משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוצים בקריות

מחפשים קבלן שיפוצים בקריות? לא משנה אם מדובר בשיפוץ דירה בקריות באופן כללי או נקודתי, דרכנו ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות לכל עבודת שיפוץ. צרו קשר עוד היום והתחילו לקבל הצעות מחיר שונות מקבלני שיפוצים או שיפוצניקים בקריות.

איפה מוצאים קבלן שיפוצים בקריות?

מתגוררים באזור הקריות? אם אתם לקראת רכישת בית או דירה ישנה בקריות וברצונכם לשפץ אותה, אנו נשמח לסייע לכם במציאת קבלן שיפוצים בקריות. כמו כן, ניתן גם להזמין שיפוצניק לצורך ביצוע שיפוצים או עבודות קטנות יותר, מכל סוג ובכל אזור בבית.

 

היתרון המרכזי של פורטל טופ שיפוצים זה שדרכנו אתם משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר משיפוצניקים בקריות במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

קבלן שיפוצים בקריות

דוגמאות למחירים של שיפוצים בקריות:

הנה מספר דוגמאות לעלויות ומחירים של שירותי שיפוצים בקריות. כמובן שתמיד ניתן לעיין במחירון השיפוצים המלא באתר שלנו בשביל לקבל מושג אודות המחירים השונים, תוך התייחסות מדויקת לפי סוגי עבודות.

מחירון שיפוצים בקריות

כמה עולה לתקן רטיבות בקיר?

תלוי בגודל האזור בו קיימת הרטיבות.


400 - 1,500 ש"ח
מה העלות של שיפוץ מרפסת קומפלט?

כולל צביעת המרפסת וריצוף.


8,000 - 22,000 ש"ח
שיפוץ של סלון עם עבודות גבס

עבודת על ידי קבלן שיפוצים בקריות + חומרים.


2,000 - 5,000 ש"ח
רכישה + התקנה של שיש למטבח

מחיר למ"ר.


600 - 1,200 ש"ח
שיפוץ של ארונות באמבטיה

פירוק ארונות ישנים והרכבת החדשים.


400 - 700 ש"ח
כמה עולה לצבוע בית?

מחיר צביעת בית 4 חדרים בממוצע.


3,800 - 4,500 ש"ח
כמה יעלה לבנות בית פרטי?

מחיר זה למ"ר, עבור בניית בית דו משפחתי.


4500 - 6000 ש"ח (למ"ר)
כמה יעלה להתקין חלון רפפה?

מחיר התקנת חלונות משתנה על סמך סוג החלון הספציפי.


450 - 650 ש"ח
מה המחיר לריצוף של דירה 100 מטר?

הזמנת שיפוצניק בקריות לשיפוץ של כל הדירה.


החל מ-18,000 ש"ח
כמה עולה לשפץ את הסלון?

הזמנת חברת שיפוצים בקריות לביצוע שיפוץ.


1,200 - 2,000 ש"ח (למ"ר)

הדפס מחירון

מחיר שיפוץ דירה בקריות והסביבה

מחיר שיפוץ דירה בקריות הוא 1,600 ש''ח בממוצע למ''ר. טווח המחירים נע בין 1,200 - 2,000 ש''ח למ''ר. יש לציין שהשיפוץ אינו כולל את הכלים הסניטריים וכדומה, אלא זה רק התמחור של העבודה אותה מבצע הקבלן שיפוצים. חשוב לציין שבמידה ומדובר בעבודה מורכבת, המחיר עשוי לעלות בהתאם. לכן חשוב מאוד להתייעץ לפני כן עם קבלן השיפוצים על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר מסודרת.

 

מחיר ממוצע לשיפוץ דירה בקריות למ''ר

מחיר ממוצע לשיפוץ דירה בקריות למ''ר: 1600 ₪

טווח מחיר גבוה 2000 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

שיפוץ דירה בקריות - מה לגבי האחריות?

