משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

חיפוי קיר חיצוני

רוצים לבצע חיפוי קירות חוץ במחיר הגיוני? חיפוי דקורטיבי בכל הסוגים: אבן, סינטטי, שיש ועוד טקסטורות וחומרים שונים אשר ניתן למצוא אצלנו ב"טופ שיפוצים" הזמינו כעת והתחילו לקבל הצעות מחיר על פי מטר או פרויקט קומפלט - אצלנו תקבלו עד שלוש הצעות מחיר ותוכלו לבצע השוואת מחירים במהירות!

כמה עולה לעשות חיפוי לקיר חיצוני?

ערכנו בעבורכם מדגם מחירים המציג את ממוצע מחירי השוק בכל הנוגע לחיפוי קירות חוץ, המחירון המוצג לעיל הנו למטרת מידע בלבד.

מחירון חיפוי קירות חוץ

מחיר חיפוי קיר חוץ דמוי אבן

חיפוי קירות חוץ באבן הוא פתרון אידאלי ברוב המקרים.


180 - 240 ש"ח
הדבקת עץ טבעי או מעובד על גבי קיר חיצוני

חיפוי קיר בעץ מתאים למגוון מקומות. ישנם כאלו שישלבו אותו עם שליכט או חיפוי אחר.


190 - 300 ש"ח
חיפוי קירות חוץ בגרניט פורצלן

גרניט פורצלן משמש רבות כריצוף, פחות מומלץ כחיפוי חיצוני.


120 - 240 ש"ח
עלות חיפוי באבן ירושלמית

מאוד עמיד ובעל מראה מיוחד.


300 - 450 ש"ח
לוחות אלומיניום עם טקסטורות שונות

מתאים בעיקר לעסקים ולתעשייה.


140 - 350 ש"ח
כמה עולה מריחת בטון אדריכלי?

חיפוי ללא אריחים אלא בבטון אדריכלי הדומה לשליכט.


120 - 250 ש"ח
מחיר חיפוי קירות חיצוניים בפח

פתרון זול המאפשר חיפוי פרקטי למוסדות ועסקים.


110 - 280 ש"ח
חיפוי באמצעות זכוכית

לא מתאים לכל מקום. יקר מאוד אבל בהחלט בעל מראה דקורטיבי ומודרני.


350 - 600 ש"ח
מחיר חיפוי קירות חוץ דמוי אבן

מתייחס למחיר חיפוי קיר דמוי אבן לפי מטר.


120 - 180 ש"ח

הדפס מחירון

חיפוי קירות חוץ דקורטיבי כפתרון עיצובי נהדר

חיפוי קירות חוץ הפך בשנים האחרונות לאופנה של ממש, בין אם הוא נעשה בהיקף נרחב סביב קיר שלם או אפילו כל קירות הבית, ובין אם הוא מכסה רק חלק קטן ובולט לעין במיוחד. כדי להבין את היקף התופעה, כדאי להסביר קודם על עבור מי שלא יודע במה מדובר: חיפוי קירות חיצוני הוא למעשה "כיסוי" של הקיר החיצוני בבית על ידי שכבה אחרת, בדרך כלל דקורטיבית - אם כי  בהחלט קיימים יוצאי דופן בכך - לצרכים אסתטיים, פונקציונליים או לשמירה על חומר הגלם שמצוי מתחת. כמובן שמלבד שגם קיימת האפשרות של חיפוי קירות בתוך הבית, אלה האחרונים נעשים כמעט בכל המקרים לשם דקורציה ועיצוב.
 

הכירו את סוגי חיפויים נפוצים

סוגי חיפוי קירות חוץ ישנם לא מעט והנפוץ ביותר הוא חיפוי קיר חיצוני באבן והוא גם האופציה נוחה וזולה ברוב המקרים, שמוסיף, "טוויס" מענין ומרענן לחזית הבית, והוא מכניס מימד שונה וצבעוני לעיצוב, בין אם חזית הבית היא מודרנית ו"נקיה" והוא מחזיר לה במעט את המראה הטבעי שלה, ובין אם התמונה היא בדיוק הפוכה.

 

חיפוי דקורטיבי לקיר חיצוני מסוג אחר הוא האפשרות של קרמיקה או אפילו שיש וכמובן האופציה הנפוצה ביותר בירושלים, חיפוי באבן ירושלמית, העשוי במקרים מסוימים להיראות דומה מעט לאבן; למעשה, קרמיקה או שיש בקיר חיצוני הם נפוצים מאד בתחומם, וכן גם חיפוי בריקים לקיר חיצוני - המשתייכים כולם לאותה משפחה לרוב, לפחות מבחינה עיצובית וויזואלית. נרחיב ונאמר שקיימת קטגוריה ענקית המאפשרת חיפוי קירות חוץ סינטטי עם חומרים שונים.

חיפוי קיר חיצוני בבריקים

מתי נעשה חיפוי קיר חיצוני לבית פרטי?

כפי שהוסבר קודם, ישנן כמה סיבות להתקין חיפוי לקירות החיצוניים בבית, כאשר הנפוצה ביותר שבהן היא אסתטית - בשל הרצון הפשוט לרענן ולחדש את הבית, חדש או משופץ. אך במקרים אחרים החיפוי האסתטי יכול להוות למעשה "תירוץ" לטיפול בבעיות אחרות, כמו בידוד ממים, מחום או מקור ואפילו מרעש - או לחלופין כדי להגן על החומר שנמצא מתחתיו.

 

במקרים אחרים הנוגעים גם הם לאסתטיקה (אך לא בהכרח), החיפוי החיצוני יכול לשמש כהסוואה לסדקים, שקעים או בליטות בקיר שמתחתיהם, כך שהמראה הסופי שיתקבל יהיה אחיד ונקי. לעיתים בית פרטי יכול להיות "מצופה" בחומר עדין יותר כמו שליכט צבעוני (קבלו מידע על מחירי שליכט צבעוני) או ממש חיפוי עץ לקיר החיצוני, אלומיניום וחומרים סינטטים אחרים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

האם לבחור בחיפוי זול או יקר?

כמעט כל מי שמעוניין בפתרון אסתטי מהיר פשוט ובעלות נמוכה מחפש חיפוי קירות חיצוניים בזול שבמרבית המקרים יהיה חיפוי קיר סינטטי, אך חשוב להבין כי הכלל לפיו ככל שהמחיר נמוך יותר כך התוצאה תהיה משתלמת יותר" הוא כלל לא נכון במקרה זה, ובמיוחד לא כאשר אנו מדברים על תנאי חוץ שלהם חייבים להתאים במיוחד את חומרי הגלם השונים, ולמעשה מהרבה בחינות נוספות.

 

לא משנה אם השימוש הסופי של החיפוי הנבחר הוא פונקציונלי, הגנתי או אסתטי, מומלץ מאד לבחון את החברות המקצועיות השונות המציעות מגוון מחירים לחיפוי קירות על פי סוגים שונים ולבחור מהן את הטובות והמומלצות ביותר, ולא בהכרח את אלה המציעות את המחיר הנמוך ביותר בשוק.