הנמכת תקרה

מעוניין להנמיך את תקרת הגבס? בין אם זה במטבח, בסלון או לצורך התקנת מזגן מרכזי, דרכנו ניתן לקבל הצעות ולא רק! אלא גם בעבור הנמכת תקרת גבס לצורך דקורטיבי ועיצובי, גלה את המחירים כעת דרך אחר מן הנציגים של "טופ שיפוצים".

הנמכת תקרת גבס לכל מטרה

בשנים האחרונות צצים יותר ויותר רעיונות מקוריים לעיצוב וחידוש הבית, וחלקם אף מפתיעים במיוחד. דוגמה מצוינת לכך היא הנמכת תקרה באמצעות לוחות גבס אשר ניתן לשלב עם פח, עץ וחומרי גלם נוספים, שהופכת ליותר ויותר פופולרית, ובמבט ראשון לא מובן מדוע. אז למה עוד ועוד אנשים משתכנעים לעשות הנמכה תקרה דקורטיבית, ומה חשוב לדעת על כך? אספנו כמה טיפים נבחרים מהמומחים של אתר "טופ שיפוצים".
 
שאלת גולש

האם ניתן לתלות מאוורר בתקרת גבס (הנמכה)?

 

תשובה: לא באופן ישיר על תקרת הגבס

     
  באופן ישיר תלייה של מאוורר תקרה על גבי תקרת הגבס לא אפשרי, הרעידות של המאורר פשוט יפוררו את הגבס עצמו, כך שתפיסה עם דיבל גבס ישירות אל הלוחות אינה בטיחותית. אך עדיין ניתן לבצע התקנה על גבי תקרות גבס באמצעות תפיסת המאוורר על הניצבים ורצוי להוסיף קורת עץ לחיזוק. אנו ממליצים מחשש לנפילה להתקין אך ורק על גבי תקרת בטון ואם מתאפשרת גישה כזו - אז לקבע אל הבטון ולא אל הגבס.  
     

מדוע עושים הנמכת תקרה מגבס?

ברובם המוחלט של המקרים, התהליך יהיה של הנמכת תקרה מגבס, מכיוון שזהו חומר גלם נוח ויעיל, שקל לעבוד איתו והוא מיישם באופן פשוט ומושלם את המטרה. מבחינה אסתטית, חשוב להבין שבעלי דירות אינם בוחרים לעשות הנמכת תקרה בסלון, במטבח או בכל חלל אחר בבית, מכיוון שהם "מאסו" בתקרות הגבוהות, שהרי אלמנט זה עדיין נחשב ליתרון משמעותי מאד בעולם העיצוב. הסיבה המרכזית לכך נעוצה ביתרון הדקורטיבי שיש לה כאשר היא נעשית באופן חלקי. חשבו למשל על תקרה שאינה אחידה במפלסה, ויוצרת צורות, מחיצות ואזורים שונים - מהם כאלה הנראים כמו "איים" מבודדים, כאלה שחבויות בהן נקודות תאורה חמימות ועוד ועוד. כעת אתם מתחילים להבין מדוע אנשים מתאהבים באפשרות הנפלאה הזו?

הנמכת תקרה בסלון

כך תעשו הנמכת תקרת דקורטיבית בסלון

השתכנעתם שזה כדאי ואתם מעוניינים להנמיך תקרה בסלון בשילוב עיצוב דקורטיבי? באתר "טופ שיפוצים" תמצאו מגוון רחב ואיכותי של נותני שירות מעולם השיפוצים ובפרט שיפוצניקים מעולים לעבודה מסוג זה ותוכלו למקד את החיפוש לאזור מגוריכם בלבד. כך, תיהנו לא רק מתחרות אמיתית בהיצע שלרשותכם, אלא תוכלו להבטיח שהיא תישמר, היות והמאגר הולך וגדל מיום ליום, מה שיהפוך את החברות השונות ליותר ויותר אטרקטיביות עבורכם.

