לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:077-6052900
משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

בשליחת הטופס הינך מאשר את תקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

תיקון סדקים בקירות

סדק בקיר הפנימי? סדקים בקירות חיצוניים? הופיע לפתע סדק בדירה חדשה מקבלן? שירותי תיקון סדקים בקירות כולל איטום במידת הצורך תוכלו למצוא כאן ב'טופ שיפוצים', הנה כל המידע שאתם צריכים כולל עלויות ומחירים.

ממה נובע סדק בקיר?

סדקים בקירות נובעים משילוב בין שני חומרים שונים, טיט וגבס, שליכט ובטון ואפילו טיח וצבע, כמובן שסדר השילוב או ההתאמה בינהם אינו משנה, הכוונה כאן היא שכאשר מבצעים שילוב בין כמה חומרים, קיימת היפרדות בשלב מסוים ולכן נוצרים סדקים, את הסדקים האלו כמובן ניתן למלא ולתקן וישנם גם אפשרויות למניעת היווצרות סדקים לאורך זמן עם רשתות ואמצעים נוספים.

כמה עולה לתקן סדקים בקירות פנים וחוץ?

תמחור תיקון הסדק בקיר פנימי יהיה לפי גודלו ונגישותו, אם מדובר על סדק בתקרה המחיר יהיה גבוה יותר מאשר סדק על גבי הקיר, גודלו גם כן משחק כאן תפקיד בתמחור, בגדול מדובר על 250 - 350 ש"ח לטיפול סדק אופקי או סדק אלכסוני על גבי הקיר (סדק גדול), טיפול בכמה סדקים במקבלים יפחית את המחיר ויסתכם ביומית אשר נעה בין 500 -700 ש"ח לכלל הסדקים כולל חזרה ביום למחרת לשיוף וצביעה. מחיר תיקון סדקים בקירות חיצוניים עשוי להיות יקר יותר ולא ניתן לאמוד את המחיר בשל השוני בין החומרים וגודל הבעיה אשר עשויה להיות, לכן במצב הנ"ל מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע.
סדק בקיר

דירה חדשה מקבלן ולפתע יש סדקים? על מי האחריות?

בדרך כלל לאחר רכישת דירה מקבלים בין שנה לשנתיים אחריות מטעם הקבלן על ליקוים המתגלים במהלך שנת השהות הראשונה ולעיתים גם השניה, כאשר הסדקים אשר מתגלים בקיר (בגלל הסיבות הראשונות שהסברנו עליהם כמו שילוב חומרים), נוצרים על אחריות הקבלן לטפל בליוקים אלו. סדקים עשוים גם לחזור לאחר מספר שנים ויש לחזור בשנית על הפעולה, כאן למשל יהיה עליכם להזמין כבר שיפוצניק או איש מקצוע אחר (במידה והאחריות פגה).

איך סוגרים סדק בקיר?

על מנת לסגור סדק בקיר פנימי יש לחרוט אותו ולמלא אותו בחומר מתאים, לרבות שפכטל אמריקאי או פוליפליה מהולה בגבס, לאחר סגירת הסדק ואיטומו, יש לשייף וליישר את המילוי עם הקיר ולבצע צביעה בצבע המתאים של הדירה, יבצעו גם צביעה. כאשר ישנו סדק אשר חוזר על עצמו מספרים פעמים או לאלו שרוצים להשקיע מראש, מגדילים את הסדק יותר ולפני המילוי מניחים רשת, היא תעזור למניעת סדקים עתיידים, אך העבודה כאן כולל חציבה בקיר, הנחת רשת ומילוי בחומר ואז שפכטל ואז שיוף ורק לאחר מכן צבע. בקיצור - עבודה רצינית יותר, אשר תעלה לכם גם יותר.

כיצד לתקן סדקים בקירות גבס?

בגלל שמדובר על לוחות גבס, לא יכול להוויצר מצב של סדק בקיר הגבס הדומה לסדק בקיר רגיל, כאן מדובר יותר על "התפוצצות צבע", אשר נגרמה מצביעה של לוחות גבס ללא חומר מקשר. אז מה עושים? מורחים בונדרול (או כל חומר מקשר אחר) ומבצעים צביעה נוספת. כמובן שאת הסדקים לפני יש לקלף או לשייף על מנת שלא יפריעו לנו ליצור שכבה חדשה. כמו כן - ניתן לחרוץ ולמלא אותם בשכפטל, לשייף, למרוח חומר מקשר ורק אז לצבוע.
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.