על שיפוץ דירה בקריות נהוג לתת אחריות של שנה וחצי בממוצע מיום סיום השיפוץ. אצל רוב קבלני השיפוצים בקריות זמן האחריות נע בין שנה לשנתיים בממוצע. חשוב לבדוק את נושא האחריות מול הקבלן אשר איתו תבחרו לעבוד. בנוסף, בדקו מה האחריות כוללת ובקשו את כתב האחריות רשום בכתב על מנת שחלילה הקבלן לא יתנער מאחריות.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
2 שנות אחריות שנה וחצי אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שיפוץ דירה בקריות - קומפלט או קוסמטי?

החלטה זו תלויה בעיקר בכם, אלו ההבדלים העיקריים בין שיפוץ דירה בקריות קומפלט לקוסמטי:

 • שיפוץ דירה קומפלט בקריות - בשיפוץ קומפלט זהו שיפוץ אשר בו לוקחים סכום מסוים אשר קבעתם מראש עם הקבלן ובו הכל כלול. החל מהחלפת צנרת ועד למערכת חשמל, שבירת קירות ובנייתם מחדש ועוד.
   
 • שיפוץ דירה קוסמטי בקריות - בשיפוץ קוסמטי המטרה היא לשפר את נראות הבית במינימום הוצאות. השיפוץ כולל בין היתר את הדברים הבאים: הדבקת ריצוף, צביעה, תיקון קילופים, החלפת דלתות פנים, הלבשת אמבטיה או ציפוי וכדומה. 

שיפוץ חדר אמבטיה בקריות - כמה זמן זה לוקח?

שיפוץ חדר אמבטיה בקריות לוקח כשבוע בממוצע. טווח הזמנים נע בין  4 - 10 ימים. יש לציין שהזמן של שיפוץ חדר האמבטיה עלול להתארך במידה ומדובר על חדר אמבטיה גדול מאוד.

 

זמן ממוצע לשיפוץ חדר אמבטיה בקריות:
 7 ימים
10 ימים משך זמן 4 ימים

שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט או קוסמטי? אלו ההבדלים:

מתלבטים האם  לבצע שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט או קוסמטי? אלו ההבדלים ביניהם:

 • שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט - שיפוץ זה כולל את הדברים הבאים: פירוק והרכבה של ריצוף חדש, החלפת צנרת, התקנת כלים סניטרים חדשים, עבודות איטום, החלפת תאורה, (שינוי מיקומים במידה ויש צורך וכדומה) הסרה וחיפוי של אריחים חדשים בקירות ועוד.
   
 • שיפוץ חדר אמבטיה קוסמטי - שיפוץ זה אינו יכלול את כל הדברים אשר כלולים בשיפוץ חדר אמבטיה קומפלט אלא הוא נעשה על מנת לשפר את נראות חדר האמבטיה, אלו הדברים אשר כלולים בשיפוץ קוסמטי: עבודת הדבקה של ריצוף, ניקוי וחידוש רובה, חידוש כלים סניטריים, איטום עם סיליקון לרובה, החלפת תאורה.

 

שיפוץ חדר אמבטיה בקריות

עבודות גבס בקריות - מה העבודות הנפוצות?

ניתן לבצע המון סוגים של עבודות גבס בקריות, אלו העבודות גבס הנפוצות ביותר:

 • קיר טלוויזיה מגבס - ניתן לבצע קיר טלוויזה באמצעות גבס עבור תליית הטלוויזיה. באמצעות הגבס ניתן לעצב את הקיר איך שרק תרצו - מה שהופך אותו לנפוץ ביותר.
   
 • מזנון מגבס - מזנון מגבס גם נפוץ מאוד בעיקר בגלל זה שניתן גם אותו לעצב איך שרק תרצו. ניתן לבצע מזנון גבס בשילוב עץ, ניתן לעשות את המזנון צף וכדומה.
   
 • תקרת גבס - תקרת גבס מתחלקת לשני סוגים, קבועה ופריקה. הקבועה תהיה תקרה אשר מורכבת מכמה לוחות גדולים אשר יוצרים יחידה אחת גדולה, ולעומת זאת הפריקה היא מורכבת מאריחים בודדים אשר ניתן לפרק אותם. תקרת גבס פריקה נפוצה בעיקר במשרדים מכיוון שהיא מאפשרת גישה קלה לחשמל, קלה להרכבה, קלה תחזוקה ואפילו סופגת רעשים.

