משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוצים בחיפה

שוקלים לבצע שיפוץ דירה בחיפה? או אולי זקוקים לריענון קל של צבע הקירות? בין אם כך או כך - דעו שדרך פורטל טופ שיפוצים תוכלו לקרוא על מחירי שיפוץ דירה בחיפה ע"י קבלנים, מה חשוב שתקחו בחשבון, מה ההבדל בין שיפוץ קוסמטי וקומלפט, איך להשיג קבלן שיפוצים מומלץ בחיפה וכיצד ניתן להשוות בין בעלי מקצוע בזריזות ובחינם - קראו וגלו.

כמה עולה שיפוץ דירה בחיפה?

טווח המחירים לשיפוץ דירה בחיפה נע בין 1,080 - 1,800 ש"ח למטר מרובע בעבור שיפוץ ברמת סטנדרט. ככל שגודל הדירה גדול יותר כך המחיר למטר יורד באופן יחסי.
 

מחיר ממוצע לשיפוץ בדירה בחיפה

מחיר ממוצע לשיפוץ בדירה בחיפה: 1440 ₪

טווח מחיר גבוה 1800 ₪

טווח מחיר נמוך 1080 ₪

 • המחיר אינו כולל מע"מ.

מחירון שיפוצים בחיפה

כאן נציג לכם רשימת הצעות מחיר לדוגמה שלקחנו ממחירון השיפוצים של פורטל טופ שיפוצים


מחירון שיפוצים בחיפה

התקנת ריצוף חדש

המחיר הינו למ"ר ומתבצע ע"י רצף בחיפה. 


150 - 200 ש"ח
פירוק והתקנה של ארונות מטבח

המחיר כולל את העבודה ואת שווי הארונות החדשים ע"י הנדימן.


550 - 1,100 ש"ח
שבירת קיר גבס

מחיר לפירוק קיר גבס בגובה סטנדרטי של 2.10 מטרים.


55 - 65 ש"ח
הדבקת ריצוף על ריצוף קיים

הליך חידוש של ריצוף הנחשב לזול יותר.


100 - 150 ש"ח (למ"ר)
שיפוץ דירה בחיפה (3 חדרים)

המחיר הינו לשיפוץ ברמת סטנדרט, כולל צביעה.


60,000 - 115,000 ש"ח
בניית קיר גבס

המחיר הינו למטר, על העבודה בלבד.


65 - 85 ש"ח
שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט

המחיר מתייחס לעבודה ולחלקי החילוף, בהם שיפוצניק בחיפה ישתמש.


8,500 - 12,000 ש"ח
בניית קיר בטון עשוי בלוקים

המחיר הינו למ"ר.


400 - 550 ש"ח
צביעת דירת 3 חדרים

המחיר עבור צביעת דירה בגודל 70 - 80 מ"ר, כולל תיקונים עם שפכטל וקילוף שכבת צבע קיימת.


3,000 - 3,550 ש"ח

הדפס מחירון

שיפוץ דירה בחיפה - מה חשוב לדעת?

כאן נציג בפניכם מספר היבטים שחשוב שתדעו בנושא שיפוץ דירה בחיפה ובכלל:

 • מחיר - מחיר שיפוץ דירה בחיפה משתנה בהתאם לנפח שלו. לדוגמה, אם תחליטו לבצע שיפוץ קוסמטי לביתכם, טווח המחירים יהיה נמוך יותר. לעומת זאת - אם תבחרו בשיפוץ מקיף - עלות השיפוץ תתייקר בהתאם.
   
 • קבלן מורשה - עליכם לוודא מול הקבלן אם הוא רשום בפנקס הקבלנים המורשים של מדינת ישראל.
   
 • חוזה - בין הדברים החשובים ביותר לפני שמתחילים שיפוץ בכל מקום שלא יהיה. חוזה עבודה מול קבלן שיפוצים בחיפה הוא מסמך בו מתועדים זמני העבודה הצפויים, מי אחראי על סיפוק החומרים לצורכי השיפוץ ובקיצור - חשוב שיהיה מתועד כל פרוייקט השיפוץ במלואו בחוזה שכזה ע"מ שבעת הצורך תוכלו לדון עם הקבלן עליו.
   
