משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

הזמן קבלן מכל מקום בארץ

הפורטל של טופ שיפוצים מספק שירות בכל אזורי הארץ השונים, אם לא מצאתם את עירכם או האזור שלכם ברשימה הבאה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציג טלפוני על מנת לקבל מענה והצעת מחיר על פי אזורכם, אנו פועלים עם מגוון רחב של קבלני שיפוצים, חברות, שיפוצניקים ובעלי מקצוע נוספים המעניקים פתרונות לכל עבודות השיפוץ, השירותים הנלווים לכך ועוד.

מצאו קבלו שיפוצים לפי אזור בארץ:

טופ שיפוצים, מספקת שירות בכל רחבי הארץ וזה כולל ערים גדולות ומרכזיות וגם יישובים קטנים יותר מצפון ועד דרום. על מנת לאתר את קבלן השיפוצים הקרוב אליכם ביותר, חילקנו את המידע לפי אזורי שירות מסודרים. היכנסו אל האזור בו תרצו להזמין את השירות וחפשו את העיר שלכם.

 

האם יש הבדלי מחיר בין אזורי הארץ?

באופן כללי, מחירי השירות בעבור עבודות שיפוצים, די דומים בכל רחבי הארץ. יחד עם זאת, מבדיקות שביצענו עולה כי לעיתים המחירים באזור הצפון ואזור הדרום זולים מעט יותר מאשר המחירים של עבודות שיפוצים המתקיימות באזור השרון או במרכז הארץ. על כן, כדאי להשוות מחירים בין מספר קבלני שיפוצים שונים ורק אז להחליט על הקבלן או השיפוצניק שאיתו תעבדו.


 

מפת ישראל

יתרונות הפריסה הארצית של "טופ שיפוצים".

הפורטל אשר מספק הצעות מחיר של בעלי מקצוע, חברות שיפוצים, קבלנים ונותני שירות נוספים העוסקים בענף ובתחומים נלווים אליו מעניק פתרונות בכל האזורים במדינה, זהו יתרון עצום בכך שאתם יכולים לקבל שירות בכל מקום אשר תבחרו בו, לא משנה איזה שירות אתם צריכים - בין אם זה שיפוץ דירות או אפילו עבודה קטנה כמו שבירת קיר, דרכנו כל האפשרויות פתוחות לפניכם.

 

בנוסף, על כל פנייה אלינו אתם מקבלים עד שלוש הצעות מחיר וזאת על מנת שתוכלו לבצע השוואה בין קבלני שיפוצים רשומים אל מול חברות, שיפוצניקים וכו'.