משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

חיפוי מיקרוטופינג

חיפוי מיקרוטופינג בטון לרצפה, למדרגות וקירות, רוצים לקבל מחיר זול למטר בעבור מיקרוטופינג? השאירו פרטים או חייגו וקבלו עד שלוש הצעות מחיר של אנשי מקצוע העוסקים בתחום ובאזורכם, כך תוכלו לבצע השוואת מחירים בין ההצעות השונות ולקבל מחיר זול ומשתלם למטר.

חוסכים ומשווים גם ב"מיקרוטופינג" עם טופ שיפוצים

ביצוע מיקרוטופינג לא עסק זול כלכך, אבל התוצאה? מדהימה! אז איך עושים חיפוי מיקרוטופינג איכותי ומקצועי מבלי לשבור תוכנית חסכון? משווים את המחירים! ובדיוק לשם כך פורטל טופ שיפוצים הוקם, אנו נדאג לספק לכם עד שלוש הצעות מחיר של חברות ואנשי מקצוע העוסקים בתחום, מנגד אתם תוכלו לאסוף את ההצעות, לקבל ייעוץ ולהחליט מי מתאים לכם ואיפה המחיר הכי משתלם ביחס לעבודה. כמובן שתוכלו גם לעשות קצת "עבודה" ולבצע השוואה בין המתחרים השונים על מנת לנסות להוזיל את העלויות והמחירים. כך שתוכלו לסגור ולהתקדם עם מי שמתאים לכם ובאמת עומד בתקציב אשר מתאפשר לכם.

אז כמה עולה מיקרוטופינג בטון ?

התחום כלכך משתנה שקשה מאוד להגדיר את מחירו, בגדול סדר גודל מחיר חיפוי מיקרוטופינג נע בין 300 - 400 ש"ח למטר, כמו כן - מחיר מדרגה יהיה זהה "פר מדרגה". האמנם, יש לקחת בערבון מוגבל את מחירי המיקרוטופינג המוצגים לעיל. כי בסופו של דבר מריחת החומר אינה העבודה ה"קשה" כאן. אלא יישור משטח והתאמתו לקראת הציפוי של החומר, לכן מחיר ריאלי ומתאים תקבלו אך ורק לאחר הצעת מחיר במקום.

מחיר ממוצע למטר

מחיר ממוצע למטר: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מה זה מיקרוטופינג?

מיקרוטופינג הוא חיפוי בטון מתקדם הנמצא בשימוש רק שנים ספורות וצובר פופולאריות בזכות יתרונות רבים, מעשיים ואסטטיים כאחד. שמו של חיפוי מיקרוטופינג מרמז על מהות השיטה, המילה "מיקרו" מתייחסת לעובי הנמוך של שכבת החיפוי (כ- 2 עד 3 ממ'), ואילו "טופינג" (מאנגלית "Topping") מעיד על כך שמדובר ב"ציפוי", שכבה עליונה המיושמת על משטח שיכול להיות, כפי שיפורט בהמשך, רצפה, קיר, מדרגות ואפילו תקרה.

אם אתם מחפשים שינוי של מראה הריצוף או חיפוי הקיר אבל לא רוצים להרוס את החיפוי הקיים (בשל תוספת המשמעותית לעבודה ולעלויות), אם אתם מחפים איזור צפוף ועובי החיפוי משמעותי לכם, אם אתם מחפשים חומר עמיד מאוד אבל גמיש מבחינה אסתטית – כדאי שתכירו את אפשרויות חיפוי המיקרוטופינג. מלאו פרטיכם באתר – וקבלו הצעת מחיר מאנשי מקצוע בכל הארץ, לעבודת השיפוץ שלכם.

מיקרוטופינג

שם מסחרי של משפחת חומרי חיפוי מתקדמים

גם בקרב בעלי מקצוע כגון אדריכלים וקבלנים המבצעים עבודות חיפוי ישנם רבים שאינם מודעים לכך שהמילה "מיקרוטופינג" היא שם מסחרי רשום שהזכויות עליו שייכות לחברה האמריקנית Ideal Work. מדובר בחברה הנחשבת למובילה בתחום החיפויים אשר לפני כעשור השיקה קו של פתרונות עבור מי שמעוניינים לשפר מראה של משטח קיים מסוג היכול לשמש תשתית חזקה שתתמוך בחיפוי.

כיום כשאומרים "מיקרוטופינג" לא מתכוונים דווקא לקו החומרים מתוצרת Ideal Works אלא לשיטה של חיפוי באמצעות ציפוי משטח בחומר המבוסס על מלט פולימרי, שיטה המתאימה הן לחידוש חיפוי משטחים קיימים והן לצורך לחיפוי מקורי ראשון למשטחים חדשים, קירות, רצפות ותקרות, בפנים או בחוץ.