 • אחריות קבלן שיפוצים - גם כאן מדובר בסעיף שאין להקל בו ראש. לעתים פועלים שונים אותם מעסיק קבלן שיפוצים בחיפה יכולים לעשות טעויות ולכן, במידה והליך השיפוץ הסתיים והבחנתם בליקויים כמו סדקים בקירות, רטיבות וכו' (רק בתנאי שזה היה חלק בו בוצע שיפוץ כלשהוא) - תוכלו לפנות לקבלן השיפוץ ולדרוש ממנו לתקן. זמני אחריות בגין שיפוץ קומפלט של דירה נעים בין שנה עד שנתיים אחריות.
   
תקופת האחריות הממוצעות לשיפוץ דירה בחיפה:
שנתיים אחריות שנה וחצי אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ קבלני שיפוצים בחיפה אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כמה זמן לוקח שיפוץ דירה בחיפה?

זמני שיפוץ דירה בחיפה עשויים לנוע בין חודשיים לכ- 3 חודשים וזאת בהתאם להיקף השיפוץ (חלקי או מקיף) וגם בגודל הבית או המבנה בו מתבצע השיפוץ. כמו כן, גם היבט של הימצאות דיירים בתוך סביבת השיפוץ במהלכה עשוייה להשפיע על זמני העבודה. רוצים שהשיפוץ יסתיים כמה שיותר מהר? מומלץ שתעברו באופן זמני להתגורר במקום אחר.
 

זמן ממוצע לשיפוץ דירה בחיפה:
חודשיים וחצי
3 חודשים משך זמן חודשיים

שיפוץ דירה בחיפה: קומפלט או קוסמטי?

מתחת נציג מידע על ההבדלים בין סוגי שיפוצים : שיפוץ דירה קוסמטי ו - שיפוץ דירה קומפלט:

 • שיפוץ דירה קומפלט - מדובר בהליך שנחשב למקיף בכל חלקיו. הוא יכיל בתוכו: שבירה והרכבה מהיסוד. יכלול גם החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל והוספה של אלמנטים חדשים לבית כמו "אי" במטבח או שינוי של ריצוף השיש לפרקט, הוספה או הפחתה של נקודות תאורה. מדובר גם בהליך שנחשב ליקר יותר לביצוע וארוך יותר.
   
 • שיפוץ דירה קוסמטי - שיפוץ דירה קוסמטי נחשב לחלקי וכזה שיכיל בתוכו: הדבקה של ריצוף על הקיים, צביעת קירות, תיקון של אביזרים שונים כמו דלתות וחלונות, מבלי להחליף אותם. היות ומדובר בהליך שיטחי יותר כך גם זמני העבודה שלו קצרים יותר ומחירו נמוך יותר.


חברת שיפוצים בחיפה

שיפוץ חדר אמבטיה בחיפה: קומפלט או קוסמטי?

אם תהיתם מהם ההבדלים הנפוצים בין שיפוץ חדר אמבטיה בחיפה קומפלט לבין שיופוץ חלקי בלבד, הנה לכם מתחת:

 • שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט - מדובר בהיקף שיפוץ מלא וכזה שיכלול בין היתר: עבודות אינסטלציה, צבע, איטום, ריצוף והתקנה של אובייקטים חדשים או החלפה של קיימים. כמו כן, גם שבירה ובנייה מחודשת ייכללו במסגרת זו. מדובר בהיקף שיפוץ יקר יותר בהשוואה לשיפוץ חלקי (קוסמטי).
   
 • שיפוץ חדר אמבטיה קוסמטי - כאן מדובר בנפח שיפוץ חלקי עבור חדר האמבטיה. כאן, במקום להחליף רצפה מאפס ע"י רצף בחיפה, ייתכן שיוצע לכם להדביק ריצוף על הריצוף הקיים, דבר הנחשב לפשוט יותר ולכן זול יותר. בשיפוץ קומסטי לחדר אמבטיה יתבצעו פעולות פשוטות ושטחיות יחסית כמו: צביעת קירות, תיקון של ברז בכיור ואף הלבשה של אמבטיה חדש על זו שקיימת.
   
פרמטרים שיפוץ קוסמטי לאמבטיה שיפוץ קומפלט לאמבטיה
מחיר זול יקר
זמני שיפוץ קצרים  ארוכים לרוב
כלים סניטאריים תיקון ברז, תיקון אסלה החלפה לחדשים
ריצוף הדבקת ריצוף החלפת ריצוף
אינסטלציה תיקון אינסטלציה קיימת החלפת מערכת אינסטלציה
אמבטיה הלבשת אמבטיה על האמבטיה הישנה החלפת אמבטיה/ התקנת מקלחון

איזה עבודות שיפוצים בחיפה תמצאו כאן?

פורטל טופ שיפוצים נותן פתרונות רבים בתחום השיפוצים, הנה המפרט של עבודות השיפוץ הנפוצות בעיר חיפה:

 • שיפוץ מטבחים - החל מחיפוי קיר למטבח ועד לשבירת קירות ובנייה מחודשת, כלל פתרונות לשיפוץ ושדרוג המטבח שלכם ופינוי פסולת בניין בחיפה עבור הליכי שיפוץ גדולים.
   
 • שיפוץ שירותים - קבלן שיפוצים בחיפה גם מספק שירותי שיפוץ מלאים לחדר שירותי אורחים או שירותים בחדר ההורים, כולל התקנה של אסלה סמויה.
   
 • שיפוץ כללי לבית פרטי - שיפוץ בתים (פנים וחוץ) החל מחיפוי ועד לשיפוץ היקפי עם חברת שיפוצים בחיפה.
   
 • שיפוץ דירה בחיפה - בטופ שיפוצים תוכלו למצוא רמות שונות לצורך שיפוץ דירה בחיפה, החל מקוסמטי ועד לקומפלט (הכל כלול).
   
 • שיפוצים כלליים (קטנים וגדולים) - בנוסף לאלו, ישנם עבודות שיפוץ קטנות כמו שבירת קיר בודד או צביעת חדר ועד לשיפוץ משרדים, חנויות ועוד.
   
 • שיפוץ חדר אמבטיה בחיפה  - עבודות חידוש, החלפת אמבטיות, הלבשת אמבטיה חדשה ופרויקטים שלמים של שיפוץ אמבטיה קומפלט ע"י שיפוצניק בחיפה.


קבלן שיפוצים בחיפה

עבודות גבס בחיפה 

במידה ואתם מבצעים שיפוץ דירה חלקי וקוסמטי דעו ששימוש בגבס נחשב לרווח במסגרת הזו וביכולתו של איש גבס לתחום לכם חדר חדש בתוך הבית רק ע"י שימוש ביריעות גבס. מתחת נציג בהרחבה עבודות גבס נפוצות:

 • קיר גבס - כמו שכבר הסברנו בפתיח של הפסקה, ע"י שימוש בגבס ניתן לתחום אזור בבית לחדר נוסף באמצעות שימוש בקיר גבס. מדובר באחת העבודות הנפוצות לביצוע ע"י קבלני גבס שונים וכזו הנחשבת למהירה.
   
 • תקרת גבס - תקרות גבס הפכו לפופולאריות בשנים האחרונות מפני שיכולתן להחזיק במערכת מיזוג מיני מרכזית בצורה מיטבית. ביכולתו של קבלן גבס אף לעצב עבורכם את תקרת הגבס בשלל צורות ולייצר אף אפקט של תקרה מנותקת מהבסיס העליון שלה. ניתן אף להוסיף תאורה בצבעים שונים מתחת לתקרת הפרקט כדי ליצור אוויר מיוחדת.
   
 • ספריית גבס - במידה ואתם מחזיקים במלאי ספרים גדול, שאין ביכולתה של ספרייה רגילה להכיל בה - דעו כי קבלן גבס יוכל לייצר עבורכם ספרייה עשוייה גבס כך שתוכלו לקבל מעמד יציב ועמיד לספרים שלכם לאורך זמן.

מידע חשוב לגבי ריצוף בחיפה

לפני שאתם מחליטים להיעזר ברצף בחיפה, דעו שכיום יש הסמכות ספיציפיות של כל רצף ורצף. יהיו כאלו שמתמחים בגרניט פורצלן, בקרמיקה, פרקט ועוד. מומלץ שתבררו לגבי ההסמכה בה מחזיק הרצף לפני שאתם מחליטים להעסיק אותו.

כמובן חשוב לציין שמרבית הרצפים יודעים לעבוד על מגוון סוגי הרצפות אך עדיף שתעסיקו בעל מקצוע שמתמחה ספיציפית בסוג רצפה שאתם מעוניינים בה וזאת כדי להימנע מתקריות לא נעימות.

מתחת נציג סוגי עבודות שרצפים באזורכם יוכלו לבצע עבורכם:

 • פירוק רצפה קיימת - פירוק רצפה נחשב להליך נפוץ בעיקר בקרב שיפוץ היקפי (קומפלט) והוא יתבצע ע"י רצף תוך שבירה של הריצוף הקיים או לחילופין - שימוש בפטיש ואזמל ע"מ לחלץ את המרצפות אחת אחת. כמו כן, פעולה זו מתומחרת לפי מ"ר וכוללת בה גם פינוי של הריצוף שנעקר ע"י הרצף.
   
 • הדבקת ריצוף - הדבקה של ריצוף חדש על קיים נחשבת לפעולה שזולה יותר בהשוואה לפירוק של ריצוף קיים והתקנה של חדש במקומו. פעולה זו מאפיינת לרוב שיפוצים קוסמטיים (חלקיים) היות ומדובר בהליך קל לביצוע ע"י רצפים וגם למהיר יותר.
   
 • החלפת ריצוף  - גם במידה ונשברה לכם מרצפת אחת או כמה ואין לכם צורך בהחלפה של הריצוף כולו, תוכלו להיעזר ברצף לשם כך ע"מ להחליף את המרצפות הבעייתיות בחדשות ותקינות. תוכלו לשלחו תמונה לרצף של המרצפות כדי שיוכל להיערך ולרכוש אותן לפני שיגיע לבצע את המלאכה.


התקנת ריצוף

מה משפיע על מחירי צביעת דירה בחיפה?

ישנם כמה פרמטרים שעשויים להשפיע על מחירי צביעת דירה בחיפה - נסביר:

 • גודל הבית - כמו שאתם כבר בטח יודעים, גודל הבית הוא פרמטר מרכזי בעלות הסופית הן של שיפוץ בבית והן של צביעת קירות בבית. ככל שנפח הבית היהי גדול יותר - כך השימוש בצבע יהיה גדול יותר וכך גם המחיר.
   
 • עם או בלי תקרה - אם תעדיפו להזמין צבעי באזורכם - דעו שאם תבקשו ממנו לצבוע עבורכם גם את התקרה אז מחיר הצביעה עשוי להתייקר בכמה מאות שקלים נוספים וזאת בהתאם לגודל התקרה.
   
 • גוון הצבע - אם לדוגמה תרצו שצבעי יצבע לכם קירות כהים בצבעים בהירים, דהיינו שמספר השכבות של הצביעה יהיה גדול יותר כדי להעלים לגמרי את הצבע הכהה וזאת בהשוואה לקיר שכבר מצוי בצבע בהיר ונצבע בצבע כהה או בהיר עליו. ככל שיידרשו שכבות צבע רבות יותר - כך עלות הצביעה תתייקר.
   
 • עיצוב - אם אתם מתכננים צביעת חדר ילדים בעיצוב מיוחד וכזה שיגרום לילדכם להרגיש נעים בחדרו - דעו שזה עשוי לייקר את מחיר הצביעה. כדאי גם לבקש לראות עבודות צביעה קודמות של חדרי ילדים מצד הצבעי וכך להיות בטוחים שהוא אכן בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו.

השיגו קבלן שיפוצים בחיפה דרך טופ שיפוצים

פורטל טופ שיפוצים מאפשר לכם להשוות בין עד 3 קבלני שיפוצים. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם בטופס מתחת ותוכלו לקבל מאיתנו בחינם וללא התחייבות - עד 3 קבלנים מומלצים בעירכם, ביניהם תוכלו להשוות במחירי עבודות השיפוץ השונות ולחסוך הן בזמן חיפוש והן בכסף.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

אילו עבודות שיפוצים נוספות בחיפה אפשר לקבל?

אם חשבתם שזה הכל, מייד נציג בפניכם מספר עבודות נוספות שביכולתו של קבלן שיפוצים בחיפה לבצע עבורכם:

 • יישור קירות - זה לא סוד שבישראל בניינים חדשים עשויים להיבנות בצורה מאוד מרושלת. לשם כך כדאי שתדעו שניתן להשיג במסגרת שיפוץ דירה בחיפה גם שירותי יישור קירות הנעשים ע"י מריחת שפכטל, שימוש בגבס ואפילו ע"י טיח ע"מ לתקן את העקימות שנוצרה ומפריעה לכם.
   
