לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

סיוד גגות

סיוד גגות או הלבנת גגות זה אותו הדבר, אנו מספקים שירות סיוד גג לבית משותף או הלבנת גג מחיר מבצע.

כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר ולקבל הצעת מחיר עבור סיוד גג הלבנת גג.

מתי נבצע סיוד גגות ?

לא זוכרים מתי סיידתם את הגג לאחרונה? רוצים להגן על האיטום של הבית? כאן תקבלו את כל המידע על סיוד גגות והלבנת גגות, איך עושים את זה ולמה צריך את זה בכלל.

 

צור קשר להזמנת שירות הלבנת גגות סיוד גגות:

 

אכן סיוד הגג נדרש כדי להגן על גג הבית. לא הרבה יודעים מהן הבעיות המתעוררות כאשר לא מסיידים את הגג במועד וגם באלו חומרים מומלץ להשתמש.

סיוד גג מחיר מבצע עכשיו באתר!

אם אתם רוצים לסייד את הגג עם חברת טופ שיפוצים אשר מיומנים ומנוסים, מלאו את טופס הפניה באתר, ללא כל התחייבות, וקבלו הצעות מחיר הוגנות ומשתלמות לסיוד הגג שלכם, עוד היום.

עבודות על סיוד גג בית משותף

- מה תורם לי סיוד הגג? ראשית, סיוע מקצועי מגן על שכבת הזפת והאיטום. שנית, הסיוד תורם לבידוד חום השמש ותחושה נעימה וקרירה יותר בבית, זאת בעיקר בקומות העליונות של הבניין או הבית.

- סיוד הגג נדרש לביצוע לקראת חודשי הקיץ. זאת בגלל השמש הקופחת והגורמת לחימום של הקומות העליונות, בפרט במדינות המזרח התיכון. המועד הנכון לסיוד הוא בדרך כלל בחודש מאי. אם לא הספקתם כדאי לסייד במועד המוקדם האפשרי כדי ליהנות מהגנה מפני החום בחודשי הקיץ שנותרו.

- מהם החומרים לשימוש בסיוד מקצועי של הגג?סיד שלא עורבב עם חומרים אחרים נדרשים (למשל דבק אקרילי מיוחד ואמולסיה בוטימנית), עלול לפגוע בשכבת האיטום. החומרים הנוספים ישמרו על שכבת הבידוד של הגג לאורך זמן וימנעו נזקים לאיטום.

הלבנת גג מחיר חסר תקדים

אל תחכו שיהיה לכם חם! מלאו פרטים באתר, ללא כל התחייבות, ואנו נשמח לחזור אליכם עם הצעות בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום סיוד גגות כבר היום.