מדריך: איך מתקנים סדקים בקירות

מדריך וידאו הכולל הסבר כיצד לתקן סדקים בקירות, איך למנוע סדקים חוזרים או עתידיים ובאיזה חומרים וכלים משתמשים לצורך העבודה, צפו בוידאו והמשיכו לקרוא.

הקדמה: למה יש סדקים בקיר?

סדקים בקירות זה דבר נפוץ מאוד בדירות חדשות בעיקר (באופן מפתיע), הסדקים נוצרים בגלל שילוב בין 2 חומרים אשר לא מתאחדים ודוחים אחד את השני, כמו טיט וגבס או בטון וגבס, טיח וחומר אחר וכן הלאה. סדקים נוצרים גם בגלל חציבה בקיר להעברת  תעלות או תיקוני גבס וחורים בקיר. אפשר למנוע סדקים? לא בדיוק, אפשר לדחות אותם בכמה שנים טובות וכמעט בוודאות לקבל תוצאה שלא יהיו סדקים ואם יהיו אז קטנים ולעיתים רחוקות. איך בדיוק מתקנים את הסדקים וכיצד למנוע מהם לחזור שוב ושוב לעיתים תכופות? יש כאן מדריך וידאו מפורט שיסביר לכם איך בדיוק לעשות זאת בצורה נכונה.

איך לתקן סדקים בקירות? צפו בוידאו

בקטע הוידאו הבא תוכלו לראות כיצד שיפוצניק בעצם מונע סדקים עתידיים בקיר לאחר חציבה בו. לאחר המילוי הראשוני נוצרים סדקים קטנים, על מנת שלא יתפתחו בהמשך - חורצים אותם ומבצעים מילוי נוסף, כך בעצם מונעים מהסדקים להופיע לעיתים תכופות. לפעמיים הם גם לא יחזרו אף פעם - אבל לא ניתן להבטיח זאת. צפו בסרטון המלא:

עשוי לעניין אותך גם:

תיקון סדקים בקירות
חציבה בקירות
●​ מדריכי שיפוצים נוספים

שאלות ותשובות בנושא:

הנה כמה שאלות נפוצות אשר נשאלו על ידי הגולשים באתר טופ שיפוצים בנושא:

איך לתקן סדקים בתקרה?

הפעולה עצמה זהה לפעולת תיקון סדק בקיר, על מנת לתקן סדקים בתקרה יש לבצע חריצה ומילוי - בדיוק כמו בקירות.


איך למנוע סדקים בבטון?

כבר במהלך יישום הבטון יש למלא את הסדקים והחריצים באופן מושלם, יש לוודא שאין הבדלי טמפרטורה בעת הייבוש וכי הכנתם בטון כהלכה ומחומר איכותי.


עם איזה חומר סותמים סדק בקיר?

פוליפילה או קלסימו שניהם מתאימים לסתימת חורים בקירות.


למה הסדק חוזר בקיר?

סדק חוזר בקיר בגלל שלא נחרץ באופן מיידי לאחר ביצוע השכבה הראשונה. ניתן גם להוסיף רשת על מנת לסייע במניעת סדקים כבר במהלך המילוי הראשוני.טופ שיפוצים כאן על מנת לסייע לכם בכל שאלה ולספק לכם את המידע החיוני הנחוץ לכם במהלך השיפוץ או לפני השיפוץ, תוכלו למצוא באתר מחשבון שיפוצים ומחירון, מדריכים, מאמרים, חוזים ואפשרות להזמנת בעל מקצוע ולקבל שלוש הצעות מחיר על מנת לבצע השוואת מחירים והכל ללא התחייבות או תשלום.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה