משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ניסור תקרת בטון

ניסור תקרת בטון חייב להתבצע על ידי צוות מקצועי ומיומן, בעל הציוד המתאים והמתקדם ביותר, תוך הקפדה על נהלי בטיחות מוגדרים. הזמינו כעת בעלי מקצוע לביצוע העבודה דרך 'טופ שיפוצים' ותוכלו לחסוך בעלויות מבלי להתפשר על איכות העבודה.

מתי צריך לבצע ניסור תקרת בטון?

עבודה של ניסור תקרת בטון, נהוג לבצע במצבים שבהם רוצים לייצר פתח עבור עליית גג בבית אך גם במקרים נוספים כמו בנייה של מעלית, הוספת קומה שניה בבית פרטי ועוד. ברוב המקרים, נהוג להזמין את העבודה כחלק מעבודה כללית של שיפוצים שמתבצעת בבית או הבניין אך לעיתים מדובר בעבודה בודדת שאינה חלק משיפוץ, כמו למשל הריסה של מבנה קיים. 

 

ניסור תקרת בטון

כיצד מתבצע התהליך?

במסגרת עבודה של ניסור תקרה מבטון, נשתמש במסור דיסק עם ציפוי יהלום אשר יכול לנוע במהירות ולחתוך את התקרה בקווים ישרים ונקיים. עבודה זו, דורשת תכנון מקדים של שטח התקרה וזאת מאחר והמטרה היא להפיל אותה בצורה חכמה ונכונה.

 

ישנו הבדל בין תקרה לתקרה הן מבחינת העובי של הבטון והן מבחינת שטח התקרה עצמו שמשפיע על הדרך שבה ניגשים לתהליך. נהוג לחלק את השטחים לחתיכות בגודל של מטר על מטר (עשוי להשתנות כמובן) ולפזר צמיגים מבעוד מועד מתחת לאזור בו נמצאת התקרה בשביל להגן על הרצפה מפני הנפילה של הבטון.

כמה עולה לנסר תקרה שעשויה מבטון?

מחיר ניסור תקרת בטון נע בדרך כלל בטווח העלויות שבין 250 ל-300 ש"ח למטר. המחיר המדויק נקבע בהתאם לגודל השטח ולעיתים בשטחים גדולים מאוד, ייתכן שהמחירים פר מטר ירדו מעט. כמו כן חשוב לציין כי העובי של הבטון, משפיע גם הוא על מחיר העבודה ולכן בשביל לתמחר את העבודה, תצטרך החברה לשלוח נציג לצורך ביצוע בדיקה מעמיקה וייסודית יותר.

מחיר ממוצע לניסור תקרת בטון (למטר)

מחיר ממוצע לניסור תקרת בטון (למטר): 275 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

שמירה על בטיחות במהלך ניסור תקרה מבטון

כפי שבוודאי הבנתם, בשל השימוש במסור דיסק, נדרש לנקוט בבטיחות לאורך כל שלבי התהליך וברוב הפעמים נשתמש במסור דיסק שניתן להפעילו מרחוק באמצעות שלט מיוחד השולט בתנועה שלו וזאת על מנת לא לסכן את הצוות בעמידה על האזור של התקרה שאותו רוצים להפיל.

 

בנוסף, במהלך ניסור תקרה מבטון חשוב לוודא שאין אף אחד שעומד מתחת לאזור בו מתבצעת עבודת הניסור וגם לבחון היטב את התקרה בשביל לראות שאין חיווט חשמלי שמצויה בתוכה ועשויה להפריע לתהליך או לגרום לנזקים במערכת החשמל הקיימת.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

כמה זמן לוקח לבצע ניסור תקרה?

עבודת ניסור תקרה אשר עשויה מבטון, לחדר בגודל של כ-14 מ"ר (לצורך הפיכת חדר לגלרייה לצורך העניין, תיקח בין 7 ימי עבודה ועד ל-4 ימי עבודה. כאשר הזמן כולל את עבודת ניסור תקרת בטון, איטום, גימורים ושכפטל.
 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
5.5 ימי עבודה
7 ימי עבודה משך זמן 4 ימי עבודה

למה להזמין שירות דרך טופ שיפוצים?

אנחנו בפורטל טופ שיפוצים, מאפשרים לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור כל עבודה של ניסור בטון החל מעבודות כמו ניסור של רצפה או קיר ועד לניסור של חומה מבטון. על ידי השארת הפרטים בטופס המופיע בעמוד זה, תוכלו לקבל מספר הצעת מחיר ולהחליט בעצמכם באיזה הצעה לבחור מביניהן. בדרך זו תוכלו לקצר את תהליך החיפוש שעשוי להיות מתיש וגם תוכלו לוודא שהמחירים שקיבלתם הוגנים ומשתלמים. 

שאלות בנוגע לתהליך ניסור של תקרת בטון

קבלו מידע אודות ניסור תקרת בטון על פי שאלות שנשאלו ותשובות שענו מומחי טופ שיפוצים.

מה היתרונות של ניסור התקרה באמצעות דיסק יהלום?

הדיסק מאפשר לבצע חיתוך מדויק ומספק עבודה נקייה יותר וזאת בשל הזרמת המים תוך כדי תהליך החיתוך, מה שמקטין את כמויות האבק.


מה כולל התהליך המקדים לחיתוך תקרת הבטון?

מדידה של עובי התקרה, חלוקה לאזורי חיתוך, בדיקת תשתיות גז, אינסטלציה וחיווט חשמלי וכמובן פינוי ייסודי ומקיף של איזור העבודה מחפצים שונים שמצויים בו.


איך בוחרים חברה טובה לביצוע העבודה?

פרט למחיר, נמליץ לבחון גם כמה זמן החברה עוסקת בתחום, באיזה ציוד היא משתמשת וגם לחפש עליה המלצות ברחבי הרשת.