מחפשים עבודות גבס?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

עבודות גבס לטלויזיה

חושבים על פתרון לטלויזיה שלכם? בעמוד תראו סוגים של עבודות גבס לטלויזיה בסלון כולל קיר, נישה ומסגרת. בנוסף תראו מחירים, טיפים חשובים וכמובן תמונות שיעזרו לכם להחליט.

סוגי עבודות גבס לטלויזיה

יש כמה סוגים של עבודות גבס לטלויזיה שאתם יכולים להזמין שכדאי שתכירו לפני כדי שתוכלו לדעת מה הפתרון הכי טוב לטלוזיה שלכם:

 • קיר גבס לטלויזיה: הפתרון הנפוץ ביותר לטלויזיה בסלון הוא בנייה של קיר גבס. אם אתם בונים קיר גבס פשוט ניתן לקנות זרוע מיוחדת לטלויזיה ואז לתלות את הטלויזיה על קיר הגבס. חשוב לוודא עם קבלן הגבס שהניצב עומד במקום שאתם רוצים את הטלויזיה.
   
 • נישת גבס לטלויזיה: אפשרות נוספת היא לעשות נישת גבס שבה הקבלן בונה קיר גבס אבל משאיר מקום לנישה שבה תשב הטלויזיה. אם אתם יודעים איזו טלויזיה אתם רוצים מומלץ לתת את המידות שלה לקבלן והוא ישאיר מקום מדוייק. היתרון בנישה הוא שהיא נראית יותר אסתטית מאשר קיר שממנה בולטת הטלויזיה.
   
 • מסגרת גבס לטלויזיה: אפשרות שלישית היא בנייה של מסגרת גבס שבולטת מהקיר. היתרון של מסגרת היא שיותר קל לשים תוספות כמו רמקולים או תאורה נסתרת - דברים שיכולים להוסיף מאוד לחוויה הצפייה, במיוחד אם אוהבים לעשות ערבי קולנוע עם הילדים.

תמונות של עבודות גבס לטלויזיה

קיר גבס לטלויזיה מסגרת גבס לטלויזיה נישת גבס לטלויזיה
קיר גבס לטלויזיה מסגרת גבס לטלויזיה נישת גבס לטלויזיה

למה כדאי לעשות עבודות גבס לטלויזיה בסלון או בחדר?

בעבר בשביל לראות טלויזיה היינו צריכים לקנות שידה ולשים את הטלויזיה עליה. צריך להודות בזה, שידה היא גוש גדול של משהו שאנחנו לא בהכרח צריכים. נכון יש שידות יותר יפות, וזה יכול להתאים לסגנון הסלון או החדר שלכם, אבל לא מתאים לעיצוב מודרני של היום. כמובן שעם הזמן למדנו למצוא יתרונות לשידה והתחלנו לאחסן שם דברים, אבל זה לא בהכרח אומר שזה הפתרון האידיאלי.

 

בשנים האחרונות עם התקדמות הטכנולוגיה הטלויזיות נהיו הרבה יותר קלות ודקיקות ועכשיו הגבס יכול להחזיק אותן ובכך להתאים לעיצוב יותר מודרני. אל תדאגו, למי שהיה חסר המזנון בשביל מקום האחסון עדיין ניתן לבנות מזנון גבס והוא יתאים הרבה יותר לעיצוב מודרני.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

עיצובים ותוספות שכדאי לבדוק כשבונים קיר גבס לטלויזיה

יתרון נוסף של עבודות גבס לטלויזיה בסלון הוא שיש תוספות יפות ומיוחדות שניתן לשלב. לפניכם 3 דוגמאות:

 • תאורה סמויה: דוגמה נהדרת למשהו שניתן לעשות בצורה אלגנטית עם גבס ולא בהכרח בפתרון הישן של השידה. ניתן להתקין תאורה סמויה מאחורי או מצידי הטלויזיה, ואז כשמכבים את האורות האחרים נוצרת תחושה כאילו אנחנו בקולנוע. זה יתרון מעולה במיוחד לילדים לערבי סרט עם חוויה הרבה יותר מרשימה.
   
 • שילוב של עץ או זכוכית: דבר נוסף שניתן לעשות הוא לנסות לשלב עץ או זכוכית. לצערנו גבס יכול להרגיש הרבה פעמים מאוד לבן ומשעמם ולכן הוספה של חומרים אחרים יכולה מאוד להוסיף לעיצוב הבית. שילוב של זכוכית יכול להיות יותר מודרני ושילוב של עץ לרוב מוסיף יותר חמימות לבית.
   
 • שילוב של נישה: דבר נוסף מאוד כדאי לכם לשקול הוא שילוב של נישה (או נישות) בקיר הגבס של הטלויזיה לדברים אחרים שתרצו. לדוגמה ממיר, רמקולים, פלייסטישן וכו'.

מחירון עבודות גבס לטלויזיה

ראו מחירים של עבודות גבס לטלויזיה. אם אתם מתכננים לעשות עבודות נוספות תוכלו לראות את מחירון הגבס המלא.

מחירון עבודות גבס לטלויזיה

כמה עולה נישת גבס לטלויזיה?

המחיר לא כולל התקנה של נקודות חשמל.


1,800 - 3,200 ש"ח
כמה עולה לבנות קיר גבס?

המחיר הוא למטר של קיר גבס בסיסי והוא כולל שפכטל וצבע.


125 - 150 ש"ח
כמה עולה לבנות מזנון גבס?

המחיר עבור מזנון סטנדרטי.


4,500 - 6,000 ש"ח

הדפס מחירון

מצאו קבלן גבס מומלץ עם טופ שיפוצים

מחפשים קבלן גבס שיבצע את עבודות הגבס לטלויזיה בסלון או בחדר שלכם? מצאו אותו כאן עם טופ שיפוצים שעוזר לכם לערוך השוואה בין הקבלנים. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מקבלני גבס בעיר שלכם. השוו בין הצעות המחיר ורמת המומחיות שלהם בשביל למצוא את הקבלן שיעשה את העבודה שלכם.