שיפוץ גן ילדים

החל משדרוגים קוסמטיים בגני הילדים ועד לשיפוץ מאסיבי הכולל הרחבות או תוספות בנייה - "טופ שיפוצים" מספקת את כל הפתרונות עבור שיפוץ גם ילדים והכל במחיר זול ומשתלם. 

משפצים את גן הילדים עם טופ שיפוצים

אם אתם מחפשים שיפוץ של צהרון או גן ילדים וחשוב לכם לעבוד עם שיפוצניק או חברת שיפוצים אשר עובדת על פי תקני הבטיחת ונהלי העבודה המתבקשים, כדאי שתבדקו זאת איתנו. אנו נקשר אתכם לגורם המתאים ביותר גם עבור שיפוץ מאסיבי של גני ילדים ישנים וגם לצורך פעולות תחזוקה הכוללות צביעת קירות בגן או סתימת סדקים שנוצרו בקירות במהלך השנים. ניתן להיעזר באתר במציאת חברת שיפוצים אשר מספקת פתרונות של הרחבה או תוספות בנייה בטכניקות שונות והכל במחירים זולים ומשתלמים.

שיפוץ גן ילדים

שיפוץ גן ילדים מיושן והפיכתו לחדש

לעיתים, גני הילדים קיימים כבר מספר רב של שנים ונדרש לבצע בהם תיקונים רבים על מנת לחדש אותם ולשמור עליהם במצב תקין. אין ספק שכל מפגע הקיים בגן ילדים מצריך התייחסות ותשומת לב וכמובן תיקון מהיר ומקצועי. כך למשל, אנו שומעים על מקרים רבים בהם נוצר עובש בקירות או לחילופין נוצרה נזילה בעקבות צינור שהתפוצץ. חשוב להבין שגן מיושן, עם מפגעים כאלה או אחרים, הוא סכנה לבריאות הילדים ואין מקום למשחק בנושא.

חשיבות התחזוקה השוטפת של גני הילדים

למעשה, ניתן למנוע תהליך של שיפוץ מאסיבי וזאת באמצעות שמירה על תחזוקה באופן שוטף של הגן או הצהרון. נדרש לבצע אחת לתקופה מעבר מקיף על כל המבנה מבחוץ וגם מבפנים ולבדוק אחר נזקים או תקלות וכמובן ליקויים בו. אם אינכם יודעים מה לחפש, הנה מספר רעיונות: בדקו את קירות המבנה והאם הם דורשים תיקוני צבע או סתימה של סדקים, בדקו האם הברזים וחדרי השירותים עובדים בצורה תקינה והאם נדרש להחליף מרצפות או אריחים או פשוט יישור רצפה עקומה. עברו על התאורה בכל אזור הגן ובדקו שהכל תקין וגם חפשו אחר עובש, סימני רטיבות או חלודה. כמו כן, מומלץ תמיד להיעזר בבעל מקצוע אשר יודע לזהות ביתר קלות אחר המפגעים והליקויים בגן הילדים ויסייע לכם באיתור התקלות וגם בשיפוץ גני ילדים.
 

שיפוץ גני ילדים

שיפוץ חצר גן ילדים על ידי שיפוצניק

חצר גן הילדים, כפי שאתם בוודאי יודעים, עמוסה במתקנים עליהם הילדים עולים, קופצים ומשחקים. על כן גם באזור זה נדרש לבדוק את תקינות המכשירים והמתקנים ובדרך כלל נדרש לבצע פעולות צבע או הסרת חלודה לאחר מספר שנים. המתקנים עצמם מתבלים במשך הזמן ומעלים חלודה ונותרים קילופים היכולים להזיק לילדנו, אז תיקון החולדה וצביעה בצבעים מתאימים, יכולה להיות אחת מהפעולות המרכזיות שיבצע השיפוצניק. 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

יש קשקושים על הקירות? צביעת גני ילדים זה הפתרון!

בעת שיפוץ של גני ילדים, צביעה של קירות הגן היא הכרחית וזאת בעקבות העובדה שהילדים אוהבים לקשקש על הקירות של הגן. בטופ שיפוצים תוכלו למצוא צבעי מקצועי במחיר חסר תקדים ולמעשה לקבל מגוון רחב של פתרונות גם עבור קירות אך גם עבור מתקנים, ריהוט הנמצא בגן ולמעשה כל מקום בו נדרש לבצע שדרוג. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה