משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

מחשבון שיפוץ

לנוחיותכם מחשבון שיפוצים לשימוש עצמי אשר משמש למעשה כמחירון שיפוץ דירה מודולרי לחישוב הוצאות השיפוץ והערכת עלות ומחירי השיפוצים המשוערים.

אם הינכם מעדיפים את מחירון השיפוצים הכתוב, חזרו אחורה למחירון השיפוצים הטקסטואלי. הנתונים במחשבון מתעדכנים לעיתים תכופות על פי מחירי המשק, חשוב לציין כי ממוצעי המחירים המוצגים אינם סופיים ועשוים להשתנות על פי תנאי העבודה והשטח בהם נתקלים בעלי המקצוע. 

רגע לפני, צפו והבינו כיצד עובד מחשבון השיפוצים:


 

בחרו בחדר המתאים והתחילו לחשב את עלות השיפוץ שלכם:


סלון לחץ לחישוב מתקדם
0 מחק חדר זה
חישוב מתקדם: סגור חישוב מתקדם
חדר שינה לחץ לחישוב מתקדם
0 מחק חדר זה
חישוב מתקדם: סגור חישוב מתקדם
מטבח לחץ לחישוב מתקדם
0 מחק חדר זה
חישוב מתקדם: סגור חישוב מתקדם
אמבטיה לחץ לחישוב מתקדם
0 מחק חדר זה
חישוב מתקדם: סגור חישוב מתקדם
שירותים לחץ לחישוב מתקדם
0 מחק חדר זה
חישוב מתקדם: סגור חישוב מתקדם
חוץ לחץ לחישוב מתקדם
0 מחק חדר זה
חישוב מתקדם: סגור חישוב מתקדם
אחר לחץ לחישוב מתקדם
0 מחק חדר זה
חישוב מתקדם: סגור חישוב מתקדם

מומלץ להשתמש בכפתור "חישוב מתקדם" בכל חדר. בנוסף, ניתן להוסיף מספר חדרי שינה, חדרי שירותים ואמבטיה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900


כמו כן, חשוב לציין כי בעלי המקצוע אשר יצרו עמכם קשר כתוצאה מפנייתכם לטופ שיפוצים אינם מחוייבים לעמוד במחירים אלו והמחשבון הוא לצורך הערכת תקציב והוצאות שיפוץ ראשונית בלבד. המחירים אשרו יוצגו כפלט של המחשבון אינם כוללים מע"מ*.

איך משתמשים במחשבון לשיפוץ הדירה?

באמצעות המחשבון שלנו תוכלו לבנות מסמך אשר יספק לכם אומדנים באשר לעלויות השיפוץ הצפויות שלכם. לצורך שימוש נכון ויעיל במחשבון אנו ממליצים להשתמש בו באופן הבא:


  1. כשמדובר בשיפוצים, דברים רבים בחישוב העלות תלויי גודל - לכן, דעו את גודלו של כל חלק הכרוך בשיפוץ (במ"ר או במטר רץ בהתאם לצורך). לדוגמה, אם אנו משפצים חדר שינה, מדדו אותו (לדוגמה 12 מ"ר) והחזיקו בידכם את כל גדלי החללים אותם תרצו לשפץ בטרם תתחילו להשתמש במחשבון. אותו כנ"ל לגבי חלקים בודדים - אם לדוגמה אנו נרצה לחפות קיר, אזי שנמדוד את גודל הקיר וזה הגודל שנזין במחירון.

  2.  כל שיפוץ מורכב, כאמור, מסוג השיפוץ אותו נרצה לבצע (לדוגמה: ריצוף), במכפלת השטח הרבוע של החלל. אלא, שהוא גם מורכב מדברים נקודתיים אשר אינם תלויים בגודל, אלא בכמות, כמו למשל: נקודות חשמל, התקנת גופי תאורה, פירוק מקלחון, וכן הלאה. לכן, חשוב מאוד ללחוץ על "חישוב מתקדם" מייד בעת בחירת החלל אותו אנו רוצים לשפץ, על מנת לא לפספס עלויות נוספות שעלינו לחשב.

  3. ראו כיצד חישבנו את שיפוץ הדירה שלנו באמצעות המחשבון:

לקחנו שיפוץ של דירה קטנה יחסית, כ-70 מ"ר, ומטרת השיפוץ היתה לשפץ את הסלון, להפוך את האמבטיה הישנה למקלחון, לשדרג את המטבח, ולצבוע מחדש את הדירה.
לצורך כך, מדדנו את שלושת החללים שלנו: הסלון בגודל 15 מ"ר, האמבטיה בגודל 7 מ"ר, והמטבח בגודל 8 מ"ר. ייתכן ולא נצטרך להשתמש בכל הנתונים, אבל זו הדרך הטובה ביותר להתחיל. לאחר מכן התחלנו לחשב כל חלל בתורו באופן הבא:


חישוב שיפוץ הסלון: אז מה בעצם אנו רוצים לשפץ בסלון? במקרה זה, אנו נרצה לחפות קיר אחד בסלון בבלוקים, ולצבוע אותו. הגודל הכללי של הסלון רלוונטי לחלק של הצביעה, אלא שבמקרה זה אנו מתכננים לבצע צביעת דירה במלואה ולכן, מכיוון שאנו מתכננים לצבוע את כל הדירה בשלמותה, לא חישבנו את עלות הצביעה בשלב זה. מה שנעשה הוא - לאחר שנסיים לחשב את כל החללים, נלחץ שוב על "סלון", וזאת מכיוון שצביעת דירה זהה במחירה לצביעת חדרים ואין חשיבות לכך, נזין את גודל הדירה המלא (70 מ"ר) ונבחר צביעה. אז מה כן נחשב בבחירת "סלון"? את עלות חיפוי הקיר (שכבר מדדנו מראש וגודל 4 מ"ר), ואף נבדוק אם נצטרך דברים נוספים באמצעות המחשבון. לעבודה! לחצנו על "סלון", והזנו בריבוע של "גודל" את הספרה 4 (מספרים בלבד) - זה הגודל של הקיר אותו נרצה לחפות. בנוסף, סימנו את הריבוע של "חיפוי קירות", והנה קיבלנו מחיר. כעת, לחצנו על "חישוב מתקדם" וראינו האם ישנם דברים נוספים הכרוכים בשיפוץ, במקרה זה - אין, ולכן ניתן ללחוץ על "סגור חישוב מתקדם". נעבור לחישוב הבא.

חישוב שיפוץ האמבטיה: אז מה אנו רוצים לשפץ באמבטיה? ראשית, נרצה להחליף את המרצפות הישנות. ושנית, נרצה להתחדש במקלחון חדש במקום האמבטיה הישנה. לכן, נלחץ על "אמבטיה" ונזין את גודלה (כ-7 מ"ר), ונסמן את הריבוע של "פירוק ריצוף", ולאחר מכן את הריבוע של "התקנת ריצוף". לאחר מכן, לחצנו על חישוב מתקדם, וסימנו "החלפת אמבטיה למקלחון". למידע נוסף אודות מחירים לשיפוץ אמבטיה.

חישוב שיפוץ המטבח: נלחץ על "מטבח" - באזור זה כל שנרצה לעשות הוא להוסיף 2 ארונות עליונים. לכן נלחץ מייד על חישוב מתקדם, נסמן "ארון קלפה עילי", ובכמות שלו נזין -2. אין צורך להזין את גודלו המטבח הכללי במקרה זה.

חישוב צביעת הדירה: לצורך חישוב זה, הכולל צביעה של כלל האזורים, לא נפרק את השיפוץ לחלקים. כל מה שנעשה הוא ללחוץ שוב על "סלון", ושם נזין את גודל הדירה (70). 
הסלון השני שלנו ישמש במקרה זה לחלל הדירה, שהרי אין הבדל בכלל אם תבחרו סלון, חדר שינה, או דירה, לצורך צביעה - מדובר באותו מחיר לכולם. לאחר מכן נסמן "צבע", וסמיינו.

סך עלות השיפוץ שהתקבל מהמחירון הוא 8,335 ש"ח (לפני מע"מ להזכירכם).
כעת, נלחץ על כפתור "הדפס מחשבון" (זמין רק ממחשב שולחני), וניגש לקבל הצעות מחיר ולהשוות ביניהן!

שאלות נפוצות שגולשים שאלו

מתי עדכנתם את הנתונים במחשבון?

המחירים במחשבון מועדכנים לשנת 2023.


מה אפשר לחשב באמצעות המחשבון?

חישוב עלות השיפוץ על פי גדלים משתנים, על פי סוגי חדרים ולפי סוגי העבודות.


האם ניתן להדפיס הנתונים?

בסיום חישוב העלויות תוכלו להשתמש בכפתור הדפסה ולהדפיס את התוצאות. גרסת הדפסה זמינה דרך המחשב בלבד.