מחפשים עבודות גבס?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

פירוק קיר גבס

איך לשבור קיר גבס? ומה העלות של שבירת הקיר? אם ברצונכם לבצע שבירה או פירוק של קיר גבס בכוחות עצמכם או בעזרתו של בעל מקצוע, כדאי שתקראו מעט על הנושא.

מתי נהוג לבצע פירוק קיר גבס?

עבודות של פירוק קיר גבס מתבצעות בדרך כלל במסגרת עבודות שיפוצים המתקיימות בבית. לא משנה אם תכננתם לעשות שיפוץ לדירת 70 מטר ולאחד בין חדרים שונים או שפשוט הגעתם למסקנה שהגיע הזמן לפרק חדר ישן שנבנה מגבס בשביל להשתמש בחלל לצרכים אחרים, העבודה תצריך פירוק של הלוחות הקיימים שהותקנו. במקרים מסוימים מדובר בעבודה בפני עצמה אשר אינה חלק מעבודות שיפוצים רחבות יותר, מה שעשוי להשפיע מעט על העלות והצעת המחיר שתתקבל.

 

פירוק קיר גבס

כמה עולה לשבור קיר גבס?

מחיר שבירת קיר גבס בדרך כלל מתומחר לפי מטר רבוע בעוד קיימים מקרים שבהם בעל המקצוע יספק הצעת מחיר בה עלות פירוק קיר גבס תוצג כמחיר קומפלט לכל העבודה לפי גודל הקיר הקיים אצלכם, תוך התייחסות לתוספות כמו סתימה של חורים או פינוי הפסולת. עלות שבירת קיר גבס שאינה כוללת את התוספות של פירוק או טיפול בחורים, נעה ברוב המקרים בין 60 ש"ח ל-100 ש"ח, עבור מטר רבוע.

מחיר שבירת קיר גבס (בממוצע למ"ר)

מחיר שבירת קיר גבס (בממוצע למ"ר): 80 ₪

טווח מחיר גבוה 100 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

איך מפרקים קיר גבס?

לאלו מכם שתוהים איך לפרק קיר גבס בכוחות עצמם או סתם רוצים להבין כיצד מתבצעת העבודה, לפני הזמנת שיפוצניק, נסביר מעט על השלבים: תחילה יש לבצע ניתוק של כל התשתיות הקיימות החל מקווי המים, החשמל וכמובן גם גז ותקשורת.

 

בשלב הבא צריך להסיר מהקיר את השקעים או המפסקים הנמצאים עליו ורק אז נוכל לגשת לעבודה עצמה. לוחות הגבס מותקנים באמצעות ברגים ולכן נאתר את הברגים הללו ונסיר אותם. במידה והברגים חלודים וישנים, תמיד ניתן ליצור חורים בגבס באמצעות פטיש ולבצע שבירה של הקיר, עד להגעה אל הניצבים ואז לשחררם. 

מדוע חשוב לבחור גורם מקצועי לביצוע העבודה?

מאחר ורבים מאיתנו לא יודעים איך לשבור קיר גבס בצורה נכונה, כדאי לשקול להיעזר בגורם מקצועי. מלבד העובדה שביצוע שבירת קיר צריכה להתבצע באופן מהיר יותר, בעל מקצוע גם יבצע אותה בצורה בטוחה יותר תוך שימוש בקסדה, משקפי מגן ונעליים בטיחותיות. 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

זקוקים לשבירת קיר גבס קיים? השוו מחירים!

במקום לבחור בבעל המקצוע הראשון שבו נתקלתם, תמיד תוכלו לבחון מספר הצעות מחיר שונות. דרך פורטל טופ שיפוצים, ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות  של קבלני שיפוצים בעבור ביצוע העבודה ולבחור בבעל מקצוע שאיתו תרצו להמשיך בתהליך. שירות השוואת המחירים אינו כרוך בעלויות ואינו מחייב אתכם לעבודה עם בעלי המקצוע שאיתם תדברו, אז למה לא להתחיל לקבל הצעות מחיר? השאירו פרטים בטופס המצורף כאן למעלה או צלצלו אלינו עוד היום.