתי חיפוי גבס נחוץ, כמה זה עולה, מהם היתרונות בו, כיצד זה מתבצע ום איך תוכלו לאתר שיפוצניק מומלץ לביצוע העבודה דרך טופ שיפוצים.

מהם המקרים האידיאלים לחיפוי גבס?

כיום פתרון עבודות הגבס מאפשר ללקוחות רבים להנות מאיכות לאורך שנים וזאת תוך שמדובר בזמני התקנה קצרים להפליא בהשוואה לבנייה כבדה. בנוסף כיום ניתן להשיג חיפוי גבס ממגוון סוגים: סטנדרטי, אקוסטי, עמיד בשריפות ובעיצוב דקורטיבי. מתחת נציג בפניכם כמה מהמקרים האידאליים:

 • חיפוי גבס לעבודות זריזות - זה אולי השימוש הנפוץ ביותר של חיפוי גבס. לקוחות רבים נעזרים בגבס כדי לחלק שטחים בין אם זה במשרד, בבית או במוסדות שונים. יישום קירות עם קורות גבס ניתן להספיק תוך יום עבודה 1!
   
 • חיפוי גבס דקורטיבי - כיום ניתן לעשות שימוש בחיפוי גבס דקורטיבי כדי לשדרג את מראה הנכס. זה יכול להתבטא ביישום תקרת גבס מעוצבת על בסיס תקרה קיימת, דבר היוצר אפקט תלת מימדי. הדבר יכול לבוא גם כחיפוי קיר גבס לאחורי מסך הטלויזיה ואף ניתן להשתמש בגבס לצורך הקמת מדפים על פני הקיר ואפילו להדביק עליו בריקים המעניקים לו מראה משודרג פי כמה.
   
 • חיפוי גבס תרמי - במידה ובחורף קירות הבית קופאים ובקיץ הם מתחממים יתר על המידה, דעו שזו לא גזרת גורל. בעזרת חיפוי קיר גבס תרמי ניתן לחסוך באנרגיה חשמלית באופן משמעותית (גם בכסף), שכן בעזרת קיר גבס תרמי ניתן לבודד את הקיר החיצוני של הבית, המקרין חום/ קור מבחוץ אל תוך הבית.
   
 • חיפוי גבס אקוסטי - אם גם אתם סובלים מרעשי שכנים, דעו כי תוכלו להתקין קיר גבס על פני הקיר המשותף שלכם כדי למזער את מטרד הרעש מהשכן. אגב, הדבר אידיאלי גם במצב ההפוך - אם אתם לא רוצים להתעמת עם השכן ליד בגלל פעילות שלכם בביתכם (תיפוף, נגינה, ערבי קריוקי), תוכלו להתקין חיפוי גבס אקוסטי שביכולתו לעבות את הקיר הקיים וליצור שכבת הפרדה עבור רעשים.
   
 • חיפוי גבס למזגן - חיפוי גבס נפוץ גם במקרים של התקנת מזגן מיני מרכזי, שלולא חיפוי הגבס שנעשה בתקרה, צינורות ותעלות המזגן היו נותרים חשופים לכל אורך התקרה בביתכם.


שיפוצניק מתקין חיפוי גבס על קונסטרוקציה

מהו מחיר לחיפוי גבס?

מחיר חיפוי קיר גבס נע בין 150 - 275 ש"ח וזאת בעבור יישום החיפוי בהדבקה ישירה על הקיר או באמצעות אומגות.

 

מחיר ממוצע להתקנת חיפוי גבס

מחיר ממוצע להתקנת חיפוי גבס: 212 ₪

טווח מחיר גבוה 275 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

חיפוי גבס לקיר - אלו הסוגים הנפוצים

כיום קיימים מספר סוגים שמשמשים לחיפוי גבס הכוללים את הגבס הלבן, הירוק, הכחול והורוד:

 • חיפוי גבס לבן - מדובר בסוג הנפוץ ביותר המשמש כחיפוי לקירות פנים של מבנה וביכולתו לחלק את חלל הבית או המשרד לחדרים.
   
 • חיפוי גבס ירוק - חיפוי זה מתאים בעיקר לחדרים רטובים כמו חדרי רחצה היות והוא עמיד בפני רטיבות.
   
 • חיפוי גבס כחול - כאן מדובר בסוג גבס שניתן להתקין אותו בשטחים חיצוניים היות והוא עמיד מאוד.
   
 • חיפוי גבס ורוד - גבס ורוד נחשב עמיד לאש.

מה היתרונות בחיפוי גבס?

הנה כמה מהיתרונות הבולטים בחיפוי גבס:

 • דיוק ברמה גבוהה - ניתן ליצור מגוון צורות מקורות גבס וכאלו שיראו פי כמה יותר מרשימים ואסתטיים בהשוואה לשימוש בחומרים מקבילים.
   
 • ידידותי לסביבה - חיפוי גבס נחשב ידידותי לסביבה היות והוא לא מייצר אבק ולכלוך באויר, בהשוואה לחומרי בנייה אחרים.
   
 • חיפוי גבס במקום טיח - ניתן להשתמש בחיפוי גבס לקיר במקום טיח הגורם לכמות גדולה של אבק וחלקיקים רעילים באויר. בנוסף ניתן לצבוע ישירות על הגבס מבלי להשתמש בטיח.
   
 • קלות - קורות חיפוי גבס הינן קלות במיוחד ולכן הופכות את העבודה לפחות מסורבלת עבור אנשי גבס ושיפוצניקים ככלל.
   
 • נראות - בעזרת חיפוי גבס ניתן להסתיר פגמים מכוערים בקירות קיימים בבית וזאת תוך התקנה מהירה ונקייה.

כיצד מתקינים חיפוי קיר גבס?

במידה ומדובר על התקנת קיר גבס על קיר קיים, הפעולה תתבצע ע"י הדבקה של חיפוי הגבס בצורה ישירה על הקיר. להלן שלבי העבודה שיבצע שיפוצניק בביתכם:

 1. הכנת הקיר - בתחילה השיפוצניק יוודא שהקיר עליו יודבק חיפוי הגבס יבש במלואו ושאין בו סימני רטיבות או קילופים (שעשויים להקשות על פעולת ההדבקה).
   
 2. הכנת הדבק - דבק המשמש לחיפוי גבס בהדבקה מגיע באבקה, אותה על השיפוצניק לערבב עם כמות מסויימת של מים ובהתאם להוראות היצרן. סמיכות הדבק תשתנה לרוב בהתאם למזג האויר באותו היום: אם זהו יום חם - השיפוצניק יכין דבק מדולל יותר, בעוד שאם זהו יום חורפי, הוא יכין דבק סמיך יותר. 
   
 3. יישום דבק על חיפוי הגבס - כעת הוא ימרח את הדבק על לוחות הגבס בעובי של 30 - 40 מ"מ ובמרחק של 300 - 350 מ"מ אחד מהשני.
   
 4. הדבקה בתחתית - בתחתית לוחות הגבס יהיה על השיפוצניק למרוח שכבת דבק רציפה.
   
 5. הגבהה - כעת יהיה עליו להגביה את לוחות הגבס ב - 15 מ"מ ולהניחם על כפיסי עץ.
   
 6. יישור - כעת הוא יידאג ליישר את קורות הגבס עם סרגל ארוך.
   
 7. ייבוש - כעת יש להמתין מספר שעות עד לייבוש מלא של חיפוי הגבס שהותקן על הקיר בהדבקה.
   
 8. הוצאת כפיסי עץ - כעת יהיה עליו להוציא את כפיסי העץ.

השיגו שיפוצניק מומלץ לחיפוי גבס בביתכם!

הגעתם למסקנה שאתם רוצים להתקין חיפוי גבס בבית? מעולה, עכשיו רק נותר לכם לאתר שיפוצניק המתמחה בתחום הגבס כדי שיבצע את העבודה עבורכם. השאירו פרטים בטופס המצורף, קבלו בחינם מטופ שיפוצים עד 3 שיפוצניקים, ביניהם תוכלו לברר מחירי התקנת חיפוי קיר גבס בביתכם וכך לבחור בהצעה המשתלמת ביותר תוך זמן קצר.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מה לגבי חיפוי גבס חיצוני?

כיום ניתן להתקין מגבס גם חיפוי לקיר חיצוני. כמובן שבמקרה הזה יהיה מדובר בסוג גבס עמיד יותר וכזה שעטוף בשכבות סיליקון וצמר פלדה המגנות עליו מפני מים.
 

מדובר באופציה נהדרת היות והיא מאפשרת תהליכי בנייה מהירים במיוחד ולוחות הגבס נותרים עמידים לאורך שנים ארוכות. עוד פלוס לחובבי הקיימות היא העובדה שמדובר בבנייה קלה שחוסכת בכמויות אבק גדולות המאפיינות בנייה מבטון, טייח ולבנים.

חיפוי גבס בממ"ד

היות וחדרי ממ"ד משמשים לצורכי חירום, קבלנים לא משקיעים בהם מבחינת גימורים, מה שגורם לחדרים אלו להראות גסים ולא אסתטיים מבחינת מראה. שימוש בחיפוי גבס בממ"ד נועד "לעדן" את המראה שלו וגם להוסיף לו שכבה טרמית, המונעת חדירת קור או חום אליו, מה שלא עושה שכבת הבטון הסטנדרטית ממנה מיוצר הממ"ד.