ביצוע הנמכות תקרה למזגנים כולל גימור איכותי

הנמכת תקרה לצורך העברת תעלות של מזגן מיני מרכזי יכולה להתלוות הרבה פעמים לפעולות שיפוץ נוספות, כמו למשל שילוב תאורה בתקרה ומעבר לכך שדרוגים נוספים באותו החלל שפועלים עימו, כמו התשתיות וחוטי החשמל. כדי להבטיח שתעשו את המעבר בצורה נכונה ומבוקרת, מומלץ מאד לבחור בחברה מוסמכת ובעלת ניסיון מוכח בעבודות מהסוג שאתם מעוניינים בו, וכך תוכלו לדעת שהעבודה שתבצעו בביתכם תחזיק מעמד ולא פחות חשוב מכך, תהיה בטיחותית, לאורך זמן ובאופן אסתטי ונקי.


הנמכת תקרה למזגן מיני מרכזי

הנמכת תקרה עם מגשי פח למשרדים

סוג נוסף ונפוץ מאד של הנמכה במיוחד בעסקים ובחללים משרדיים, הוא הנמכת תקרה עם מגשי פח (אשר נקראים בשפה שלנו תקרה אקוסטית), בהם משולבים גופי תאורה עזים (ובשל הם נחשבים למתאימים במיוחד לחללים מסוג זה). הנמכת תקרה עם מגשי פח תהיה לרוב זולה יותר מהנמכה באמצעות גבס, אם כי יש לזכור כי לכל מקרה יש יוצא דופן ולעיתים עדיף לשפץ תקרה לחלוטין ולא לבנות חדשה, כאשר העלות יכולה להיות תלויה בין היתר בחומרי הגלם, היקף העבודה ומורכבותה, בנוסף ישנם מקרים שרק צביעה של התקרה מספיקה.

גובה מקסימלי להנמיך תקרה במטבח

חשוב לזכור שקיימות תקנות הקבועות בחוק בנוגע להנמכת תקרה נכונה ובטיחותית, בין היתר כאלה הנוגעות לגובה המקסימלי המותר, חומרי הגלם וטכניקות הביצוע השונות. מאחר ומדובר באלמנט הנחשב לרגיש מבחינה בטיחותית גם כך, וודאי כאשר מבוצעות בו עבודות כשהוא גם עומד וקיים, יש לנקוט במשנה זהירות ולקחת כל סיכון אפשרי בחשבון. לכן, כאשר אתם מחפשים חברות שיעשו עבורכם הנמכת תקרה במטבח, זכרו לבדוק היטב מהם הסטנדרטים והתקנים שבהם הן עומדות, ואל תתפשרו על פחות מהאמינות והמומלצות ביותר - וזאת על ידי חוות דעת אמיתיות של לקוחות בעבר, שרכשו מהן שירותים בפועל ובאופן מוכח.
הנמכת תקרת גבס

מחירים ועלויות הכי זולים רק ב"טופ שיפוצים"

כמובן שמלבד הדאגה לעבודה יסודית, מקצועית ובטוחה, רובם ככולם של הלקוחות ובעלי הדירות מחפשים גם תמורה הולמת לעלויות המושקעות בעבודה, ובדיוק לשם כך הוקם האתר "טופ שיפוצים". אשר על כן, מטרתו המרכזית של האתר היא לאחד בין כל הצעות המחיר הטובות והמובילות בתחומן בארץ, לצד שמירה על אטרקטיביות ותחרות רבה ככל האפשר, כזו שתבוא לקראת הלקוח עוד ועוד. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון נותני השירות הענק בקיים באתר, לנסות ולהתרשם ממשק החיפוש שלנו - על ידי הקלדת אזור המגורים שלכם ועד למציאת "האחד" עבורכם, לאחר שלל הצעות מחיר בעבור הפעולה של להנמיך תקרה שיזרמו אליכם בתוך שניות בודדות. המלצתנו החמה לגלישה נכונה באתר, היא לבחון כל הצעה באופן מעמיק ויסודי, וכך לדעת שבחרתם בטוב והנכון ביותר עבור המקרה שלכם. אין חלום שדומה למשנהו, ולכן חשוב כל כך לדייק עד למציאת החברה הנכונה ביותר עבורכם.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה