לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

תקרות אקוסטיות מעוצבות

תקרות אקוסטיות מעוצבות ממגוון חומרים כמו, גבס, פח ועץ תוכלו למצוא אצלנו בחברת טופ שיפוצים, אנו מבצעים תקרה מגבס ותקרות אקוסטיות במחירים חסרי תקדים, אז אם אתה רוצה להזמין תקרה אקוסטית מחיר מבצע, צור קשר כעת.
 
באולמות אירועים, משרדים גדולים, ואפילו בתים עם תקרות גבוהות וחדרים גדולים מאוד יכול להיווצר תקרה אקוסטית הד כאשר מדברים, הולכים או אוכלים בחדר.
 
הדים אלו מגבירים את הרעש ומפריעים מאוד לניהול שיחות ופעילות תקינה בחדר.
לכן, מומלץ מאוד להתקין במקומות אלו תקרות אקוסטיות.
 
 
חייגו וקבלו הצעת מחיר להזמנת תקרה אקוסטית:
 

כל סוגי התקרות אקוסטית מגבס מפח או מעץ.

יש כמה סוגים של תקרות אקוסטיות, כאשר הנפוצות ביותר הן תקרות אקוסטיות מגבס.לתקרות אקוסטיות מגבס יש כמה יתרונות, קודם כל המחיר של הגבס ועלות העבודה הנמוכה יחסית שלו, הופכים אותו לחומר מבוקש בזמן שיפוצים. הגבס, כמו שאר החומרים המתאימים לתקרות אקוסטיות, בולע לתוכו את גלי הקול, ובכך מסייע לספיגת הרעשים וההדים. ללא רעשים אלו ניתן לשמוע בצורה קלה וטובה שיחות בחדר, מבלי שהקולות ייעלמו בחלל.

התקנת תקרה אקוסטית

הזמן תקרה אקוסטית מעוצבת במחירי מבצע

תקרות אקוסטיות מגבס ניתן להקים על ידי לוחות מחולקים מגבס, המתאימים בעיקר למשרדים. יתרונם של המגשים הללו גדול. הם מובאים מהמפעל אל מקום ההתקנה, כך שהתקנתם לא מייצרת אבק ולכלוך, הם קלים לניקוי, ולהזזה לצורכי תחזוקה. ניקוי והזזה של הלוחות נדרש בעיקר במשרדים ואולמות, שם התקרה האקוסטית משמשת גם כמקום "מסתור" לכבלי חשמל, תעלות אוורור ועוד.
דרך נוספת להקים תקרות אקוסטיות בעבודות גבס היא על ידי הנמכת התקרה הקיימת, בתקרת גבס נוספת. כדי לבצע הנמכה כזאת יש להתייעץ עם איש מקצוע כדי להבטיח שהפרופורציות של החדר ישמרו, והתקרה האקוסטית תבצע את תפקידה כהלכה.
 

תקרה אקוסטית מינרלית מחיר מבצע

 
התקרות האקוסטיות מיועדות גם כחומר מבודד. שוב, הדבר חשוב במשרדים וחללים גדולים, שגם ככה מיזוג האוויר בהם קשה ודורש אנרגיה רבה. לכן, חשוב לעשות הכל כדי לשמור בתוכם את הטמפ'. שימוש בחורים קטנים בתקרה האקוסטית מניעים את האוויר בצורה טובה. בנוסף קיומה של התקרה הכפולה יוצרת מעין "שמיכה" המגנה על החדר ועל הטמפ' בתוכו.
 
כאשר אתם רוצים להתקין תקרות אקוסטיות מגבס, אל תתפשרו על בינוניות. חפשו את קבלן הגבס הטוב ביותר. בקשו לראות עבודות קודמות שלו. ובדקו האם התקרה מונחת כמו שצריך, כל החיבורים במקומם. ודאו כי יש לאיש המקצוע המלצות, קבלות, ועבודה עם חומרים מאושרים על ידי מכון התקנים.