משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוצים בכפר יונה

שיפוץ דירה בכפר יונה או בבית פרטי הוא פרויקט אשר מצריך מכם היערכות והכנה מתאימה. דרכנו תוכלו לקבל טיפים מעולים בנושא וגם למצוא קבלן שיפוצים בכפר יונה שיכול לבצע עבודות שיפוצים מכל סוג.

מצאו חברות שיפוצים בכפר יונה והסביבה

כמדי יום, מתבצעות בכפר יונה עבודות שיפוצים כאלה ואחרות. באזור השרון יש לא מעט חברות וקבלני שיפוצים מקצועיים ומנוסים אשר יכולים לספק מענה לכל מבוקשכם ולבצע את כל עבודות השיפוצים הנדרשות לכם, החל משיפוץ פשוט וקוסמטי ועד לשיפוץ מקיף אשר כולל גם שבירה של קירות, החלפת ריצוף או חיפוי של הקיר.

 

לפני עבודות שיפוצים בכפר יונה, נהוג לקבל מספר הצעות מחיר שונות ורק אז להחליט באיזה שיפוצניק לבחור ועם מי כדאי להתקדם. מעוניינים לקבל הצעות מחיר מצוינות? השאירו פנייה באתר שלנו ואנו נחזור אליכם עם מידע ופרטים.

 

קבלן שיפוצים בכפר יונה

מחירון עבודות שיפוצים בכפר יונה

מתכננים להתקשר אל קבלן, שיפוצניק או חברת שיפוצים בכפר יונה? באתר שלנו תוכלו למצוא מחירון שיפוצים מקיף וגם כלי נהדר שיכול לסייע לכם בחישוב עלויות והוא כמובן מחשבון השיפוצים. פרט לכך, אנו מצרפים גם בעמוד זה מחירון המציג דוגמאות לעבודות הנפוצות ביותר באזור כפר יונה והשרון.

שיפוצים בכפר יונה - מחירים ועלויות

ביצוע עבודות גבס בסלון

מתייחס לנישה או ספריית גבס.


2,000 - 5,500 ש"ח
כמה עולה לשפץ ארונות מקלחת?

הוצאת הארונות הישנים והחלפתם בחדרים


500 - 800 ש"ח
עלות שיפוץ דירה בכפר יונה

המחיר הוא לשיפוץ של דירת 3 חדרים.


4,500 - 5,500 ש"ח למ"ר
מחיר צביעה של דירת 5 חדרים

קראו עוד על המחירים במחירון הצבע באתר.


5,000 - 6,000 ש"ח
שיפוץ חדר אמבטיה בכפר יונה

שיפוץ קומפלט בחדר אמבטיה עד 6 מ"ר.


3,000 - 4,000 ש"ח

הדפס מחירון

ממה מורכבת הצעת המחיר שנקבל?

ההצעה בסופו של דבר מורכבת משני מרכיבים עיקריים, הראשון הוא שעות העבודה שנדרשות לצורך ביצוע הפרויקט והמרכיב השני הוא עלות החומרים, כלומר לוחות הגבס, הצבע ושאר החומרים שבהם משתמשים בעת השיפוץ.

 

חשוב להבין כי המחיר נקבע על ידי השיפוצניק אך תוכלו לבדוק על חלופות אחרות ולבקש הצעות נוספות מבעלי מקצוע באזור.

 

אגב, בדרך כלל המחיר יהיה פר מ"ר אך במקרים אחרים תוכלו לקבל מחיר כולל וסופי, בהתאם לגודל הנכס, כאשר יהיה מדובר במקרים בהם בעלי המקצוע יגיע פיזית אליכם על מנת לראות במה מדובר.

שיפוצניקים בכפר יונה לשיפוץ דירה ישנה

מעוניינים לחדש מעט את הדירה? לרענן אותה באמצעות שיפוץ שגם יעלה בסופו של יום את הערך שלה? מצאו שיפוצניקים בכפר יונה דרך הפורטל שלנו אשר יוכלו לסייע לכם בביצוע תיקוני טיח, פירוק של הפרקט והחלפתו בחדש, החלפה של הצנרת והביוב, תכנון מחדש של חלל הבית, החלפה של דלתות, חלונות וכדומה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מרכזים עבודות וחוסכים עלויות

בשביל לחסוך מעט במחיר העבודה, נהוג לרכז מספר עבודות לאותו המועד שבו מזמינים קבלן שיפוצים בכפר יונה. כך שאם רציתם למשל לשפץ חדר ילדים בבית, כדאי שתבדקו אם יש לכם עבודות נוספות שמחכות כבר תקופה, כמו צביעת קירות נוספים בבית, החלפה של ריצוף, עבודות חשמל כאלה ואחרות וכל עבודת שיפוצים אחרת.