סוגי ריצוף נפוצים בקריות

אלו סוגי הריצוף הנפוצים ביותר שחברת שיפוצים בקריות מבצעת:

 • גרניט פורצלן - הדבקת גרניט פורצלן על גבי ריצוף קיים זה פתרון מצוין למי שרוצה להימנע מלכלוך והבלאגן שיש כאשר מבצעים פירוק והרכבה מחדש של ריצוף חדש. במידה ואתם מתכננים להישאר בבית לטווח הארוך לא היינו ממליצים לבצע הדבקה אלא ללכת על האופציה של פירוק והרכבה מכיוון ולטווח הארוך זה משתלם.
   
 • ריצוף קרמיקה - הדבקת ריצוף קרמיקה ניתן להדביק על גבי ריצוף קיים - מה שגורם לכם לחסוך בזמן וכסף. אבל, החיסרון הגדול ביותר של הדבקת קרמיקה זה שזה הולך להגביה לכם את כל הריצוף בבית, לכן יש לבדוק לפני, האם גובה הריצוף מתאים לכל הדלתות בבית וכדומה.
   
 • פרקט - הדבקה של פרקט זו בין העבודות הנפוצות ביותר כיום, לפרקט יש מראה עיצובי ייחודי, חמים וטבעי. בנוסף, הזמן אשר לוקח להתקין פרקט הוא לא הרבה בכלל ולוקח בממוצע כשעתיים.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

שיפוצניק בקריות - עבודות הצביעה הנפוצות ביותר!

מחפשים שיפוצניק בקריות לצביעת חדרים בבית? אלו עבודות הצביעה הנפוצות ביותר:

 • צביעת חדר שינה - הרבה אנשים מעוניינים להוסיף אל החדר שינה של אווירה נעימה - מה שניתן לעשות בין היתר גם באמצעות צביעת חדר השינה. עם שיפוצניק מקצועי תוכלו לשבת ביחד ולהחליט מה הכי יתאים להוספת האווירה המרגיעה והנעימה בחדר השינה שלכם. כמובן שבמידה ואין ריהוט עדיין בחדר שינה יש לקחת בחשבון גם את הריהוט שאמור להגיע בעתיד.
   
 • צביעת חדר ילדים - ישנן מגוון עיצובים שונים כאשר מדברים על צביעת חדר ילדים. הזמינו שיפוצניק על מנת שתוכלו להחליט ביחד איתו איך תראה צביעת חדר הילדים על מנת שהילד יהיה שמח ומרוצה.
   
 • צביעת סלון - צביעת הסלון גם כן יכולה להתבצע במגוון אפשרויות שונות. בסלון בבית שלכם צריך להיות אווירה נעימה ומרגיעה. לא יודעים איזה צביעה תעשה אווירה מרגיעה בסלון? הזמינו שיפוצניק בקריות שיעזור לכם בבחירה.

 

חברת שיפוצים בקריות

איתור שיפוצניקים בקריות לעבודות שונות

בין אם אתם מתגוררים בבית פרטי או בבניין משותף, אחת לתקופה נדרש לבצע שיפוץ בדירה בשביל לרענן ולחדש אותה. לעיתים נדרש שיפוץ קטן ונקותי אך במצבים רבים מדובר בשיפוץ קומפלט וזאת מאחר ורבים מעדיפים לרכז את העבודות השונות בשביל לסיים את המלאכה בהקדם.

איתור קבלן שיפוצים בחיפה או שיפוצניקים בקריות בתקופה הנוכחית הוא פשוט מתמיד, גם בשל ההיצע הרחב של בעלי המקצוע המספקים שירות באזור הקריות וגם כתוצאה מהעובדה שהפורטל שלנו מרכז את מיטב השיפוצניקים באזור במקום אחד. התהליך הוא פשוט - אנו יוצרים אתכם קשר טלפוני, מבררים מה בדיוק אתם מחפשים ובודקים מי בעל המקצוע אשר זמין כרגע לעבודה.


שיפוצניק בקריות

לא תמיד צריך קבלן, אילו פתרונות נוספים יש?

אחד הפרמטרים החשובים בזמן שיפוץ כל הבית הוא פרמטר הזמן. חשוב לתאם מראש את מסגרת הזמן לשיפוץ וכן להבין מה קורה בפועל בזמן הפרויקט. האם ניתן להוסיף ולגור בבית או נדרש פתרון חלופי? במידה ונשארים בבית, מה המגבלות המקיימות ולאיזה פרק זמן.
 
לדוגמא, אין מניעה להמשיך ולגור בבית, אולם חדר האמבטיה יושבת לשלושה ימים. כמו כן יש להעלות גם את סוגיית הניקיון אחרי ביצוע, באחריות מי ובאיזו רמה. ישנם קבלנים שכחלק מהשירות יזמינו חברת ניקיון עם סיום העבודה ויפטרו אתכם מהצורך לשפשף פאנלים. טופ שיפוצים עובדת עם מיטב בעלי המקצוע ומעניקה מענה מקצועי והוגן לכל פרויקט.
 
בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

קבלן שיפוצים בקריות לכל פרויקט!

עם השירות שלנו תוכל לקבל הרבה סוגים של עבודות שיפוץ בין אם הן קטנות או גדולות וזאת ממספר קבלני שיפוצים בקריות אשר פועלים עימנו. ניתן למצוא אצלנו שיפוץ אסתטי למטבח, חדרי אמבטיה ושירותים, משרדים ועסקים, חנויות וקיוסקים, מסעדות וכמובן בתים פרטיים ודירות מגורים, כל אלו הן רק חלק מן הפרויקטים אשר ניתן לבצע איתנו.
 
זה לא משנה מה אתם מחפשים, פשוט תוכלו להרים את הטלפון ולחייג כבר עכשיו אל המוקד הטלפוני שלנו, שם ישמחו להפנות אתכם אל שיפוצניק בקריות או קבלן שיפוצים המבצע בדיוק את העבודה הנדרשת לכם. ניתן לקבל מספר הצעות שונות בתוך דקות ספורות, מבלי להתחייב להמשך עבודה עם בעל המקצוע.

איך תמצאו קבלן שיפוצים מומלץ בקריות והאזור?

ישנם כמה דברים שחשוב לבדוק על מנת שתמצאו קבלן שיפוצים מומלץ בקריות:

 • ביקורות - לאחר קבלת שמו של קבלן השיפוצים, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה.
   
 • מחיר - הבדלי המחירים בעבודות השיפוצים יכולים להיות משמעותיים מאוד, לכן מאוד חשוב לבקש הצעת מחיר ולאחר מכן לבצע השוואת מחירים עם עוד קבלני שיפוצים.
   
 • ותק וניסיון - וודאו שלקבלן השיפוצים שבו תבחרו יש ניסיון והוא בעל ותק על מנת שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.
   
 • קבלן רשום - כאשר אתם בוחרים קבלן, תבדקו שאכן הוא קבלן שיפוצים רשום בפנקס הקבלנים.

שאלות בנוגע לעבודות שיפוצים בקריות

לפני שמבצעים עבודות שיפוצים בקריות, אנו ממליצים לקרוא וללמוד משאלות של אחרים בנושאים שונים שאולי יהיו רלוונטיים גם עבורכם.

כיצד מאתרים קבלן שיפוצים רשום בקריות?

קבלן רשום הוא למעשה קבלן אשר למד את התחום בצורה מקצועית, יש לו ניסיון, תעודות והסמכות מקצועיות, והוא רשום בפנקס הקבלנים. בקשו מהקבלן. בשביל לבדוק האם הקבלן רשום, נכנסים לאתר משרד הבינוי והשיכון וחפשו את שמו של הקבלן.


כמה זמן לוקח תהליך של שיפוץ דירה בקריות?

בדרך כלל שיפוץ דירה בקריות (תהליך מקיף) לוקח בין חודש ל-3 חודשים. כמובן שמאוד תלוי מה סוג השיפוץ שמתבצע בדירה. בדקו זאת מראש מול קבלן בקריות לפני תחילת העבודה עצמה.


איפה נהוג לבצע חיפוי של קירות בבית?

בדרך כלל מבצעים חיפוי בחדר האמבטיה, באיזור הסלון וגם כמובן במטבח. ניתן לשלב חיפוי בקירות פנים או חוץ בכל אזור בבית בהתאם לבחירתכם. הקפידו לבחור חיפוי מתאים לקיר לפי האיזור עצמו.