מחפשים עבודות גבס?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

בידוד אקוסטי לקיר גבס

כאן תקראו מהו בידוד אקוסטי לקיר גבס, כמה זה עולה ומה משפיע על המחיר, נציג בפניכם סוגי בידוד שונים המיועדים לכך, נדביר כיצד מתבצעת העבודה וגם איך תוכלו להשיג קבלני גבס מתאימים דרך פורטל טופ שיפוצים בקלות ובמהירות.

מה זה בידוד אקוסטי לקיר גבס?

בידוד אקוסטי לקירות גבס נועד לנטרל רעשים בצורה דו כיוונית, הכוונה - לחסום רעשים הנכנסים אלינו לבית מבחוץ (רעשי כבישים, שכנים, פארקים) ולנטרל רעשים שאנחנו עצמנו מייצרים ומעוניינים לשמור לעצמנו (השמעת מוסיקה, שיחות שאנו מנהלים בבית ועוד).

 

חשוב לנו צוות טופ שיפוצים להבהיר שבכל קיר גבס יש חלק בסיסי שאחראי לבודד רעשים אך ברוב המקרים הוא אינו מספק עבודה טובה נגד רעשים רציניים ולכן מגיע הצורך להתקין בידוד אקוסטי לקיר גבס. 

תמונה

באילו מקרים יש צורך בבידוד לקיר גבס?

בידוד אקוסטי לקיר גבס מומלץ מאוד למי שסובל מרעשים שמקורם מהשכנים או לחילופין, כדי למנוע סוגי רעש שונים לצאת מהבית שלכם אל השכנים. בנוסף, הדבר יתאים גם במרחבי עבודה ע"מ לשמור על ריכוז בין העובדים ובמיוחד במרחבי עבודה קטנים עם עובדים רבים, שכתוצאה מכך נוצר רעש גדול.

 

מקרים המצריכים קיר גבס אקוסטי
למנוע רעש מהשכנים למנוע מרעש שלכם לצאת אל השכנים
בידוד רעשים במשרדים חיצוניים בידוד רעשים במשרד ביתי

מהו מחיר התקנת בידוד אקוסטי לקיר גבס?

מחיר התקנת בידוד אקוסטי לקיר גבס נע בין 320 - 550 ש"ח. המחיר כולל שימוש בצמר סלעים במשקל שבין 60 - 80 ק"ג וכולל פלטת גבס כפולה. המחיר כולל את העבודה ואת החומרים והוא עשוי לרדת ככל שמדובר בשטח עבודה גדול יותר או אם תהיה הפחתה של פלטות הגבס.

מחיר ממוצע להתקנת בידוד אקוסטי לקיר גבס

מחיר ממוצע להתקנת בידוד אקוסטי לקיר גבס: 435 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 320 ₪

מחירון בידוד אקוסטי לקירות גבס

מתחת נציג בפניכם את טווחי המחירים עבור חומרי בידוד אקוסטי לקירות גבס (המחירים הם למ"ר):


מחירון חומרי איטום אקוסטי לקיר גבס

צמר סלעים במשקל 30 ק"ג

25 - 35 ש"ח
צמר זכוכית במשקל 24 ק"ג

20 - 30 ש"ח
צמר סלעים במשקל 60 ק"ג

60 - 80 ש"ח
צמר סלעים במשקל 80 ק"ג

85 - 120 ש"ח
ספוג אקוסטי (מלמין)

120 - 130 ש"ח
צמר אדמה מינרלי במשקל 24 ק"ג

25 - 45 ש"ח
יריעת בידוד אקוסטית

100 - 350 למ"ר

הדפס מחירון

סוגי בידוד אקוסטי לקירות גבס

מהם סוגי בידוד אקוסטי לקירות גבס אתם שואלים? מתחת תוכלו לקרוא על הנפוצים בהם:

 • צמר סלעים - צמר סלעים עשוי מסיבים מינרלים מלאכותיים, הוא נחשב לידידותי לסביבה והוא מגיע בצורת גליל או מזרן. וביכולתו לבודד רעשים ולבודד חום וקור המגיעים מבחוץ. בנוסף, הוא עמיד בפני ריקבון ומזיקים וגם בפני אש והוא אינו מתכווץ עם הזמן. ככל שהוא מגיע בצורה דחוסה יותר ושוקל יותר - כך הוא ינטרל בצורה טובה יותר רעשים. הוא יכול להגיע במשקלים שבין 30 - 120 ק"ג.
   
 • צמר זכוכית - צמר זכוכית עשוי מסיבי זכוכית מותכת, הוא מגיע בגלילים ובשמיכות והוא יעיל לבודד חום וקור אך דעו שחומר הבידוד הזה מתאים יותר לבידוד רעשים עבור קירות פנימיים של בית ולא עבור קירות חיצוניים או כאלו שמשותפים עם השכנים. הסיבה לכך מפני שמדובר בחומר קל יותר מבחינת משקל ועל כן גם מחירו נמוך יותר בהשוואה לצמר סלעים.
   
 • צמר אדמה מינרלי - סוג איטום זה דומה מאוד לצמר סלעים והוא נחשב לאיכותי מאוד וכזה שאינו יוצר אבק תוך כדי ההתקנה שלו ואחריה. בנוסף הוא גמיש מאוד מפני שהוא עשוי מסיבים מינרליים גמישים אך המחיר שלו נחשב ליקר בהשוואה לצמר הסלעים.
   
 • ספוג אקוסטי - ספוג העשוי מחומר מוקצף, לרוב מעניק פיזור טוב יותר של צלילים בחדר בצורה טובה יותר אך הוא אינו חוסם תדרי צליל נמוכים כמו צלילי בס או מוסיקת מסיבות ובנוסף, הוא גם דליק.
   
 • יריעות בידוד אקוסטי - מדובר ביריעות שמספקות בידוד אקוסטי לקיר גבס בעוצמה גבוהה מאוד, היריעות גם חוסכות במקום, כך שהמיקום של הקיר החדש לא יהיה שונה מאוד מזה שקדם לו ובכך גודל החדר יישאר כמעט אותו הדבר.
   
סוג בידוד לקיר גבס יתרון ראשון יתרון שני חסרון
צמר סלעים בידוד גבוה עמיד לרטיבות ומזיקים  אינו גמיש
צמר זכוכית בידוד גבוה  עמיד לרטיבות ומזיקים אם לא מקבעים אותו טוב הוא עשוי ליפול
צמר אדמה מינרלי מנטרל אקוסטיקה בצורה טובה גמיש ללא אבק מחיר יקר
ספוג אקוסטי מפזר צלילים בצורה טובה יותר / דליק, לא חוסם תדרי בס ומוסיקה
יריעות בידוד אקוסטי בידוד ברמה גבוהה מאוד / מחיר יקר

מהם היתרונות בבידוד אקוסטי לקירות גבס?

בידוד אקוסטי לקירות גבס מכיל בתוכו מספר יתרונות כמו: 

 • זמני עבודה - זמני התקנת בידוד אקוסטי לקיר גבס קיים או לחילופין, התקנת של קיר גבס אקוסטי מאפס נחשבים לקצרים ביותר, בהשוואה לבניית קיר לבנים עבה יותר במטרה שינטרל רעשים.
   
 • מחיר - מחיר התקנת בידוד אקוסטי לקירות גבס נחשב ליחסית זול הן להתקנה על קיר קיים והן להתקנה של קיר כזה מאפס.
   
 • בנייה ירוקה - התקנת בידוד לקיר גבס קיים או התקנה של קיר גבס אקוסטי מאפס נחשבת לידידותית לסביבה וירוקה מפני שהיא אינה מייצרת כמויות גדולות של אבק וליכלוך בעת שהיא מתבצעת ולכן היא נחשבת לירוקה יותר ופחות מזהמת לאוויר בהשוואה לבניית קיר לבנים למשל.

מה הדרך המומלצת ביותר לקבלת קיר גבס אקוסטי?

כמו שכבר קראתם, קיימים סוגים רבים המשמשים כבידוד אקוסטי לקירות גבס. השאלה המתבקשת היא: מה הכי מומלץ מבין כולם? קבלני גבס רבים כיום ממליצים על שכבת בידוד של צמר סלעים, שמעליה יש להתקין פלטת גבס ורצוי שהיא גם תהיה כבדה יחסית ובעלת צפיפות גבוהה כדי שגם הגבס בפני עצמו יוכל, נוסף על צמר הסלעים לבודד את הרעשים.

מה משפיע על מחירי בידוד אקוסטי לקירות גבס?

מחירי בידוד אקוסטי לקירות גבס תלויים במספר קירות הגבס שיותקנו בקיר שלכם וגם בסוג החומר המבודד.

 • מספר פלטות הגבס - מספר פלטות הגבס שבעל המקצוע יעשה בהן שימוש בעת התקנת בידוד לקיר גבס הוא גורם מכריע בפני עצמו וזאת מפני שגם בפלטת הגבס עצמה קיימת שכבת בידוד מסויימת. 
   
 • סוג חומר הבידוד - כמובן שקיימים הבדלי מחירים בין סוגים שונים של חומרי בידוד אקוסטי, לדוגמה: צמר סלעים יעלה יותר מצמר זכוכית, בעוד שצמר אדמה מינרלי יעלה יותר משניהם.
   
 • משקל החומר - תמיד אנחנו מתלוננים על המשקל שלנו אך פה הוא דווקא פרמטר שמייקר את חומר הבידוד שתבחרו. ככל שמשקל חומר הבידוד שוקל יותר, כך איכות האיטום האקוסטית שבו גדלה, יחד עם מחירו. ככל שחומר האיטום דק וקל יותר - כך איכות האיטום פוחתת וגם המחיר.

השיגו קבלני גבס להתקנת קיר גבס אקוסטי 

לאחר שקראתם על מחירים ועל היתרונות בקיר גבס אקוסטי, דעו שזה הזמן להיעזר בקבלן גבס להמשך תיכנון. אין סיבה שתמשיכו לסבול מהצרות של השכנים בדירה ליד. התקנת בידוד אקוסטי לקירות גבס נחשב תהליך קצר ביותר וכזה שיעניק לכם שקט לשנים רבות.

דרך פורטל טופ שיפוצים אתם יכולים להשאיר פרטים ולקבל עוד היום ובחינם עד 3 קבלני גבס המתמכים בבניית קיר גבס אקוסטי, ביניהם תוכלו לברר מחירי עבודה עוד בטלפון, מה שיאפשר לכם להשוות ביניהם ביעילות ולחסוף בזמני חיפוש ובלא מעט כסף.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מה לגבי התקנת קיר גבס אקוסטי על קיר קיים?

במקרים בהם השכנים עושים רעש חזק על בסיס קבע אך אין באפשרותכם לפרק את הקיר המשותף שבנוי ביניכם, דעו שניתן להתקין בידוד אקוסטי לקיר גבס על בסיס קיר קיים. התקנת קיר גבס אקוסטי לקיר קיים יהיה דומה מאוד להליך בניית קיר גבס אך כאן הפעולה תתבצע בצורה חד צדדית, הכוונה - רק בצד הקיר שלכם בדירה.


תמונה

 • קראו על עבודות גבס נוספות שניתן להשיג בפורטל טופ שיפוצים.

כיצד מתבצע בידוד אקוסטי לקירות גבס?

כאן נציג שלבי התקנת בידוד אקוסטי לקירות גבס ע" קבלני גבס:

 1. הקמת שלד ברזל - קבלן הגבס יתקין שלד ברזל מתאים במרווח של 10 ס"מ מהקיר הקיים. 
   
 2. חומר הבידוד - לאחר מכן, יהיה עליו להכניס את שכבת הבידוד (לרוב עשוייה מצמר סלעים) באזור המרווח שבין שלד הברזל לקיר, תוך שהוא דואג לקבע את שכבת הבידוד לשלד. 
   
 3. סגירה - לאחר מילוי המרווח בחומר הבידוד, יהיה על בעל המקצוע לסגור את האזור עם קיר גבס, אותו הוא יחבר לקיר בעזרת שפכטל ולאחר מכן יצבע את הקיר.
   
 4. טיפ חשוב : במידה ואתם מעוניינים בבידוד לקיר גבס שמנטרל רעש ברמה גבוהה יותר - נמליץ לבקש מאיש הגבס להתקין שכבת גבס כפולה - הדבר אומנם יקטין במעט את החדר שלכם בבית אך ימזער את צרות השכנים שלכם בצורה מיטבית.

האם צמר סלעים מסרטן?

כיום רווחת הטענה שצמר סלעים הוא מסרטן, הדבר אינו מדוייק מפני שצמר סלעים מחולק למספר סוגים והסוג שמשמש כחומר איטום אקוסטי לקירות גבס אינו מסרטן כלל ונחשב בטוח. חשוב לציין שלעתים בעת ההתקנה שלו הוא יכול להתפורר מעט והפירורים שלו יכולים לגרום לגירוי מסויים בעור ולכן, נמליץ לכם לוודא כי שאריות החומר נוקו משטחי החדר בצורה מלאה, דאגו גם לאוורר את האזור

כמה זמן לוקחת התקנת בידוד אקוסטי לקיר גבס?

זמני התקנת בידוד אקוסטי לקיר גבס נעים בין 5 שעות ליום עבודה שלם וזאת בהתאם לגודל הקיר וכמות הקירות שיש לעבוד בהם וכמו כן, גם לכמות שקעי החשמל שבקיר.

 

זמן ממוצע להתקנת בידוד אקוסטי לקיר גבס:
14.5 שעות
24 שעות משך זמן 5 שעות

מה לגבי בידוד אקוסטי לתקרה?

בידוד אקוסטי לתקרה נועד למנוע רעשים שמגיעים מהשכנים שגרים מעליכם והוא מתבצע לרוב ע"י הנמכה של התקרה או לחילופין, פירוק ריצוף של מי שמתגורר מעלינו ויישום של שכבת בידוד זו ברצפה שלו. 

 • דרך 1 לבצע בידוד אקוסטי לתקרה: התקנת שכבת בידוד על התקרה בבית שלכם ומעליה להתקין קיר גבס, דבר שיוביל להנמכה של התקרה כולה.
   
 • דרך 2 לבצע בידוד אקוסטי לתקרה: הדרך השניה נחשבת ליותר מורכבת כי היא מצריכה גם שיתוף פעולה מלא של השכנים שגרים מעליכם. הדבר יכלול פירוק של מרצפות הדירה של השכן שלכם, לאחר מכן יישום של חומר האיטום ברצפה שלו ובסוף הרכבה של הריצוף הקודם או ריצוף חדש על שכבת הבידוד.
   
דרכים לבידוד אקוסטי לתקרה יתרון חיסרון
הנמכת התקרה שלכם תקרה חדשה התקרה תהיה נמוכה יותר
שכבת איטום ברצפה של השכן  פחות בלאגן עבורכם השכן עשוי לסרב לתהליך

האם בידוד אקוסטי לקיר מספיק?

בידוד אקוסטי לקירות גבס מנטרל לרוב רעשים של שכנים בדירה ליד, מעל ומתחת אך מה קורה במקרים בהם מקור הרעש מגיע מבחוץ? לדוגמה רעשי כבישים, מכוניות ומתחמים ציבוריים. במקרים בהם מדובר ברעש שמגיע מחוץ למבנה, תוכלו לבקש מקבלן איטום לבצע איטום לחלון שלכם, דבר שלרוב ייעשה ע"י מילוי החריצים בסמיכות לחלון בקצף מיוחד ואף יישום של חומר הסיליקון במשקוף של החלון.

 

עבור דלתות ניתן גם כאן למלא את אזורי המרווחים שבין המשקוף לדלת עצמה או לחילופין, להדביק ספוג ביצים אקוסטי על בסיס הדלת, קחו רק בחשבון שהדבר יסתיר את הדלת ועשוי גם לכער אותה 
 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

שאלות בנושא בידוד אקוסטי לקיר גבס

מה מייחד לוחות גבס אקוסטי של טמבור? אז כפי שהסברנו קודם, בכל לוח גבס קיימת שכבת בסיס מבודדת רעשים אך היא לרוב אינה מספקת תוצאה טובה נגד רעשים חזקים. חברת טמבור מציעה קירות גבס אקוסטי שביכולתם להדוף רעשים עוד בבסיסם, ללא קשר להמצאות חומר בידוד אקוסטי נוסף. ולכן, אם תרצו לחסוף במספר לוחות הגבס, נמליץ לכם לבקש מאיש הגבס שישתמש בלוחות גבס אקוסטי של טמבור כבסיס לקיר גבס אקוסטי.

מה משפיע על מחירי בידוד לקיר גבס? בין ההיבטים המשפיעים על מחיר בידוד לקיר גבס אקוסטי הם סוג חומר הבידוד, המשקל שלו וגם מספר לוחות הגבס.