משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוצים בעפולה

הזמינו קבלן שיפוצים בעפולה לשיפוצים הקטנים והגדולים שאתם צריכים בבית שלכם. בהמשך העמוד תוכלו לראות מחירון ולערוך השוואת מחירים שתעזור להוזיל את המחיר של השיפוץ ותוכלו להזמין שיפוצניק בעפולה לחדר האמבטיה שלכם, לעבודות קטנות או לצורך שיפוץ דירה בעפולה.

השוואת מחירים בין קבלני שיפוצים בעפולה

כשאתם מחפשים קבלן שיפוצים בעפולה חשוב להבין שהמחיר שתקבלו הוא לא מחיר אחיד וקבוע והוא נמצא בטווח מחירים. כמובן הוא תלוי בסוג השיפוץ שתצטרכו לעשות, אבל לא הרבה יודעים שהוא גם תלוי במחיר של קבלן השיפוצים עצמו. כלומר תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות לכל שיפוץ שתצטרכו.

 

בגלל זה השוואת מחירים בין קבלני שיפוצים היא מומלצת, כך תוכלו לחסוך במחיר השיפוץ הסופי שלכם מבלי להתפשר על איכות העבודה שתקבלו. כשמתקשרים אלינו אנחנו דואגים לקשר ביניכם לבין עד 3 שיפוצניקים בעפולה כדי שתוכלו לערוך השוואת מחירים ולמצוא את השיפוצניק הטוב ביותר בשבילכם.

 

שיפוץ בעפולה

מחירון שיפוצים בעפולה

הוספנו לכם מחירון של שיפוצים בעפולה שפונים אלינו הרבה לגביהם. אם לא מצאתם את מה שאתם צריכים תוכלו להסתכל במחירון השיפוצים המלא שלנו.

מחירון שיפוצים בעפולה

ציפוי אמבטיה ישנה

במידה ואתם צריכים לחדש את האמבטיה.


650 - 1,000 ש"ח
שיפוץ מטבח

המחיר משתנה בהתאם לכמה גורמים שנפרט עליהם בהמשך.


10,000 - 40,000 ש"ח
כמה יעלה שיפוץ דירה 3 חדרים (50 - 60 מ"ר)

מחיר של שיפוץ דירה קומפלט של קבלני שיפוצים בצפון.


60,000 - 115,000 ש"ח
מחיר בניית קיר גבס

המחיר לא כולל את החומרים.


65 - 85 ש"ח

הדפס מחירון

צריכים לשפץ את המטבח?

אם הקרמיקה כבר לא נראית במצב האידיאלי שלה ואתם כבר כמה זמן שוקלים לצבוע את הקירות שם, יכול להיות שהגיע הזמן להזמין שיפוץ למטבח שלכם. במחירון נתנו לכם טווח מחירים מאוד גדול מהסיבה שהמחיר תלוי בגודל המטבח והעבודה עצמה שתצטרכו לעשות.

 

אתם רוצים להוסיף או להזיז נקודות חשמל? מה לגבי שבירת קיר? איזו רמה של חידוש מטבח תרצו, האם אתם רוצים להזמין גם מעצב פנים? הרבה פעמים כשפונים אלינו בקשר לשיפוץ דירה בעפולה המטבח הוא נושא שעולה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

יש לכם אמבטיה ישנה?

בכל הנוגע לחידוש אמבטיה ישנה יש 2 שיטות שנוהגים לעשות: ציפוי אמבטיה או הלבשת אמבטיה. לרוב ציפוי אמבטיה מומלץ במקרים שהאמבטיה שלכם במצב יחסית סביר ואתם לא מחפשים להוציא סכומים גבוהים מאוד על החידוש, הן משיקולי תקציב והן משיקולי צורך ומצב האמבטיה. שיפוץ חדר אמבטיה בעפולה כמובן כולל את אחת השיטות שתבחרו לאמבטיה אבל גם דברים אחרים שתרצו כמו חידוש האריחים, הארונות או אפילו הצנרת.

 

שיפוץ חדר אמבטיה בעפולה

הזמינו חברת שיפוצים מומלצת

רק רגע לפני שאתם מתקשרים אלינו ומתחילים להשוות מחירים בין קבלני שיפוצים בעפולה הנה כמה טיפים כדי למצוא חברת שיפוצים בעפולה שתוכלו לסמוך עליה:

  1. הצעת מחיר כתובה: לפני שאתם סוגרים עבודה של שיפוצים, בין אם קטנה או גדולה, אנחנו תמיד ממליצים (ואם יכלנו לחייב היינו עושים את זה) שתהיה הצעת מחיר כתובה. הצעת מחיר כתובה תכלול בתוכה מה משפצים/מחדשים, באיזו שיטה, כמה זה עולה, אחריות (במידה ויש) וכל דבר שסיכמתם עליו. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם במצב שבו השיפוצניק מתחיל להוסיף דברים למחיר כי לא היה ברור מראש מה ההסכם שלכם ועכשיו אתם בבעיה.
     
  2. מחירים הגיוניים: הגעתם לאתר שלנו, בדקתם מה אתם צריכים ואתם יודעים כמה זה אמור לעלות. ודאו שקבלן השיפוצים לא דופק לכם מחיר מוגזם.
     
  3. המלצות קודמות: אחרי שקיבלתם שמות של כמה קבלני שיפוצים בעפולה שאלו חברים שלכם אם הם מכירים אותם (לטובה ולרעה). נסו לחפש את השם שלהם באינטרנט ולראות מה אנשים אחרי חושבים עליהם.