לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:077-6052900
משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

בשליחת הטופס הינך מאשר את תקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

יציקת חגורת בטון

בנייה של חגורות בטון בקירות, לחיזוק משמעותי של הקיר, בדרך כלל יותקנו מתחת או מעל לחלון, דלת ואפילו ברצפה, תלוי למה חגורת הבטון משמשת, היא יכול להיות גם בחיזוק חיצוני לבניין ובית פרטי ובמקומות נוספים, רוצים לקבל עוד פרטים והצעות מחיר? פנו אל "טופ שיפוצים" והתחילו לקבל הצעות מחיר כבר עכשיו!

חגורות בטון עושים דרך הפורטל שלנו

- יציקת חגורת בטון חזקה לקירות בית ובניין
- ביצוע עבודות קטנות כמו מעל חלון, מתחת לחלון, במקוף הדלת ועוד
- עבודות חיצוניות החל מחיזוקים בגינה ועד לקירות חוץ
- עובי חגורת בטון על פי התקן, כולל בנייה ואיטום ראשוני
- הריסה, שבירה וניסור חגורות ישנות מבטון.

יציקת חגורת בטון בקירות לחיזוק המבנה

על מה אתם חושבים כאשר אומרים לכם את צמד המילים "חגורת בטון"? יש מי שיסבור כי מדובר בחגורה הכרחית בקירות הבית כדי לחזק את השלד של הבנין, ויש מי שיטען כי זוהי חובה רק במקרים נדירים וקיצוניים. אך האמת נמצאת למעשה בין שני אותם קצוות, כאשר חגורת בטון בקירות הכרחית למקרים הנדסיים מסוימים, המצריכים תוספת בטיחות בשל תנאי שטח ספציפיים.  במאמר זה נדון באותם מקרים ונרחיב על משמעותה של חגורת הבטון - על ידי צוות המומחים של פורטל "טופ שיפוצים".
חגורת בטון

חגורת בטון מעל החלון, מדוע צריך אותה?

חלונות הם כמובן אלמנט בסיסי בתכנון ועיצוב הבית, ואף לא רק מבחינה אסתטית אלא מהותית ממש. אך ובמיוחד במקרים של התקנת חלונות גדולים, חשוב להבין כי מדובר בסוגיה בטיחותית שיש להתחשב בה, ולחזק טוב יותר את שכבת הקירות שנמצאת מעליהם. כך, אחד הפתרונות היעילים והמומלצים ביותר לעשות זאת הוא בניית חגורת בטון מעל חלון או מתחת, תלוי בצורך והמטרה לשם כך היא מוצבת שם כאשר היא מאפשר עודף יציבות ושומר לא רק על עמידות הבנין, אלא גם על בטיחות בני הבית בכל רגע נתון.

בניית חגורת בטון לדלת פנים קיימת

האם ידעתם שניתן לצקת חגורת בטון גם במקרים שבהם הבית כבר בנוי ואף מאוכלס? כמובן שלצורך כך השיפוץ יהיה כרוך באי נעימות והוא אולי ידרוש אף מגורים במקום אחר למספר ימים, אך על פי רוב מדובר בהליך פשוט מכפי שחושבים, וכל שדרוש לעשות הוא להתקין שלד ליציקת בטון חדש, וכך להוסיף שכבה של חגורת בטון לדלת בצורה בטיחותית, עמידה יותר ועם הבטחה לשמירה על איכות ויציבות לאורך שנים.

כמה עולה לעשות חגורות מבטון לבית?

בניית חגורת בטון לבית יכולה לנוע בטווח מחירים רחב, החל מ- 220 שקלים לפרויקט יחיד (כמו חגורת בטון בגינה או בחלון למשל, ואפילו בעת הצורך בהתקנת חגורת בטון לרצפה), ועד ל- 5,000 ש"ח במקרים של עבודות גדולות מעל ל-20 מטרים אורך. חשוב להבין כי עבודה לבית כולו תהיה יקרה באופן משמעותי מחגורה נקודתית לחלון או לדלת, ולכן מומלץ לחשוב על כך מראש עוד בשלב תכנון בניית הבית - כדי להימנע מצורך בשיפוץ כולל שיהיה כרוך בעלויות רבות נוספות.
יציקת חגורת בטון בגינה

חיזוק מבנים ובניינים בפרט באמצעות חגורות מבטון

באופן טבעי, עלויותיה של התקנת חגורות בטון עשויות לעלות אף יותר במקרים של מבנים ובניינים גדולים, בהם לרוב התקנות תהיינה מחמירות יותר ולא בגדר המלצה בלבד (כפי שיכול לקרות לא פעם בבתים פרטיים), ובמקרים כאלה חשוב במיוחד לעקוב אחר ההנחיות והתקנים המחמירים. זכרו כי חיזוק מבנים אינו נחשב למותרות, ובשונה מרוב סוגי השיפוץ האחרים, במקרה זה הדבר עשוי להיות מציל חיים ממש, ולכן אסור להקל בכך ראש בשום אופן.
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.