 • חציבה בקיר - מעוניינים שקבלן שיפוצים בחיפה יתקין לכם שקעי חשמל חדשים או ישנה מיקום של שקע קיים? דעו שבמסגרת חציבה בקיר ניתן לשנות מיקומים של שקעים, לאפשר למוצרי חשמל שונים גישה לשקעים בצורה בטיחותית ונוחה. קחו בחשבון שהקבלן עשוי להיעזר כמעט בטוח ביועץ חשמל - שתפקידו לתכנן מערכות חשמל ביתיות ומוסדיות.
   
 • התקנת קיר בלוקים - מקודם דיברנו על התקנת קיר גבס למי שמעוניין בתוצאה מהירה. אז נכון - התקנת קיר בלוקים עשויה לקחת זמן ארוך יותר אך היא עמידה יותר, מבודדת רעשים בצורה טובה יותר בהשוואה לקיר גבס והיא גם עשויה להעלות את שווי הנכס אם תחליטו ליצור באמצעותה חדר נוסף בבית.
   
 • בניית גג רעפים - במידה ואתם מעדיפים להתקין בביתכם גג רעפים, דעו שגגן בחיפה הוא בעל המקצוע לפנות אליו. היות ומדובר בהליך מורכב וכזה הבנוי משלבים רבים - מומלץ מאוד שלא תפסחו על העניין והעסיקו בעל מקצוע המחזיק בותק מספק לשם כך. זכרו שמדובר בגג הבית שלכם שתפקידו לגונן עליכם בעת ימי חורף וקיץ קשים ובנוסף - מדובר בעבודה יקרה מאוד ולכן חשוב שלא תקלו ראש בעניין.
   

שירותי צביעת דירה

כך תמצאו קבלן שיפוצים מומלץ בחיפה

אז מה חשוב לבדוק ע"מ להשיג קבלן שיפוצים מומלץ בחיפה ובכלל?

 1. בקשו חוות דעת - המלצות וביקורות, ראשית היינו ממליצים לכם לקרוא לבד באינטרנט ופשוט להריץ את שם הקבלן. שנית, לבקש ממנו לשוחח עם לקוחות קודמים שהוא עבד אצלם, כך שתוכלו להתרשם ישירות מהם.
   
 2. ראו עבודות קודמות - טיב עבודת הקבלן היא עניין של טעם. בקשו לראות תמונות של פרויקטים קודמים, בדקו את הגימור, את הסימטריות ואת איכות העבודה. ואם כבר שוחחתם עם מישהו שביצעו לו עבודה קודמת (למטרת איסוף חוות דעת), בקשו ישירות ממנו תמונות.
   
 3. מוניטין וניסיון בתחום - אם אתם עורכים פרויקט גדול כמו שיפוץ דירה או בית פרטי, כדאי שבעל המקצוע יהיה בעל ניסיון בתחומו. אתם הולכים לשלם סכום מכובד, לכן חשוב להבין שאתם עובדים עם מישהו וותיק ומנוסה.

שאלות ותשובות בנושא

בין כמה חברות שיפוצים בחיפה מומלץ לי להשוות מחירים?

פורטל טופ שיפוצים ממליץ להשוות בין עד 3 וזה מספר ההצעות שתוכל לקבל מאיתנו בחינם וללא התחייבות.


איך להשיג חשמלאי מומלץ בחיפה?

יש כמה היבטים שחשוב שתיצמדו אליהם לשם כך, הרחבנו על כך במאמר.


מה עדיף קבלן שיפוצים או חברת שיפוצים בחיפה?

תלוי בנפח השיפוץ שאתם מתכננים: אם מדובר בשיפוץ היקפי - נמליץ לכם לחתום מול חברת שיפוצים בחיפה מפני שהיא לרוב תחזיק במגוון בעלי מקצוע שונים כמו רצפים, גגנים, צבעים, חשמלאים ועוד. אם בחירתכם היא שיפוץ קוסמטי הכולל מספר תיקונים קטנים וצביעה - נמליץ להסתפק בקבלן שיפוצים אחד.