משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוצים בהרצליה

מצאו קבלן שיפוצים בהרצליה לעבודות הקטנות והגדולות שתצטרכו. בין תצטרכו שיפוץ דירה בהרצליה, חדר האמבטיה או עבודות יותר פשוטות צביעת חדר תוכלו למצוא דרכנו בזול באמצעות השוואת מחירים פשוטה.

כמה עולה קבלן שיפוצים בהרצליה?

כמובן שהמחיר של קבלן שיפוצים בהרצליה ישתנה בהתאם לסוג העבודה שתצטרכו, גודל העבודה מבחינת שטח החדר או הדירה אבל גם בהתאם לקבלן השיפוצים עצמו (על זה נרחיב בהמשך). הוספנו לכם מחירון של שיפוצים בהרצליה שפונים אלינו הרבה בקשר אליהם.

סוג עבודת השיפוצים ומחירה הצפוי

מחיר שיפוץ דירה קטנה בהרצליה

עד 3 חדרים, הדבקת ריצוף, גבס וצבע.


החל מ-1,200 ש"ח למטר
כמה עולה לשפץ חדר אמבטיה כולל שירותים?

שיפוץ חדר אמבטיה מעל לרמת הסטנדרט.


בין 12,000 - 24,000 ש"ח
מהו המחיר לעבודת שיפוצים קטנה על ידי שיפוצניק בהצליה?

עבודות כמו: הקמת קיר גבס, צביעת חדר שינה או ריצוף חדר קטן.


800 - 2,600 ש"ח
מחיר ריצוף לדירה בהרצליה והסביבה

ריצוף דירה שלמה כולל פירוק והרכבה של ריצוף + חומרים.


החל מ -250 ש"ח למטר
עלות חיפוי חיצוני לבית פרטי בהרצליה

עבודת חיפוי לקירות החוץ לא כולל חומרים.


החל מ 280 ש"ח למ"ר
כמה יעלה לצבוע דירת 4 חדרים בעיר?

כולל חומרים, לא כולל צביעת התקרה בדירה.


3,500 - 4,600 ש"ח

הדפס מחירון

צריכים שיפוץ דירה קומפלט או קוסמטי?

כשאתם צריכים לעשות שיפוץ דירה בהרצליה חשוב להבין עם עצמכם האם מדובר על שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ דירה קוסמטי. ההבדלים ביניהם תלויים בנזק שתרצו לתקן או לבנות מחדש וגם בהתאם לתקציב שלכם. כמובן ששיפוץ דירה קומסטי יעלה פחות משיפוץ קומפלט, אבל זה אומר שלא תתקנו בהכרח את הבעיות (במידה וקיימות) מהבסיס. אם אתם לא בטוחים מה לעשות תוכלו להתייץ עם מספר קבלני שיפוצים שונים או לעשות מחקר אצלנו באתר.

 

עבודות שיפוץ בהרצליה

השוואת מחירים בין קבלני שיפוצים בהרצליה

קודם אמרנו לכם שהמחיר שתקבלו מחברת שיפוצים בהרצליה לא תמיד יהיה זהה למחיר של חברת שיפוצים אחרת. בגלל זה אנחנו מציעים לכם לערוך השוואת מחירים בין קבלני שיפוצים שונים בעיר.

 

ככה תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ולחסוך מאות או אפילו אלפי שקלים בלי להתפשר על איכות השירות. השאירו פרטים בטופס ונקשר ביניכם לבין עד 3 שיפוצניקים בהרצליה שיוכלו לשפץ לכם את הדירה, חדר האמבטיה או כל דבר אחר.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

עובש במקלחת? הגיע הזמן לשיפוץ חדר אמבטיה

הרבה פעמים פונים אלינו בנוגע לעובש מצטבר במקלחת שמנסים להיפטר ממנו. בשביל להיפטר מהעובש השיפוצניק ישייף את הקיר ויעשה טיח עם חומרים שמתאימים לחדרים רטובים. לאחר מכן הוא יעבור שוב בכמה שכבות צבע. בשביל להימנע מעובש להבא היינו ממליצים לאוורר את חדר האמבטיה ככל הניתן.

 

אם אתם שוקלים שיפוץ חדר אמבטיה בהרצליה היינו ממליצים לכם לבדוק אם יש עוד עבודות שתצטרכו לעשות (אפילו בחדר האמבטיה). שילוב של כמה עבודות ביחד יוריד לכם את המחיר על כל אחת מהן. אם האמבטיה שלכם כבר לא במצב טוב וחשבתם להחליף אותה או שאתם צריכים עבודות צבע שונות זו הזדמנות טובה לשקול את זה.

 

שיפוץ חדר אמבטיה בהרצליה

שיפוצניק בהרצליה גם לעבודות גבס

באמצעות פורטל טופ שיפוצים תוכלו למצוא גם שיפוצניק בהרצליה לעבודות גבס שונות שתצטרכו. בין אם מדובר בקיר גבס בשביל להפריד בין חדרים או פירוק של קיר גבס שיש לכם שאתם כבר לא צריכים אותו תוכלו להזמין את השירות דרכנו ולוודא שיגיע אליכם קבלן שיפוצים מקצועי.