שיטה המתאימה לחידוש של משטחים קיימים ולחדשים

מיקרוטופינג מתאים לחידוש מראה של משטח קיים היכול להיות מכוסה אריחים קרמיים, יציקת בטון, מרצפות אבן ואפילו עץ. כל עוד מבוצעת הכנה טובה של המשטח אותו מצפים חומר החיפוי החדש יידבק היטב ועובי של עד 3 ממ' יספיק לא רק כדי להשיג כיסוי טוב אלא גם כדי לבחור מראה חדש מבין שלל גוונים וטקסטורות.

למיקרוטופינג יתרונות רבים ולכן כיום נעשה בו שימוש גם כחיפוי מקורי ראשון למשטחים חדשים ובלבד שמדובר במשטח שיכול לשמש תשתית מתאימה. חוסן ועמידות (הנובעת, בין היתר, מרמת קושי גבוהה מאוד), מראה ייחודי נאה, יישום מהיר ונוח (בהתזה או במריחה), כל אלה ועוד אחראים לכך שאדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים ממליצים ללקוחותיהם על מיקרוטופינג לקיר, למטבח, למרפסת, לרצפה, חיפוי למדרגות וכד'.
 

יתרונות החיפוי בשיטת מיקרוטופינג

מכיוון שמדובר בשיטת חיפוי קירות בה נעשה שימוש בחומרים מתקדמים למיקרוטופינג יש יתרונות רבים.
יש מיקרוטופינג בהתזה ויש מוחלק המיושם במריחה, בכל מקרה כושר ההיצמדות גבוה מאוד ומספיקה שכבת חומר בעובי נמוך מאוד, בין 2 ל-3 ממ'. חיפוי המיקרוטופינג מתאים לפנים המבנה כמו גם למשטחים חיצוניים כגון מרפסת.

העובדה שיש קבלנים המציעים "טיח מיקרוטופינג" מעידה על כך שהשיטה מתאימה לחיפוי קירות חדשים. ניתן להשיג באמצעותה מראה נאה, חלק, מבריק או מט, בשלל גוונים וטקסטורות.

כדאי לדעת שלמרות ששומעים על מיקרוטופינג לרצפה או למדרגות, לקיר, לסלון, למטבח,  ואפילו למרפסת וכד' חומר החיפוי אינו מחולק לפי אזורים במבנה להם הוא מתאים. ישנם אמנם טקסטורות וצבעים העשויים להתאים יותר לאזור מסויים אולם חומר חיפוי כזה או אחר יכול להתאים למגוון שימושים, למשל, הן כמיקרוטופינג על קרמיקה והן כטיח לקיר חדש. משטח בחיפוי מסוג זה הוא קל לניקוי ושומר על מראה כחדש למשך שנים רבות.

מהן החסרונות של מיקרוטופינג?

החיסרון היחיד של מיקרוטופינג הוא ששכבת החומר היא דקה מאוד. עובדה זו מחייבת תשתית יציבה ואיתנה. אם מיישמים את החיפוי על משטח לא מתאים, או משטח שלא הוכן כראוי, עלולים להתפתח סדקים בקירות ובין היתר בחיפוי וחלקים ממנו אפילו עשויים להתקלף וליפול. מכאן, קל להבין שבחיפוי מיקרוטופינג אתם רוצים לעבוד עם איש מקצוע אמין ומנוסה, שישקיע בתשתית החיפוי בהתאם למאפייני העבודה ויבצע חיפוי מיקרוטופינג שייראה נהדר למשך שנים רבות. השאירו פרטיכם, ונשמח לשלוח אליכם למייל הצעות מחיר ממקצועני מיקרוטופינג, להשוואת מחירים נוחה וקלה.

מחירים ובחירת בעל מקצוע לביצוע חיפוי מיקרוטופינג

מחיר חיפוי רצפה במיקרוטופינג משתנה בהתאם למאפיינים כגון גודל המשטח (ככל שמדובר במשטח גדול יותר המחיר למטר יפחת), עובי החיפוי הנדרש, שיטת היישום (התזה או מריחה והחלקה), סוג המשטח (קרמיקה, בטון, קיר חדש, רצפה ישנה וכד'), הטקטורה והגוון המבוקשים ועוד לכן קשה לאמוד ולתת טווח מחירים ריאלי, אבל כן אפשר לגלוש אל מחירון חיפוי קירות על מנת לקבל פרספקטיבה בנוגע לעלויות השונות בתחום. מומלץ לקבל הצעות מחיר מכמה שיפוצניקים וקבלנים ולוודא שמדובר בבעלי מקצוע אמינים שצברו די ניסיון בביצוע עבודות חיפוי מסוג זה.