משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוצים בכפר סבא

מתכננים עבודת שיפוץ גדולה לבית שלכם? מצאו קבלן שיפוצים בכפר סבא שיעשה עבודה מקצועית אבל עדיין במחיר טוב. בעמוד תוכלו לקרוא לגבי מחירים של שיפוצניקים בעיר, שיפוץ דירה ושיפוץ אמבטיה. וכמובן גם תוכלו להזמין קבלן שיפוצים דרכנו.

מצאו קבלני שיפוצים בכפר סבא במחיר טוב

בניגוד לדעה הרווחת, שיפוץ לא תמיד חייב לעלות כסף רב. ישנם מגוון קבלני שיפוצים בכפר סבא והסביבה ולכן טווח המחירים רחב ומגוון. כל מה שנדרש לעשות הוא לא להסתפק בהצעה הראשונה שקיבלתם עבור שיפוץ הדירה שלכם ולבדוק עם שיפוצניקים בכפר סבא. כאשר אתם בוחרים להשתמש באתר שלנו לצורך ההשוואה, אתם יכולים לקבל עד שלוש הצעות מחיר לשיפוץ הדירה שלכם ולכן הסיכוי לחיסכון עולה משמעותית!

 

קבלן שיפוצים בכפר סבא

כמה יעלה שיפוצניק בכפר סבא?

המחיר של שיפוצניק בכפר סבא כמובן תלוי בסוג העבודה תצטרכו. הוספנו לכם מחירים של שיפוצים בכפר סבא שעליהם אנחנו נשאלים הרבה. אם לא מצאתם את המחיר שאתם צריכים תוכלו להסתכל במחירון השיפוצים שלנו.

מחירון עבודות שיפוצים נפוצות בכפר סבא

מחיר שיפוץ דירה 4 חדרים

המחיר הוא בהערכה לדירה בגודל 70 - 100 מ"ר.


75,000 - 145,000 ש"ח
כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט?

שיפוץ חדר אמבטיה ברמת סטנדרט.


8,500 - 12,000 ש"ח
הדבקת ריצוף לבית

המחיר לפי מ"ר.


100 - 150 ש"ח
שיפוץ חדר שירותים

שיפוץ שכולל את החדר ואת הכיור.


2,200 - 3,400 ש"ח

הדפס מחירון

שיפוץ דירה בכפר סבא דרך טופ שיפוצים

מתכוננים לשיפוץ דירה גדול? באמצעות פורטל טופ שיפוצים תוכלו למצוא חברות שיפוצים שיעשו לכם את העבודה בצורה יסודית ביותר. כשעושים שיפוץ דירה בכפר סבא חשוב להבדיל אם מדובר בשיפוץ קוסמטי או בשיפוץ כולל הכל. שיפוץ דירה קוסמטי לא יגע בבסיס של הדברים אלא רק יגרום להם להיראות יותר טוב. לדוגמה שיפוץ כולל הכל יפרק את הריצוף הישן וישים חדש במקום בעוד ששיפוץ קוסמטי רק ישים ריצוף מעל.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

צריכים שיפוץ חדר אמבטיה?

שיפוץ חדר אמבטיה בכפר סבא יכול להיות עסק יקר שיכול להגיע למעל 20,000 ש"ח לעבודה אחת. מעבר להשוואת מחירים ישנם עוד כמה דברים שאנחנו מציעים לכם אם תרצו להוזיל את העלויות. במקום להחליף את האמבט אולי שווה לכם לבדוק את האפשרות של הלבשת אמבטיה או ציפוי אקרילי. כתבנו טיפים נוסף בעמוד המורחב על שיפוץ אמבטיה.

שאלות ותשובות חשובות

ריכזנו עבורם שאלות נפוצות של גולשים בנושא השיפוצים באיזור זה, כולל תשובות של גורמי המקצוע מטעם "טופ שיפוצים" עבור השאלות.

איזה סוגי עבודות מבצע שיפוצניק בכפר סבא?

מדובר במגוון רחב של עבודות בבית כגון, שבירת קירות או צביעתם, עבודות ריצוף או קרמיקה, עבודות גבס ועוד.


האם ניתן למצוא דרככם שיפוצניקים לעבודות קטנות?

ניתן למצוא שיפוצניקים אשר מספקים מענה גם לפעולות קטנות כגון פירוק של קרמיקה מהקירות או השמת רובה בריצוף.


מדוע חשוב לעבוד עם קבלן שיפוצים רשום?

קבלן שיפוצים בכפר סבא, כמו בכל הארץ, צריך לעבור מבחני הסמכה רשמיים. הדבר נועד למנוע שימוש בחומרים לא תקניים בזמן העבודה ומעיד על בעל מקצוע אשר עומד בתקן ובהנחיות.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה