משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

אודות טופ שיפוצים

זקוק לעבודות שיפוצים? הגעת לטופ.

פורטל טופ שיפוצים הינו פורטל מקצועי ונרחב בתחום. למעשה, מעבר לכך שאנו מספקים מענה ממשי לכל צורך של קהל גולשינו, אנו גם מציעים מספר לא מבוטל של מדורים חיונים לכל מי שחפץ במידע מקצועי של עולם השיפוץ. למעשה, האתר פונה לכמה קהלי יעד; בראש ובראשונה לגולשים אשר מחפשים בעל מקצוע אמין ומיומן לביצוע מלאכת השיפוץ שהם נחוצים לה, לשם כך פועל מוקד ההזמנות המקצועי שלנו, וכן נותן מענה בתכולותיו השונות לשאלות הגולשים ומספק מידע חיוני מאוד אשר תורם לידע הכללי של הגולשים, בעיקר בנושאי מחירי השוק הכלליים וטיפים שונים לשיפוץ. בפן הנוסף, הפורטל מסייע לבעלי מקצוע בכך שהוא מספק מידע מקצועי בתחום השיפוצים. היתרון הבולט ביותר שלנו הוא בכך שאנו נוכל לספק לך בעל מקצוע מקצועי ואמין, ללא תלות באזור מגוריך! במילים אחרות, השירות שלנו ניתן לכל חלקי הארץ. בנוסף לכך, אנו מאפשרים לך לקבל עד שלוש הצעות מחיר, ובכך תוכל לבצע השוואת מחירים אשר תחסוך לך כסף רב.
 

תכולות האתר אשר יסייעו לך בטרם תזמין בעל מקצוע

טופ שיפוצים לא רק מחבר אותך לבעל המקצוע שנחוץ לך, אלא נותן לך מספר כלים ממשיים להבין את עולם השיפוצים, ומעבר לכך - להבין באילו הוצאות כספיות כרוך השיפוץ וכיצד לעשות זאת נכון. לשם כך נועדו המדורים הבאים:

המחירון שלנו - במדור זה תקבל פרספקטיבה נכונה על עלויות כלליות במשק. דאגנו לפרט את המחירון כך שיהיה ברור ויכסה את כל עולם השיפוצים לסוגיו.

מחשבון השיפוצים - בדומה למחירון, ניתן גם לחשב לבד את עלות השיפוץ המוערכת באמצעות המחשבון החכם של טופ שיפוצים.

מאמרים מקצועיים - ניתן לקרוא המון אודות תחום השיפוצים ולקבל מידע אינפורמטיבי חשוב ומעודכן בכל הנושא.

מדריכי וידאו  - כאן תוכלו לצפות ולקרוא מדריכים מקצועיים בסגנון "עשה זאת בעצמך", מלווים בווידאו והסבר כתוב במגוון נושאים.

חוזים והסכמים - ניתן להוריד חוזים והסכמים הקשורים לתחום השיפוצים (לדוגמא או לשימוש).
 

לוגו טופ שיפוצים
 

כיצד מזמינים בעל מקצוע דרך טופ שיפוצים?

פשוט מאוד! כל שעליכם לעשות הוא לחייג למוקד שלנו אשר זמין לכם בימים א'-ו' וברוב שעות היממה, ואנו נדאג לספק לכם בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים באזור מגוריכם! למעשה, אנו חוסכים לכם את כל מלאכת החיפוש אחר נותן השירות, ומספקים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים. לא די בכך, אלא שאנו נעביר לכם עד שלושה נותני שירות, ותהיה באפשרותכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר, אחת מכל אחד. בכך, תבצעו השוואות מחירים ותבחרו את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר. מחקרים מראים כי השוואת מחירים מסודרת יכולה לחסוך לכם עד 40% מהעלות המקורית, או לחילופין הראשונה שקיבלתם. 

נשמח לעמוד לרשותכם,
פורטל טופ שיפוצים.