בניה קלה

מתכננים לבנות מגורים מבניה קלה? תוספת של קומה נוספת על גבי הגג? אל תמהרו לסגור עם קבלן, בצעו השוואת מחירים מקיפה טרם תמשיכו בתהליך ובעזרת 'טופ שיפוצים' אתם יכולים לקבל עד שלוש הצעות מחיר זולות ושונות מאנשי מקצוע הנמצאים באזורכם, התחילו לחסוך גם אתם!

לבנות בקלות ובזול עם בנייה קלה

בשנים האחרונות הפכה בנייה קלה לשיטה מועדפת בישראל ובעולם המערבי כולו. אם אתם מעוניינים לבנות בית או משרד כדאי לכם לדעת מהי בנייה קלה ולהכיר את כל היתרונות והחסרונות על מנת להחליט נכון. אנו נסביר כאן אודות בניה קלה של בתי מגורים ומשרדים ונציג את אתר 'טופ שיפוצים' בו תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה בין כמה קבלנים מובילים בארץ בתחום.

השוואת מחירים לבניה קלה עושים דרך 'טופ שיפוצים'

תחילה חשוב לציין שלא כל קבלני השיפוצים בישראל מכירים את הבנייה הקלה ומסוגלים לבצע בהצלחה פרויקטים של בנייה קלה למגורים. אתר 'טופ שיפוצים' מרכז קבלנים מכל רחבי הארץ עם התמחות בתחום והתמחויות בתחומים אחרים. על מנת לסייע לכם באיתור מהיר ונכון של קבלן מתאים אנו יוצרים עמכם קשר בכדי להבין איזו עבודת שיפוצים נחוצה לכם. רק כך נוכל להבטיח שיועברו אליכם הצעות מחיר רלוונטיות של קבלנים שמכירים את הענף ומתמחים בו. השוואת מחירים מהירה שלכם בין ההצעות שתקבלו היא הזדמנות לבחור במחיר הזול ביותר, לנצל לטובתכם את התחרותיות בשוק וליהנות מעבודה מקצועית במחיר אטרקטיבי.

בניית מגורים בבנייה קלה

מה אפשר לעשות עם בניה קלה?

לפניכם כמה אפשרויות הניתנות לביצוע באמצעות בניה קלה, למידע נוסף על אחת מהעבודות לחצו על הריבוע וקבלו מידע מפורט.

בניית יחידת דיור
בניית יחידת דיור
הוספת חדר
הוספת חדר
בניית קומה נוספת
הוספת קומה
קבלן לבניה קלה
קבלן בניה קלה
הרחבת בית
הרחבת בית
 

מהם החסרונות של הבנייה הקלה?

חסרונות הבניה הקלה באים לידי ביטוי בטענות שהמבנים עתידים להחזיק מעמד פחות זמן בהשוואה לבנייה רגילה, הבלאי מהיר יותר והחופש לתכנן מבנים מוגבל. אוהדי השיטה מגיבים לטענות אלו בפירוט היתרונות הרבים של השיטה ומסבירים שכאשר מתכננים נכון את הדברים החסרונות מתבטלים. אנו מזמינים אתכם לייצור עמנו קשר על מנת לקבל ממיטב אנשי המקצוע בענף הסברים נוספים והצעות מחיר.

ומהם היתרונות של בניה קלה ומדוע כדאי?

יתרונות הבניה הקלה ידועים בכל רחבי העולם. מדובר בטכניקה קלה, מהירה וזולה שמספקת תוצאות איכותיות ובטיחותיות. היתרונות הרבים של השיטה גורמים לעלייה מתמדת בביקוש לקבלני בנייה קלה ומהירה גם אצלנו. בראש רשימת היתרונות תמצאו את העלויות הנמוכות בצורה משמעותית בהשוואה לעלויות של טכניקות בנייה אחרות. הסיבה לפער המחירים היא קיצור משמעותי של זמן העבודה, העדר פסולת ואופי העבודה. הדרישה לכמות קטנה של שעות עבודה מוזילה לכם באופן משמעותי ביותר את העלויות. פרויקט שלם של בניה קלה עד מפתח יוכל להסתיים בתוך 3 חודשים. רשימת היתרונות כוללת גם איטום מושלם, בידוד תרמי איכותי ובידוד אקוסטי ברמה גבוהה. מבנים בטכניקת בנייה קלה מגלים עמידות רבה בפני רעידות אדמה. הקבלנים של 'טופ שיפוצים' בתחום מקפידים על גימור איכותי ברמה גבוהה כך שאתם נהנים מיתרון נוסף. רשימת היתרונות לא תהיה שלמה מבלי שנציין שהבנייה הקלה ידידותית יותר לסביבה בהשוואה לטכניקות בנייה רגילות.

מחירים של בניה קלה החל ממגורים ועד בתי כנסת

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה בניה קלה אנו מזמינים אתכם לייצור עמנו קשר בכדי לקבל פרטים נוספים ולבצע השוואת מחירים חכמה. את הבנייה מבצעים הקבלנים באמצעות לוחות ייעודיים מוכנים אותם מייצרים מראש במפעלים. כך למעשה, הקבלן נדרש בסך הכול להרכיב ולחבר יחד חלקים שמיוצרים במפעלים. מחירים של בנייה קלה מתחילים מ-3,500 שקלים למ"ר בעוד בעבור בנייה רגילה תתבקשו לשלם החל מ-5,000 שקלים למ"ר. חשוב לציין שהמחיר הסופי מושפע מבחירה שלכם בחומרי איטום איכותיים ויקרים, השקעה בבידוד אקוסטי מהשורה הראשונה, שדרוג של חומרי הגמר ושאר תוספות. בנייה קלה וזולה למחסנים ולעתים גם לבתי כנסת ניתן לבצע בעזרת פנלים מבודדים באיכות בסיסית על מנת להוזיל את העלויות. ישנה גם אופציה זולה עוד יותר לבנייה עם פנלים עשויים פח במילוי קלקר המשמשת בעיקר לבניית מחסנים. את הפנלים מחברים בעזרת ברגים. עלות של בנייה קלה מפנלים כאלו תהיה כ-1,700 שקלים למ"ר.
מחירון בניה קלה
 • מחיר בנייה קלה לפי מטר מרובע

  בנייה קלה בסטנדרט בסיסי למטרת מגורים.

  1,800 - 2,100 ש"ח
 • כמה עולה פנל מבודד?

  מחיר למטר רץ של חומר בלבד.

  50 - 75 ש"ח
 • מחיר תוספת חדר עד מפתח בניה קלה

  עבודה קומפלט עד מפתח לחדר פנימי בתוך הבית בגודל עד 10 מטר.

  12,000 - 15,000 ש"ח
 • תוספת יחידת דיור על הגג

  מחיר למטר בעבור תוספת חדר על גבי גג.

  2,200 - 2,800 ש"ח
 • עלות הקמת בית כנסת בבנייה קלה

  יחידה נפרדת וניידת עד 20 מטר הכוללת חיבור לחשמל ומים.

  15,000 - 30,000 ש"ח
 • בניית בית מגורים קומפלט עד מפתח

  בנייה של מגורים בבנייה קלה הכולל הכל עד לרמת מפתח ובגודל של כ100 מטר מרובע.

  החל מ-300,000 ש"ח

הדפס מחירון

בניה קלה עד מפתח, מהם השלבים?

 1. שלב התכנון, הגשת מסמכים וקבלת היתר בנייה.
 2. יציקת רצפה והזמנת בניית השלד למבנה במפעל.
 3. הצבת השלד של המבנה בשטח.
 4. חיפוי הגג.
 5. התקנה על פי צורך של צנרת מים, חשמל וקווי תקשורת.
 6. עבודת בידוד.
 7. חלוקת היחידה או המבנה באמצעות קירות גבס.
 8. הרכבת חלונות וצביעה ראשונית.
 9. השלמת עבודת הריצוף.
 10. עבודות גמר : צבע, אינסטלציה, הרכבת דלתות ועוד.

האם צריך אישור לבנייה קלה?

פרויקטים של בנייה קלה דורשים קבלת היתרי בנייה בדומה לפרויקטים של בנייה רגילה. המקרים היחידים בהם ניתן לבנות ללא היתר הם שינויים פנימיים בתוך המבנה (הוספת מחיצה).  החוק בישראל קובע חובת קבלת היתרי בנייה בכל מקרה בו נעשה שינוי בקירות חיצונים, מתווסף מבנה חדש ומוקם מחדש מבנה לאחר הריסתו. אין הבדל משמעותי בין הגשת בקשה לקבלת היתר בפרויקטים של בנייה קלה לעומת פרויקטים אחרים של בנייה.


בנייה קלה על הגג

בניית יחידת דיור או חדר נוסף על הגג

בנייה קלה תהיה פתרון מהיר, יעיל, זול וידידותי לסביבה בעבור הקמת יחידת דיור נוספת על הגג. בעוד פרויקטים של בנייה רגילה ידרשו חודשים ארוכים של עבודה מלכלכת ורועשת, בטכניקה הקלה ניתן יהיה להשלים את הקמת המבנה החדש במהרה. את איכות הלוחות ושאר חומרי הגלם תבחרו בהתאם לשיקולי התקציב ובהתאם לשימוש שאתם מתעדים לחדר הנוסף, רבים מעדיפים לבצע שיפוץ לעליית הגג והפיכתה כיחידה נוספת באמצעות בניה קלה מפנל.

בונים בקלות, במהירות ובזול - זה באמת משתלם?

הבחירה בבנייה קלה תהיה משתלמת יותר רק כאשר תדעו לתכנן נכון את הפרויקט ואת התקציב. הסוד לקבלת תוצאות טובות במהירות ובזול הוא ליווי מקצועי של קבלן מנוסה בתחום. רק איש מקצוע יוכל לכוון אתם לבחירה נכונה של פנלים, חומרי איטום, חומרי בידוד וחומרי גימור מתאימים. בנייה קלה משתלמת בעבור אלו שמחפשים פתרון בנייה מהיר. כאשר בנייה של בית חדש או יחידת דיור מושלמת בתוך כ-3 חודשים אתם חוסכים לעצמכם הוצאות של שכר דירה. הניסיון שלנו לימד אותנו שאפשר להקים מבנים איכותיים בזול כל עוד משתמשים בחומרי הגלם הנכונים ונעזרים באנשי מקצוע מנוסים.
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה